gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Nieuwe editie Dordrecht Pride

432fc6e89bda4a5f33f61f797457a608

De Dordrecht Pride ziet er dit jaar anders uit dan andere jaren. Er zijn namelijk drie nieuwe onderdelen toegevoegd. Onder andere omdat dit jaar het homogeweld in Dordrecht is toegenomen.

Lois Haanskorf |  | Aangepast op
Vrijdag is er een Summer Drijf-In Bios in de Spuihaven. Het water ligt dan vol met roze flamingo’s, hierin je de film kijken. Zaterdagmiddag staat de roze kerk weer klaar waarin je voor één dag kunt trouwen. Een laagdrempelige kerkdienst waar je ècht jezelf kunt zijn, is het nieuwe element. De Pride Walk begint op de Grote Markt en zal zijn weg vervolgen door het centrum. Niet extravagant, maar wel een manier om je te laten horen voor LHBT-acceptatie en aandacht te vragen voor homogeweld.


Woensdag begint het jaarlijkse evenement met de kunsttentoonstelling Kwetsbaar Verlangen. De thema’s hiervan zijn liefde, kwetsbaarheid, verlangen en lust.

Lees ook

PSX_20261028_200553

Automobilist rijdt onder invloed tegen boom

Aan de Peppelweg in Groot-Ammers is woensdagavond een auto tegen een boom gebotst. De bestuurder bleek na tests onder invloed te zijn van alcohol. Hij is met onbekende verwondingen naar het ziekenhuis.

businkexplosie

Explosie bij huis, voorgevel raakt beschadigd

Bij een woning aan de Molen de Goliath in Dordrecht is in de nacht van woensdag op donderdag een explosief afgegaan. Daarna is brand ontstaan. De voorkant van het huis is beschadigd geraakt.

archieffotopolitie

Man ontvoerd: politie valt flat in Zwijndrecht binnen

Een ontvoerde man is zaterdag in Zwijndrecht bevrijd uit een woning aan het Tomatenplein, meldt nieuwssite ZHZ Actueel. Het slachtoffer zou zijn mishandeld en bedreigd met een vuurwapen. Twee mannen zouden daarbij zijn opgepakt. Op vragen van de Streekomroep kan de politie vooralsnog geen antwoord geven.

explosie sliedrecht

Huis beschadigd door nachtelijke explosie

In Sliedrecht is in de nacht van dinsdag op woensdag een explosie geweest bij een huis. Dat zorgde voor lichte schade, laat de politie weten.

montage_RTV Dordrecht nieuws.00_01_39_31.Still001

Sporten in het donker, want er is geen stroom: ‘Het is even aanpassen’

Duisternis in de sportschool vrijdag in Dordrecht. De SportCity-vestiging aan de Vissersdijk kampte vrijdag, net als verschillende andere bedrijven in die buurt, met een stroomstoring. Sommige sportievelingen keerden om, anderen gingen vrolijk aan de bak.

Schietpartij Evenaar Rotterdam (foto: Politie)

Dordtenaar (36) omgekomen bij schietpartij in auto

Bij een schietpartij in Rotterdam-Oosterflank is maandagavond een 36-jarige man uit Dordrecht omgekomen. Drie verdachten zijn opgepakt. Eén van de verdachten raakte gewond bij de schietpartij.