Dordrecht, Netherlands

Nieuwe coronamaatregelen voor sportclubs: ‘Zo wordt het wel een hele stille winter’

Bij de persconferentie van dinsdagavond maakte het kabinet bekend dat teamsporten voorlopig niet mogen plaatsvinden, en individuele sporten met maximaal vier personen. Een flinke domper dus, voor sommigen.
Vivian Rutte | 14 oktober 2020 14:58 | Aangepast op 14 oktober 2020 14:58
De Dordtsche Rugbyclub is bijvoorbeeld flink teleurgesteld: “Het trainen is natuurlijk erg gezond en dat missen mensen nu. Maar ook het sociale contact eromheen valt weg, en dat wordt toch wel een hele stille winter zo denk ik,” zegt Teun Persoon namens de club. Clubgenoot Sven Trommels beaamt dat: “Het teamgevoel valt weer weg, en dat is juist wat de meesten van ons het allerleukst vinden.”

Bij tennisvereniging RCD is er iets beter nieuws, want een individuele sport zoals tennis mag dus nog wél. Gerrit Roubos zegt namens de vereniging erg blij te zijn: “De competitie kan gewoon doorgaan, dus als dat zo blijft zijn wij tevreden.” Over fysiek contact tijdens het sporten maakt niemand zich zorgen, zegt een speler: “Nee, zelfs met dubbelen komen we eigenlijk niet bij elkaar in de buurt, en we zijn buiten dus dat gaat prima!”&t=1s

Meest gelezen

ID verdwijnt in stembus en 'verandering gevraagd' op Station Dordrecht

Trevyn van Houwelingen | Redactie Streek 56 | 29 okt 2025 10:29

Lees ook

De stemmen zijn geteld: kijk hier voor de verkiezingsuitslag in jouw gemeente

De PVV is in de streek minder populair dan bij de Tweede Kamerverkiezingen in 2023. Waar de partij v...

Hoogste opkomstpercentage in Molenlanden, grote kans op inwoner in de Kamer

De SGP is in de gemeente Molenlanden de grootste partij geworden bij de Tweede Kamerverkiezingen. 18...

PVV grootste in Papendrecht, spannende strijd om plek 2, 3 en 4

De PVV is in Papendrecht de grootste partij geworden bij de Tweede Kamerverkiezingen. 19,2 procent v...

Ruim 82 procent van inwoners Hendrik-Ido-Ambacht brengt stem uit, PVV de grootste

De meeste inwoners van Hendrik-Ido-Ambacht hebben tijdens de Tweede Kamerverkiezingen op de PVV gest...

Meeste inwoners Hardinxveld stemmen op SGP, PVV zakt naar plek 3

De SGP is in Hardinxveld-Giessendam de grootste partij geworden bij de Tweede Kamerverkiezingen. 21,...

PVV krijgt meeste stemmen in Ridderkerk, CDA grote stijger

De meeste inwoners van Ridderkerk hebben tijdens de Tweede Kamerverkiezingen op de PVV gestemd. De p...