gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Nieuwe Bagatelle blijft dicht

Café Nieuwe Bagetelle bij Winkelcentrum Crabbehof blijft dicht. De eigenaar zou niet geschikt zijn als cafébaas en er zijn klachten over herrie. De zaak was voor straf al zes weken gesloten.

Peter Tromp |  | Aangepast op
De burgemeester heeft alle vergunningen ingetrokken en weigert een terrasvergunning te verlenen. De bezwaarschriftencommissie heeft dat ook geadviseerd. Door de eerdere sluiting van meer dan een maand, zouden de eigenaren automatisch niet meer voldoen aan de wettelijke eisen om een café te mogen uitbaten. Nieuwe Bagatelle had daar dan ook bezwaar tegen aangetekend, maar dat is ongegrond verklaard.


Voor de gemeente was de maat vol toen er voor een tweede keer een vechtpartij plaatsvond in de buurt van het café. De laatste was begin mei in een straatje naast de kroeg. Daarbij raakten twee mensen gewond. De vechtersbazen kwamen uit het café. Nieuwe Bagatelle bestrijdt de gang van zaken zoals de gemeente die beschrijft. De eerdere vechtpartij was al lang geleden. De eigenaar was toen gewaarschuwd dat het niet nog een keer mocht gebeuren. Daarnaast hebben buurtbewoners meerdere keren geklaagd over geluidsoverlast.


De eigenaar van Nieuwe Bagatelle kan nog bij de rechtbank in beroep gaan tegen de weigering van de burgemeester om benodigde vergunningen te vertrekken.


Lees ook

concerthewave

Zondag op TV Dordrecht: Big Rivers-concert The Wave

Ook de 26e editie van het grootste gratis muziekfestival van Nederland was er weer eentje om niet snel te vergeten. Het mooie weer, de vele bezoekers en de goede sfeer vormden een mooi decor van Big Rivers in Dordrecht. In augustus zijn vier van de bijzondere concerten van dat weekend te zien op TV Dordrecht.

deloodsachterhethuis2020

Negen meter hoge loods tegen tuin van Dordtenaar mag blijven staan

Een grote loods in Dordrecht, die bewoners van de Rijksstraatweg sinds de bouw ervan tot wanhoop drijft, mag blijven staan. Dat heeft de Raad van State besloten. Het hoger beroep van één van de bewoners is daarmee ongegrond verklaard.

FOTO THUMB POTEN IN DE KLEI - MARKT

Appels met peren vergelijken: Anne doet het bij de fruitkraam op de markt

Elke vrijdag en zaterdag is de weekmarkt te vinden op het Statenplein in Dordrecht. Anne Korpershoek staat daar wekelijks bij groente- en fruitkraam Bart Apart. Anne geeft Monique een lesje fruit verkopen. Monique’s favoriete deel van het verkopen: de kwaliteitscheck.

Still brugklep is weg voor artikel

Brugklep na 59 jaar verdwenen: zo verliep het proces van uitvijzelen tot de sloop

Een bijzondere operatie is het, de verwijdering van de brugklep van de Papendrechtsebrug. 59 jaar lang is er over dit wegdek gereden, nu is die in een tijdsbestek van drie dagen eruit gevijzeld, op een ponton gelegd en over het water vervoerd naar de sloop.

RWS Papendrechtsebrug doorvaart 06

Zo gaan hoge schepen voor het eerst door maandelijks geopende Papendrechtse brug

Schepen van wel 80 meter lang en meer dan 20 meter breed, ze passeren tijdens de maandelijkse opening van de Papendrechtsebrug voor de hoge scheepvaart allemaal de revue. De eerste van de tien openingen in totaal is inmiddels achter de rug. “Er komt meer bij kijken dan gewoon even aan de kant en er doorheen.”

hulpdienstenchemours

Olieachtige stof komt vrij bij onderhoudswerkzaamheden, monteurs nagekeken

Bij onderhoudswerkzaamheden bij kunststofbedrijf Delrin is vrijdagochtend een olieachtige stof vrijgekomen. Daar zijn twee monteurs mee in aanraking gekomen, meldt een woordvoerder van de Veiligheidsregio Zuid-Holland Zuid.