Dordrecht, Netherlands

Nieuwe Don Bosco-school geopend

Het nieuwe gebouw van basisschool Don Bosco aan de Nolensweg in Crabbehof is vanmiddag geopend. Kinderen verzamelden zich op het schoolplein en lieten ballonnen op.
Peter Tromp | 4 november 2016 17:21 | Aangepast op 4 november 2016 17:21
Het nieuwe gebouw van basisschool Don Bosco aan de Nolensweg in Crabbehof is vanmiddag geopend. Kinderen verzamelden zich op het schoolplein en lieten ballonnen op.

De school heeft vandaag veel te vieren. De peuterspeelzaal is vernieuwd en kinderdagverblijf Zus & Zo en BSO Ons Domeintje zitten nu ook in hetzelfde gebouw. Don Bosco is nu één kindcentrum. Bovendien is ook het schoolplein vernieuwd.

Juf ellen en juf Astrid stonden vandaag ook in het zonnetje. Zij vierden dat ze al 25 jaar op de school werken. de juffen mochten daarom een nieuw speeltoestel in gebruik nemen.


Lees ook

Dit monumentale schakelstation herbergt binnenkort tientallen Dordtenaren

In het voormalig schakelstation op de hoek van de Oranjelaan en het Wantij wordt de hand gelegd aan ...

Bodemonderzoek naar explosieven uit Tweede Wereldoorlog in Amstelwijck

In de Dordtse wijk Amstelwijck start binnenkort een bodemonderzoek naar een mogelijk niet-gesprongen...

Vrouwen in onze streek niet allemaal even financieel zelfstandig: dit zijn de verschillen

Vrouwen in onze streek staan minder vaak financieel op eigen benen dan gemiddeld in Nederland. Dat b...

Nieuwbouw stap dichterbij: ‘Vanuit je woonkamer scheepsbouw en oude dorpskern zien’

De ontwikkeling van 152 woningen in hartje Alblasserdam is een stuk dichterbij gekomen. Verschillend...

FC Dordrecht geeft voorsprong pijnlijk uit handen tegen RKC: 1-2

FC Dordrecht heeft maandagavond een pijnlijke nederlaag geleden tegen RKC Waalwijk. Aan de Krommedij...

Tegen overvol stroomnet: deze kleine windmolen zorgt dat bedrijf wel kan groeien

Hoe zorg je ervoor dat je als bedrijf kunt groeien op een overvol stroomnet? Voor grote bedrijven ee...