Dordrecht, Netherlands

Nieuwe aanpak dikkerds

Wethouder Reynvaan heeft een nationaal gezondheidsprogramma ondertekend. Het bevat afspraken en acties om inwoners gezonder en vitaler te maken.
Peter Tromp | 4 september 2015 16:33 | Aangepast op 4 september 2015 16:33
 De ondertekening was gisteren tijdens een werkbezoek van Stichting Jongeren op Gezond Gewicht (JOGG). Die bestuursleden bekeken de resultaten van hun preventieprogramma Doe ff gezond, dat al een paar jaar in Dordrecht wordt uitgevoerd. Overgewicht bij kinderen in Dordrecht-West zou de afgelopen jaren door de aanpak met 20 procent zijn gedaald..

Wethouder Reynvaan is sinds kort bestuurslid bij JOGG. Zij was daarvoor gevraagd, vanwege haar betrokkenheid en de bereikte resultaten in Dordrecht.

Lees ook

Wat doen deze draadjes op straat? Op honderden plekken gezien

Op honderden plekken zijn ze gezien in onze streek: rubberen draden die over autowegen en fietspaden...

Zorgen over veiligheid op tijdelijke fietsbrug: 'Verlaten en onverlicht'

Doe mee! Molenlanden, de grootste partij in die gemeente, maakt zich zorgen over de veiligheid op de...

Gewonden na vechtpartij in gevangenis: ‘Al langer spanningen’

In de gevangenis van Dordrecht zijn twee gedetineerden gewond geraakt bij een vechtpartij. De twee g...

De Plucheplakkers: 'FC Emmen-uit win je in je (hune)bed'

De Plucheplakkers hebben in de 95e aflevering veel over FC Dordrecht te bespreken. Helaas is niet el...

Evides wil stop op PFAS-lozingen: 'Wat er niet in komt, hoeven wij er ook niet uit te halen'

Drinkwaterbedrijf Evides maakt zich zorgen om de waterkwaliteit in de Maas. Het bedrijf gebruikt wat...

Daan opnieuw benoemd tot kinderburgemeester van Zwijndrecht: 'We merkten dat hij er net lekker inzat'

Een bijzonder moment dinsdagavond in het gemeentehuis van Zwijndrecht: de 11-jarige Daan van den Hoe...