gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Nieuw vervoersbewijs Arriva

Arriva introduceert een nieuw vervoersbewijs in de Drechtsteden en omgeving: het stadskaartje. Het gaat om twee varianten: een buskaartje voor in Dordt naar het centrum wil. Het retourtje kost 2,95 is geldig op koopavonden en in het hele weekend.

Marjolein Vos |  | Aangepast op
Daarnaast is er ook een streekvariant van het kaartje te koop, speciaal voor via vanuit de Drechtsteden, de Alblasserwaard of de Vijfheerenlanden naar de stad wil. Zo’n kaartje voor de bus is er vanaf 3.95, een treinkaartje vanaf 4,50.

Op zich levert het kaartje niet een grote besparing op. Nu kost het 3,24 euro om met de bus van Stadspolders naar het centrum te gaan, en retour.


Arriva wil met deze nieuwe vervoersbewijzen een beter alternatief bieden voor de auto, ook voor wie gaat shoppen. Tot nu toe zijn de kaartjes verkrijgbaar tot eind augustus. Als het een succes is, gaat Arriva ermee door tot het einde van dit jaar.

Lees ook

overval schoonheidssalon (foto: streekomroep)

Dordtenaar (47) vast voor overval op schoonheidssalon

De politie heeft een 47-jarige Dordtenaar opgepakt voor de overval op een schoonheidssalon in Dordrecht. De zaak aan de Reeweg Oost werd woensdag aan het begin van de middag overvallen.

Spuiboulevard Dordthuis

Stadswinkel, Sociale Dienst en VVV Dordrecht tijdelijk gesloten vanwege verhuizing naar Dordthuis

De Stadswinkel van de gemeente Dordrecht, de Sociale Dienst Drechtsteden en VVV Dordrecht verhuizen in de week van 16 november naar het Dordthuis. Door de verhuizingen zijn de drie organisaties tijdelijk gesloten. Bibliotheek Aanzet is al bezig met verhuizen, maar sluit haar deuren niet volledig. Eind november openen de vier organisaties hun deuren op de nieuwe locatie aan de Spuiboulevard.

gevangenisdordrecht

Saban S. (20) krijgt tbs na geweldsuitbarsting in Dordtse gevangenis

De rechtbank heeft een gedetineerde, die twee medewerkers van de gevangenis heeft mishandeld, tbs opgelegd. De geweldsdelicten gebeurde in PI Dordrecht. De man zit inmiddels al in een kliniek en gaat dus niet terug naar de cel.

IMG-20261010-WA0001 (1)

Dikke rookwolken door zeer grote brand in loods

Er woedde zaterdagochtend een grote brand in een loods in Papendrecht. Daarbij kwam veel zwarte rook vrij.

busjebusinkbrandreeweg

Busje gaat in vlammen op, ook andere auto raakt beschadigd

Een busje is donderdagavond in vlammen opgegaan in Dordrecht. De wagen stond op een parkeerplaats aan de Reeweg Zuid.

foto speelplekken ALB

Groot kinderprotest bij gemeentehuis: ‘Speeltuinen moeten gewoon blijven’

Harde muziek, veel toeters, fluitjes en borden met leuzen erop. Zo gaat het er dinsdagavond voor het gemeentehuis in Alblasserdam aan toe. Daar protesteren dan tientallen kinderen tegen het besluit van de gemeente om van 12 speeltuinen de toestellen weg te halen. ‘Goed dat jullie hier staan.’