Dordrecht, Netherlands

Nieuwe aanpak dikkerds

Wethouder Reynvaan heeft een nationaal gezondheidsprogramma ondertekend. Het bevat afspraken en acties om inwoners gezonder en vitaler te maken.
Peter Tromp | 4 september 2015 16:33 | Aangepast op 4 september 2015 16:33
 De ondertekening was gisteren tijdens een werkbezoek van Stichting Jongeren op Gezond Gewicht (JOGG). Die bestuursleden bekeken de resultaten van hun preventieprogramma Doe ff gezond, dat al een paar jaar in Dordrecht wordt uitgevoerd. Overgewicht bij kinderen in Dordrecht-West zou de afgelopen jaren door de aanpak met 20 procent zijn gedaald..

Wethouder Reynvaan is sinds kort bestuurslid bij JOGG. Zij was daarvoor gevraagd, vanwege haar betrokkenheid en de bereikte resultaten in Dordrecht.

Lees ook

Brand evenaart record met 51ste podiumplaats op rij

Lucinda Brand heeft in het koude maar zonnige Tsjechische Tábor de eerste veldrit van de wereldbeker...

Straten zaten weken in het donker, en dit is waarom

Bewoners van de buurt rond de Markstraat en Dintelstraat in Ridderkerk-Bolnes hebben het drie weken ...

Rechtszaak tegen Damen Shipyards start vandaag: wat staat er op het spel?

Na jarenlang juridisch getouwtrek begint deze maandag de rechtszaak tegen Damen Shipyards uit Gorin...

Uur vertraging door ongeluk met vrachtwagen op snelweg

Bij Hardinxveld-Giessendam is maandagochtend een ongeluk met een vrachtwagen gebeurd op de A15 richt...

Vogelgriep in onze streek: 16.000 kippen worden gedood

Op een biologisch leghennenbedrijf in Streefkerk is vogelgriep vastgesteld. Dat meldt het ministerie...

Bart (79) begint eerste lichtjestocht voor scootmobielen

Een optocht met verlichte en versierde vrachtwagens wordt in wel meer gemeenten georganiseerd, maar ...