Dordrecht, Netherlands

Nieuw lid Lagerhuis: John van der Net

John van der Net, Dordts gemeenteraadslid voor de VVD, wordt één van de debaters in Het Lagerhuis. De VARA zendt dit programma in de aanloop naar de verkiezingen vanaf volgende week elke maandagavond uit in plaats van De Wereld Draait Door.
Gert van der Steen | 16 februari 2017 11:59 | Aangepast op 16 februari 2017 11:59
Dinsdagavond werd in DWDD zijn deelname bekend gemaakt en aanstaande vrijdag stelt hij zichzelf voor in dat programma.

Van der Net (52 jaar) is juridisch medewerker van de douane. Hij stond in 2014 op plaats zeven op de lijst en werd niet in de gemeenteraad verkozen. Hij vervangt momenteel Irene Koene, die met ziekteverlof is.

John is een volgeling van oud-voorman van de VVD Frits Bolkestein en een man van zeer uitgesproken meningen. Niet iedereen is daar altijd blij mee, maar het maakt hem wel tot een interessant debater.

Lees ook

Vuurwerk leidt tot ernstige brand historisch pand: ‘Een minuut later en jullie huis was compleet weggeweest’

In een historisch pand aan de Korte Engelenburgerkade gaat het op oudjaarsavond flink mis. Terwijl d...

Winterweer houdt aan: eerste dagen sneeuw, daarna mogelijk -10 graden

Wie dacht dat de kerstvakantie geruisloos zou eindigen, komt bedrogen uit. IJskoude lucht uit het no...

Tientallen mensen beginnen 2026 met ijskoude nieuwjaarsduik

De jassen gaan uit, de erwtensoep staat klaar en het startschot gaat. Met vastberaden blik rennen 48...

Je bankrekening spekken? Hier kun jij je vuurwerkafval en kerstboom inleveren

Gelukkig nieuwjaar! 2026 is begonnen. Tijdens de jaarwisseling wordt altijd veel vuurwerk afgestoken...

Drukke jaarwisseling in het ziekenhuis: hersenschuddingen, brandwonden en baby’s

Het was goed druk op de Spoedeisende Hulp van het Albert Schweitzer ziekenhuis in Dordrecht deze jaa...

Vuurzee verwoest bedrijfsbus in Stadspolders

Dordrecht blijft ook in 2026 niet van voertuigbranden verstoken. In de wijk Stadspolders ging donder...