Dordrecht, Netherlands

Nieuw lid Lagerhuis: John van der Net

John van der Net, Dordts gemeenteraadslid voor de VVD, wordt één van de debaters in Het Lagerhuis. De VARA zendt dit programma in de aanloop naar de verkiezingen vanaf volgende week elke maandagavond uit in plaats van De Wereld Draait Door.
Gert van der Steen | 16 februari 2017 11:59 | Aangepast op 16 februari 2017 11:59
Dinsdagavond werd in DWDD zijn deelname bekend gemaakt en aanstaande vrijdag stelt hij zichzelf voor in dat programma.

Van der Net (52 jaar) is juridisch medewerker van de douane. Hij stond in 2014 op plaats zeven op de lijst en werd niet in de gemeenteraad verkozen. Hij vervangt momenteel Irene Koene, die met ziekteverlof is.

John is een volgeling van oud-voorman van de VVD Frits Bolkestein en een man van zeer uitgesproken meningen. Niet iedereen is daar altijd blij mee, maar het maakt hem wel tot een interessant debater.

Lees ook

Beveiliger mishandeld, burgemeester geschokt: 'Dit tolereren we niet!'

Een beveiliger is afgelopen weekend mishandeld bij winkelcentrum Hoog Ambacht. De burgemeester van H...

Megaklus van 20 miljoen euro in Crabbehof: 238 huurwoningen worden verduurzaamd

Ruim 230 sociale huurwoningen in de Dordtse wijk Crabbehof ondergaan een ingrijpende metamorfose. He...

Let op: Papendrechtsebrug één avond en nacht dicht

De Papendrechtsebrug in de N3 is vanaf maandagavond in beide richtingen dicht. Rijkswaterstaat voert...

Sterke hennepgeur leidt tot vondst vuurwapen in busje

Bij de controle van een busje in Dordrecht is zondagavond een vuurwapen gevonden. De inzittenden, dr...

Dordtse wereldkampioenen geëerd met enorme afbeelding in Sportboulevard

Drie lokale sporthelden krijgen een plek in de 'hall of fame' van de Dordtse Sportboulevard. Na onde...

Brand evenaart record met 51ste podiumplaats op rij

Lucinda Brand heeft in het koude maar zonnige Tsjechische Tábor de eerste veldrit van de wereldbeker...