Dordrecht, Netherlands

Nieuw telefoonnummer Huisartsenpost

Wie in Dordrecht buiten kantooruren een dokter nodig heeft, moet vanaf vandaag een nieuw nummer, en dat is 078-20 200 20.
Marjolein Vos | 21 november 2017 11:01 | Aangepast op 21 november 2017 11:01
De overstap naar een nieuw nummer is een gevolg van modernisering van de telefooncentrale. Jaarlijks komen er 140.000 hulpvragen binnen en op deze manier kan er beter mee om worden gegaan. 

De eerste tijd worden telefoontjes die nog op het oude nummer binnenkomen automatisch doorgeschakeld. Daarna worden de bellers door middel van een gesproken bericht doorverwezen. Zodra het nieuwe nummer bij de meeste mensen bekend is, wordt het oude afgesloten.

Meest gelezen

Pasar Malam Dordrecht gaat niet door

Redactie Streek 56 | 10 mei 2025 09:44

Lees ook

Deze gemeente stopt met het maaien om bomen heen

De gemeente Molenlanden maait geen gras meer dat direct om bomen heen ligt in grasvelden. Zo moet ma...

Met overleden vrouw in gedachten, start Cor zijn fietspelgrimage

Een fietstocht van meer dan 2500 kilometer. Cor van den Boef uit Ridderkerk gaat die uitdaging aan. ...

Zondag op TV Dordrecht: Via Cultura over democratie in de samenleving

In de nieuwste uitzending van Dugelied (Duurzaam geluk voor iedereen) van Via Cultura zien we zondag...

Nooit meer visarend-soap? Livestream op zwart

De livestream die al vijf jaar een visarendnest in de Biesbosch uitzendt, is op zwart gegaan. “Er is...

Zondag op TV Dordrecht: 'Ouwe Jonges' krijgen bonje

In de nieuwe aflevering van Ouwe Jonges Krentebrood gaat het er zondagmiddag af en toe stevig aan to...

Pasar Malam Dordrecht gaat niet door

De Pasar Malam in Dordrecht, het jaarlijkse culturele feest waar Indonesië centraal staat, gaat dit ...