Dordrecht, Netherlands

Nieuwe dienstregeling voor Dordrecht

Vervoerder Qbuzz heeft haar plannen voor het openbaar vervoer in de Drechtsteden en Alblasserwaard gepresenteerd. Zo gaan de bussen in Dordrecht, Zwijndrecht en Papendrecht elektrisch rijden.
Robert van Loon | 2 augustus 2018 08:30 | Aangepast op 2 augustus 2018 08:30
De Merwedelingelijn gaat tot 20.00 in een kwartierdienst rijden, nu is dat nog tot 19.00. De huidige treinen worden omgebouwd naar R-net stijl. Zo klrijgen ze comfortabelere stoelen, USB-aansluitingen en wordt de wifi sneller.


Met de nieuwe dienstregeling wil Qbuzz ook de bedrijventereinen in de spits beter beter bedienen. Kijk voor de nieuwe dienstregeling op https://www.qbuzz.nl/dordrecht

Meest gelezen

Moordverdachte in hongerstaking, 'te weinig zuurstof en daglicht in cel'

Rijnmond | Redactie Streekomroep | 12 feb 2026 12:11

Honderden vlaggen en protest tegen azc in dit dorp: 'Iedereen heeft het erover'

Redactie Streekomroep | Megan de Groot | 9 feb 2026 16:59

Ruzie mondt uit in vechtpartij met 20 man

Redactie Streekomroep | 9 feb 2026 16:00

Lees ook

‘Elke ochtend is het drama’, dus grijpt Rijkswaterstaat in op de N915

Sta jij weleens in de file voor een stoplicht op de N915? Dan ben je niet de enige. Rijkswaterstaat ...

Van Daantje naar Rebel Rebel: zo verliep 12 jaar vegan horeca

Het is aftellen naar het eind van vegan restaurant Rebel Rebel in Dordrecht. Zondag 15 februari zijn...

Zwembad Papendrecht dag langer dicht door brand, sporthallen deels open

Het zwembad in Papendrecht blijft ook donderdag de hele dag gesloten. Door een brand in een koelbox ...

Onderzoek ProRail oorzaak minder treinen op MerwedeLingelijn

Ook donderdag reden er minder treinen tussen Dordrecht en Gorinchem. Dat heeft opnieuw te maken geha...

Woonunits helpen vluchtelingen tijdelijk uit de brand: ‘Hierna juist voor woningzoekenden’

Aan de Laan van Riga in Dordrecht zijn deze week de eerste van 56 flexwoning neergezet. De komende d...

Met smoezen steelt nepagent geld en sieraden, nu zit hij in de cel

Hij kwam voor geld en sieraden, maar eindigt in de gevangenis. Volgens het Openbaar Ministerie deed ...