De gemeente heeft 17 nieuwe bomen laten planten aan de Dordwijklaan. Die vervangen de essen die vorig jaar moesten worden gekapt i.v.m. de essentaksterfte.
Redactie Streekomroep | 12 oktober 2026 14:37
Redactie Streekomroep | Rowan Havelaar | Jasper Kluten | 10 oktober 2026 13:00
Redactie Streekomroep | Rijnmond | 13 oktober 2026 08:26
Van doodsbedreigingen tot schoppen, duwen en slaan: zorgmedewerkers krijgen steeds vaker te maken met agressie. Soms gaat dit zo ver, dat ziekenhuizen de bezoekers en patiënten op een zwarte lijst zetten. "Vaak gebeurt dit onder invloed van drank of drugs", zegt het Albert Schweitzer Ziekenhuis tegen Rijnmond.
Een vrachtwagendealer op een Dordts industrieterrein is op advies van de politie met spoed gesloten. Volgens de gemeente is “een acuut veiligheidsbelang” daar de reden van.
FC Dordrecht heeft zaterdag met 1-1 gelijkgespeeld bij FC Den Bosch. De Dordtenaren gingen op voorsprong de slotfase in, maar incasseerden daarin een tegentreffer na een dubieuze strafschop.
Bij de herinrichting van de Spuiboulevard Oost in Dordrecht is onverwacht een oude kademuur aangetroffen. De werkzaamheden zijn daarom stilgelegd.
De informateurs in Papendrecht adviseren om een brede middencoalitie bestaande uit VVD, CDA, PRO, D66, ChristenUnie en PAB te gaan vormen. Zo’n coalitie zou kunnen steunen op 12 van de 23 zetels. De PVV werd de grootste partij bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart, maar komt dus niet in deze plannen voor.
Hoe is het om te wonen in een klein dorp in Zuid-Holland? En wat hebben inwoners nodig om daar prettig te kunnen wonen? De provincie Zuid-Holland onderzoekt dit en roept inwoners op om een enquête in te vullen. Het doel is om te ontdekken hoe kleine dorpen ook in de toekomst leefbaar en aantrekkelijk kunnen blijven.