Dordrecht, Netherlands

Nieuwe dienstregeling voor Dordrecht

Vervoerder Qbuzz heeft haar plannen voor het openbaar vervoer in de Drechtsteden en Alblasserwaard gepresenteerd. Zo gaan de bussen in Dordrecht, Zwijndrecht en Papendrecht elektrisch rijden.
Robert van Loon | 2 augustus 2018 08:30 | Aangepast op 2 augustus 2018 08:30
De Merwedelingelijn gaat tot 20.00 in een kwartierdienst rijden, nu is dat nog tot 19.00. De huidige treinen worden omgebouwd naar R-net stijl. Zo klrijgen ze comfortabelere stoelen, USB-aansluitingen en wordt de wifi sneller.


Met de nieuwe dienstregeling wil Qbuzz ook de bedrijventereinen in de spits beter beter bedienen. Kijk voor de nieuwe dienstregeling op https://www.qbuzz.nl/dordrecht

Meest gelezen

Traumaheli landt op N3 na ongeluk op Papendrechtsebrug

Redactie Streekomroep | 12 dec 2025 12:08

112-nieuws: vrouw loopt water in en speuren naar fietslampje in sloot

Corrado Francke | Redactie Streekomroep | 10 dec 2025 14:30

GroenLinks-kopstukken stappen op na verkiezingen: missen menselijkheid en eerlijkheid

Redactie Streek 56 | Barbara Visscher | 9 dec 2025 17:41

Lees ook

Inbraak Dordthuis via wooncomplex: gemeente doet aangifte

De gemeente Dordrecht doet aangifte van een inbraak in het Dordthuis in aanbouw. Op de nacht van 1 o...

Deze gemeente krijgt een nieuwe opvanglocatie voor Oekraïense vluchtelingen

Hardinxveld-Giessendam krijgt een derde opvanglocatie voor Oekraïense vluchtelingen. De gemeenteraad...

Nieuw kanaal moet Kinderdijk droge voeten bezorgen

De Alblasserwaard krijgt een nieuw kanaal. Het nieuwe kanaal tussen Hardinxveld-Giessendam en Giesse...

Meerdere auto's uitgebrand in Sliedrecht

In Sliedrecht zijn in de nacht van zondag op maandag twee auto’s uitgebrand. Dat gebeurde aan de Kar...

Twee Papendrechters vast na steekpartij waarbij 18-jarige gewond raakte

De politie heeft zondag twee 20-jarige mannen uit Papendrecht aangehouden voor een steekpartij in de...

Juf Henny gaat na bijna vijftig jaar gaat met pensioen: ‘Die kleuters ga ik het meest missen’

Kleuterjuf Henny Dullens (65) houdt het na 47 jaar voor gezien: waar ze ooit in 1979 op kleuterschoo...