gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Nieuwe Bagatelle blijft dicht

Café Nieuwe Bagetelle bij Winkelcentrum Crabbehof blijft dicht. De eigenaar zou niet geschikt zijn als cafébaas en er zijn klachten over herrie. De zaak was voor straf al zes weken gesloten.

Peter Tromp |  | Aangepast op
De burgemeester heeft alle vergunningen ingetrokken en weigert een terrasvergunning te verlenen. De bezwaarschriftencommissie heeft dat ook geadviseerd. Door de eerdere sluiting van meer dan een maand, zouden de eigenaren automatisch niet meer voldoen aan de wettelijke eisen om een café te mogen uitbaten. Nieuwe Bagatelle had daar dan ook bezwaar tegen aangetekend, maar dat is ongegrond verklaard.


Voor de gemeente was de maat vol toen er voor een tweede keer een vechtpartij plaatsvond in de buurt van het café. De laatste was begin mei in een straatje naast de kroeg. Daarbij raakten twee mensen gewond. De vechtersbazen kwamen uit het café. Nieuwe Bagatelle bestrijdt de gang van zaken zoals de gemeente die beschrijft. De eerdere vechtpartij was al lang geleden. De eigenaar was toen gewaarschuwd dat het niet nog een keer mocht gebeuren. Daarnaast hebben buurtbewoners meerdere keren geklaagd over geluidsoverlast.


De eigenaar van Nieuwe Bagatelle kan nog bij de rechtbank in beroep gaan tegen de weigering van de burgemeester om benodigde vergunningen te vertrekken.


Lees ook

GEEN UITZENDING TV nieuws.png

Storing: tijdelijk geen TV Dordrecht

Door een storing in de uitzendstraat in Hilversum is er momenteel geen televisie-uitzending mogelijk.

ARTIKELFOTO PATIENTEN.jpg

Patiënten reageren nuchter op hack ziekenhuisportaal: ‘Even terug in de tijd hè’

Hoewel het Albert Schweitzer ziekenhuis benadrukt dat er geen patiëngegevens zijn buitgemaakt tijdens een hack bij hun softwareleverancier, zorgt het incident voor wisselende reacties onder patiënten. Van gelatenheid tot zorgen over privacy: “Het is gewoon kut."

hiaenrid.png

criminaliteit

Meeste panden gesloten vanwege drugs, sluitingen na explosie neemt toe

Bij verreweg de meeste woningen en (bedrijfs)panden die worden gesloten door burgemeesters in onze streek, is drugs in het spel. Ook neemt het aantal sluitingen na een explosie toe. Dat blijkt uit onderzoek van Bureau Lokaal, een samenwerking tussen deze streekomroep, Rijnmond en andere streekomroepen uit de regio.

gertjanvanderlinden.png

Contactverbod oud-bondscoach rolstoelbasketbalsters na grensoverschrijdend gedrag

Gertjan van der Linden uit Dordrecht, voormalig bondscoach van de succesvolle Nederlandse rolstoelbasketbalsters, mag vijf jaar lang geen contact hebben met zeven speelsters die melding hebben gedaan van grensoverschrijdend gedrag van hem. Dat meldt de NOS.

willem zwijger school.png

Deze middelbare school gaat haar deuren sluiten

De locatie in Hardinxveld-Giessendam van het Willem de Zwijger College stopt ermee. De middelbare school kampt al langere periode met dalende leerlingaantallen, waardoor de locatie niet verantwoord open kan blijven. Huidige leerlingen hebben de keuze om naar een andere locatie in Papendrecht te gaan of zelf een andere school te zoeken.

Gemeenteraad Papendrecht_foto2 artikel.png

Advies verkenner kan prullenbak in: maand na verkiezingen nog geen zicht op coalitie Papendrecht

Het advies van verkenner John Bijl om in Papendrecht tot een kerncoalitie te komen van PVV, VVD en CDA, wordt door de gemeenteraad niet overgenomen. De bal ligt nu bij de VVD, die unaniem door de raad is aangewezen om het initiatief voor coalitievorming te nemen. Daarbij voorbijgegaan aan de grootste: de PVV.