gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Nieuwe Don Bosco-school geopend

Het nieuwe gebouw van basisschool Don Bosco aan de Nolensweg in Crabbehof is vanmiddag geopend. Kinderen verzamelden zich op het schoolplein en lieten ballonnen op.

Peter Tromp |  | Aangepast op
Het nieuwe gebouw van basisschool Don Bosco aan de Nolensweg in Crabbehof is vanmiddag geopend. Kinderen verzamelden zich op het schoolplein en lieten ballonnen op.

De school heeft vandaag veel te vieren. De peuterspeelzaal is vernieuwd en kinderdagverblijf Zus & Zo en BSO Ons Domeintje zitten nu ook in hetzelfde gebouw. Don Bosco is nu één kindcentrum. Bovendien is ook het schoolplein vernieuwd.

Juf ellen en juf Astrid stonden vandaag ook in het zonnetje. Zij vierden dat ze al 25 jaar op de school werken. de juffen mochten daarom een nieuw speeltoestel in gebruik nemen.


Lees ook

nk2026081493A02173

FC Dordrecht ziet zege bij RKC in blessuretijd uit handen glippen

FC Dordrecht heeft vrijdagavond een zuur punt gepakt bij RKC Waalwijk. Door een tegentreffer in blessuretijd speelde de ploeg gehuld in het nieuwe, door de Eerste Vrije Statenvergadering geïnspireerde uittenue, met 2-2 gelijk.

Point Blur_Aug092026_102644

Auto met caravan rijdt van talud af bij veerpont, vrouw lichtgewond

Een auto met een caravan is zondagochtend van een talud af gereden in Dordrecht. Dat gebeurde vlak voordat het voertuig aan boord wilde gaan van de veerpont richting Werkendam. Een vrouw is lichtgewond geraakt.

fotogscods

Dit plan zorgt voor 'heel wat onrust' bij voetbalclub, fusie lijkt in de maak

Voetbalclub GSC/ODS dreigt één van de drie velden kwijt te raken en onderzoekt daarom een fusie met FC Dordrecht amateurs. Het op Sportpark Stadspolders gelegen GSC/ODS voelt zich weggejaagd door gemeentelijke plannen en verhuist daarom mogelijk naar de Krommedijk. "Dit is voor mij plan a", aldus voorzitter Hans Suiker.

Point Blur_Aug052026_111634

Vrachtwagen ramt lijnbus, ruiten gesneuveld

Een vrachtwagen heeft woensdagochtend een lijnbus geraakt in Papendrecht. Hoewel er wel passagiers in de bus zaten, raakte niemand gewond.

3x2

Ondanks harde regen veel ‘blije koppies’ tijdens jaarlijkse jeugdwielertour

De jaarlijks terugkerende jeugdwielertour 3x2 in Ridderkerk is weer in volle gang. Waar de deelnemers vorig jaar nog konden genieten van volop zon, moeten de kinderen en vrijwilligers het dit jaar vooral doen met regenbroeken en regenjassen. Toch laat de organisatie zich daar niet door tegenhouden.

kat bevrijdt door brandweer

Kat zit hevig miauwend tussen zonnepanelen

De brandweer is woensdagmiddag uitgerukt voor een kat die vast zat op het dak van een woning aan het Suze Groeneweg-erf Dordrecht. Het dier zat onder zonnepanelen en kon er niet zelfstandig afkomen.