De komende maanden probeert de dienst twee nieuwe ziekenwagens uit.
Redactie Streekomroep | 1 september 2026 23:26
Redactie Streekomroep | 28 augustus 2026 11:09
Redactie Streekomroep | 22 augustus 2026 10:00
VERKEER
Rijkswaterstaat schrapt vanaf 15 september de nachtelijke begeleiding van schepen in de omgeving van Dordrecht. Dit komt door aanhoudende personeelstekorten. De vaarwegen blijven wel geopend voor alle scheepvaartverkeer.
Temperaturen hoger dan 30 graden, een kurkdroge bodem en dagenlang een brandende zon: het klinkt als het perfecte recept voor een zomer vol spectaculaire onweersbuien. Toch bleef het deze zomer opvallend vaak stil aan de hemel. Waar bleven die verkoelende plensbuien en donderslagen? En waarom levert extreme warmte lang niet altijd onweer op?
“We hebben op sommige gebieden van onszelf verloren”, is de vrij harde conclusie van FC Dordrecht-trainer Paul Nuijten na de 0-1-nederlaag tegen Roda JC Kerkrade. De Dordtenaren konden de goede competitiestart vrijdagavond geen goed vervolg geven en verloren voor het eerst dit seizoen. Toch wordt er vooral gekeken naar aanknopingspunten en is het glas halfvol aan de Krommedijk.
De weekmarkt in Giessenburg verkast tijdelijk naar een andere plek. Vanwege werkzaamheden aan de Dorpsstraat is de markt vanaf zaterdag 19 september aan de Peursumseweg te vinden, op het parkeerterrein bij Gezondheidscentrum Giessenburg.
Een persoon op een fiets is dinsdagmiddag om het leven gekomen bij een verkeersongeluk op de N480 bij Streefkerk. Rond 15.00 uur kwam de melding binnen bij de politie van een ongeluk, waarbij een auto een fietser zou hebben aangereden.
Een gek gezicht voor wie nu naar de Papendrechtsebrug kijkt: de brugklep is weg. Rijkswaterstaat is de afgelopen dagen bezig geweest met het uitvijzelen van de klep, die in de nacht van maandag op dinsdag op een ponton is geplaatst. Woensdagochtend zal die worden afgevoerd naar een sloopbedrijf.