Dordrecht, Netherlands

Nieuwe Admiraal de Ruyterweg in Wielwijk geopend

Het vernieuwde Wielwijk krijgt steeds meer vorm. De aanleg van de Admiraal de Ruyterweg langs de A16 is daarin een belangrijke schakel. “Een hele nieuwe situatie”, vertelt wethouder Marco Stam.
Corrado Francke | 20 juli 2020 15:55 | Aangepast op 20 juli 2020 15:55
De M.H. Trompweg zal worden gesloten, waar tuinen en water voor in de plaats komt. “Om de doorstroom te vertellen hebben we, met een rotonde, de Admiraal de Ruyterweg geopend.”

In de toekomst zal, wanneer de gemeenteraad er een positief besluit over neemt, ook de Laan van Londen worden doorgetrokken. “In- en uitgaand verkeer kan dan ook zijn weg vinden richting de A16 en het centrum”, zegt de wethouder.

De komende jaren zal de wijk verder verbeterd worden, onder andere met woningbouwprojecten.

&t=37s

Lees ook

Nog niet alle kinderen Happy4kids hebben andere plek: ‘We zijn in overleg’

Voor een deel van de tientallen kinderen die na de sluiting van Happy4kids geen alternatief hebben, ...

Dordtse Decemberdagen ‘zeer succesvol’ volgens organisatie, dit is waarom

Trots overheerst bij de organisatie van de Dordtse Decemberdagen. Het evenement is naar eigen zeggen...

Sporthal uit voorzorg dicht: sneeuw en regen maken dak erg zwaar

De Sophiahal in Hendrik-Ido-Ambacht is uit voorzorg gesloten. Het dak van de hal wordt door de (smel...

Man filmt onder jurk van winkelende vrouw, maar staat zelf óók op camera

Winkelen in een zaak in de Dordtse Merwedestraat loopt voor een 33-jarige bewoonster van die stad ve...

Veel rook bij Fokker Aerospace door brand in afzuiginstallatie

In een hal bij Fokker Aerospace aan de Anthony Fokkerweg in Papendrecht heeft donderdagavond brand g...

Tweede winterse versterking FC Dordrecht is 23-jarige verdediger

Björn Hardley is de eerste nieuweling voor FC Dordrecht sinds de jaarwisseling. De 23-jarige verdedi...