gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Nieuw vervoersbewijs Arriva

Arriva introduceert een nieuw vervoersbewijs in de Drechtsteden en omgeving: het stadskaartje. Het gaat om twee varianten: een buskaartje voor in Dordt naar het centrum wil. Het retourtje kost 2,95 is geldig op koopavonden en in het hele weekend.

Marjolein Vos |  | Aangepast op
Daarnaast is er ook een streekvariant van het kaartje te koop, speciaal voor via vanuit de Drechtsteden, de Alblasserwaard of de Vijfheerenlanden naar de stad wil. Zo’n kaartje voor de bus is er vanaf 3.95, een treinkaartje vanaf 4,50.

Op zich levert het kaartje niet een grote besparing op. Nu kost het 3,24 euro om met de bus van Stadspolders naar het centrum te gaan, en retour.


Arriva wil met deze nieuwe vervoersbewijzen een beter alternatief bieden voor de auto, ook voor wie gaat shoppen. Tot nu toe zijn de kaartjes verkrijgbaar tot eind augustus. Als het een succes is, gaat Arriva ermee door tot het einde van dit jaar.

Lees ook

staatsloterijpexels

Inwoner Hardinxveld-Giessendam wint 1 miljoen euro

Een inwoner van Hardinxveld-Giessendam is in de prijzen gevallen bij de Staatsloterij. De gelukkige winnaar kocht online een lot, waar de prijs van 1 miljoen euro op is gevallen.

politiestock

Verdachten schietpartij waarbij Dordtenaren gewond raakten langer vast

De politie heeft twee mannen opgepakt na een schietpartij, waarbij twee Dordtenaren gewond raakte. Zij blijven zeker veertien dagen langer vastzitten, meldt de politie.

FOTO THUMB toeristengids

Toeristen rondleiden in eigen stad: zo vergaat Megan dat

Varen langs historische panden en vertellen over de geschiedenis van de stad. Als inwoner van Dordrecht lijkt dát Megan op het lijf geschreven. Hoe zou zij het doen als toeristengids? In deze laatste aflevering van onze zomerserie stapt zij aan boord bij gids Ysha Raamstijn om de fijne kneepjes van het vak te leren.

politie 01

Twee aanhoudingen na melding schietpartij

De politie heeft zaterdagavond twee mensen opgepakt na een melding van een schietpartij in Papendrecht. Het gaat om een 45-jarige man en een minderjarige, beiden uit Papendrecht.

weekvandepalliatievezorg

Van bedden opmaken tot diepe gesprekken voeren: André helpt mensen in een hospice

De 63-jarige André Kooiman werkt als vrijwilliger in hospice De Riede in Ridderkerk. Hij zocht er een zinvolle vrijetijdsbesteding. Die vond hij op de plek waar veel mensen hun laatste levensfase doormaken.

Schermafdruk op 2026-10-02 11-48-08

Op Pad Met Ad: verschillende meningen over het 'Jetten-kabinet’

In een nieuwe aflevering van 'Op Pad Met Ad' gaat presentator Ad van den Herik de straat op in Dordrecht. Hij vraagt inwoners wat zij vinden van het kabinet-Jetten. De meningen lopen uiteen. Zo noemt een bewoner het kabinet ‘hectisch’ en zou hij het graag anders zien.