gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Nieuwe aansluiting A16 op N3 in gebruik genomen

db684d3264bb70bf4f3120a5c12a6dee

Rijkswaterstaat heeft vrijdag de nieuwe aansluiting van de A16 op de N3 officieel in gebruik genomen. Dankzij de nieuwe aansluiting moet de doorstroming op de A16 en de N3 verbeteren. Ook de bedrijventerreinen moeten beter toegankelijk zijn.

Vivian Rutte |  | Aangepast op
Door aannemer Boskalis is een kwart klaverblad aangelegd en is er een afrit verlegd. Er is ook een lange invoegstrook naar de A16 richting Breda gerealiseerd. Dankzij deze invoegstrook, een parallelbaan, kan in de toekomst het nieuwe bedrijventerrein Distripark goed bereikt worden.


De nieuwe aansluiting is één van drie nieuwe aansluitingen in de Drechtsteden. De aansluiting op de A15 wordt sinds oktober 2019 verbeterd, die rondom de Mijlweg/A16 is inmiddels afgerond, meldt Rijkswaterstaat.

De komende jaren past Rijkswaterstaat het wegennet in en rond de Drechtsteden aan om files te verminderen. Naast nieuwe aansluitingen vallen ook het groot onderhoud van de N3 en de renovatie van de Wantijbrug hieronder. Veel bruggen, viaducten, sluizen en tunnels stammen namelijk uit de jaren 50 en 60 van de vorige eeuw en zijn aan groot onderhoud of vervanging toe. Bij de renovatie wordt gekeken naar de toekomst, zegt Rijkswaterstaat: er wordt gebruik gemaakt van slimme en duurzame technieken.

Lees ook

pexels-ekaterina-bolovtsova-6077326

Ook tweede verzoek Ridderkerk tegen regionale samenwerking door rechter toegewezen

De provincie Zuid-Holland mag voorlopig geen verdere stappen zetten om Ridderkerk te verplichten deel te nemen aan een regionale samenwerking voor woonruimteverdeling. Zo heeft de voorzieningenrechter van de Raad van State geconcludeerd. Het is het tweede verzoek van de gemeente Ridderkerk om een voorlopige voorziening die wordt toegewezen.

TALKSHOW ZORG

Talkshow over zorg en gezondheid op TV Dordrecht

Wat gebeurt er op het gebied van zorg en gezondheid in onze streek? Die vraag stond centraal tijdens de talkshow 'Aan tafel over zorg en gezondheid', die de komende dagen in drie delen is te zien op TV Dordrecht.

727457752_1455578069942028_5493338324617170979_n

Politie bevrijdt hond uit snikhete auto: 'Lichaamstemperatuur was opgelopen tot 42,3 graden'

Bij Avonturenboerderij Molenwaard in Groot-Ammers is zaterdag een American Bull uit een snikhete auto gered. Volgens medewerkers van de Dierenambulance verkeerde het dier in een levensbedreigende situatie. Zijn lichaamstemperatuur was opgelopen tot 42,3 graden.

ozempicasz

Ziekenhuis waarschuwt voor vervalste afslankmedicatie op internet: één patiënt opgenomen in ASz

Artsen en apothekers van het Dordtse Albert Schweitzer ziekenhuis en het Deventer Ziekenhuis waarschuwen voor vervalste afslankmedicatie die wordt aangeboden op internet. In beide ziekenhuizen is afgelopen winter een patiënt in ernstige toestand opgenomen na het gebruik van online gekochte afslankinjecties.

PSX_20260627_020503

Man spuit pepperspray om zich heen, zeven mensen naar ziekenhuis

Zeven mannen zijn in de nacht van vrijdag op zaterdag naar het ziekenhuis gebracht. Dat was nodig nadat iemand tijdens een ruzie in de Dordtse wijk Krispijn met pepperspray om zich heen spoot.

PSX_20260604_044825

Twee auto's gaan in vlammen op bij woning

Twee auto's aan de Zilverreiger in Hendrik-Ido-Ambacht zijn donderdagochtend vroeg uitgebrand. Beide voertuigen stonden op een oprit. Ook de woning is beschadigd. Er raakte niemand gewond.