gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Nieuwbouwplannen voor VV Dubbeldam eindelijk in zicht

ef567dc257e63b7665cbe17672899f59.jpg

Na jaren van plannen is er nu eindelijk zicht op een nieuwe accommodatie voor de Dubbeldamse voetbalclub. Het college gaat de plannen ter goedkeuring voorleggen aan de raad. Ook het bestuur van de club zelf moet nog toestemming geven.

Emma Meijer |  | Aangepast op
De voetbalclub gaat verhuizen naar de overkant. Daar wordt de nieuwe accommodatie gebouwd, die zij gaan delen met de Dordtse Rugby Club. "Om de accommodatie voldoende ruimte te geven wordt de infrastructuur veranderd. Zo wordt er een veld verlegd om voldoende ruimte te maken", vertelt voorzitter Arie in ´t Veld.

De plannen voor de nieuwe accommodatie komen dit keer niet van de Dubbeldamse club. De gemeente zelf kwam met het nieuwe voorstel. "Dit hebben wij gedaan door alle gebeurtenissen van de afgelopen jaren. Want we moesten wel iets doen met de vereniging", vertelt wethouder Marco Stam.

Maar ook het nieuwe complex komt niet voor niks naar Dubbeldam. Het huidige complex heeft een taxatiewaarde van iets meer dan een miljoen. De totale nieuwbouw kost 2,9 miljoen en daar gaat de gemeente 700.000 euro voor bijleggen.

De club zelf moet ongeveer 1,2 miljoen gaan betalen. "We kunnen gaan lenen en de contributie zal waarschijnlijk een paar euro omhoog moeten", vertelt Arie. Maar dat ze het bedrag rond gaan krijgen, daar gaat Arie wel vanuit.

Lees ook

fotoooooooo.png

Dreun voor museum, dat opnieuw voor sluiting vreest: ‘Een uur voor het reces kwam de brief’

Wordt het Nationaal Onderwijsmuseum in Dordrecht alsnog wegbezuinigd? Het museum leek gered door een aangenomen voorstel in de Tweede Kamer, maar kreeg een paar weken later slecht nieuws van het ministerie. Is sluiting alsnog op komst? “Ergens moeten we daar rekening mee houden, dat is de realiteit.”

Persfoto Chris van Benschop lr.jpg

Chris van Benschop stopt eerder als wethouder

De Dordtse wethouder Chris van Benschop maakt de overstap naar organisatie Mooi Sociaal. Van Benschop zou al afzwaaien als wethouder zodra er een nieuw college is gevormd, maar heeft nu per deze vrijdag haar functie al neergelegd.

branda16.jpg

Vrachtwagen en bestelbus in brand bij tankstation langs A16

Bij een tankstation langs de A16 bij Hendrik-Ido-Ambacht hebben vrijdagochtend een vrachtwagen en bestelbus in brand gestaan. Daarbij kwam veel rook vrij. Hulpdiensten werden iets voor 09.30 uur massaal opgeroepen.

pexels-basmasseus-1117063.jpg

Kinderen online geterroriseerd, meisje verkracht: 9 jaar cel en tbs

Hij perste jarenlang meisjes af, onder wie een 13-jarig meisje uit Alblasserdam, en ook een jongen. Slachtoffers in de leeftijd van 8 tot 17 jaar. Mohamed B. (31) uit Oosterhout dwong ze tot wanhoop. Hij werd gepakt en is donderdag veroordeeld tot negen jaar gevangenisstraf en tbs met dwangverpleging. Hij krijgt zijn vrijheid pas terug als het risico is geweken en dat kan vele jaren duren.

fotovoorcorradoooo.png

Personeel vakantiepark voelt zich onveilig, gemeente wil einde aan illegale bewoning

Personeel van vakantiepark Europarcs De Biesbosch, aan de zuidkant van Dordrecht, voelt zich steeds onveiliger. De medewerkers krijgen volgens de gemeente te maken met agressie door geweerde arbeidsmigranten en vaste bewoners en zien steeds vaker politie op het park.

FOTO WEBSITE_2.png

Papendrechtse coalitie steeds dichterbij: PVV, VVD en OP zijn beoogd gemeentebestuur

Ruim anderhalve maand na de verkiezingen heeft Papendrecht zicht op een coalitie. Informateur Koen Becking heeft zijn advies voor het vormen van het gemeentebestuur gedeeld. Hij ziet een coalitie tussen de PVV, VVD en OP als meest realistische optie.