Dordrecht, Netherlands

Nieuwe expositie geopend in Duurzaamheidscentrum Weizigt

In Duurzaamheidscentrum Weizigt is een expositie geopend van duurzame kunstwerken. De kunstwerken liggen verspreid over het terrein. 
Kelly de Korte | 22 maart 2018 11:48 | Aangepast op 22 maart 2018 11:48
5 kunstenaars hebben ieder een kunstwerk gemaakt van duurzaam materiaal. Zo is er bijvoorbeeld een kunstwerk van glas gemaakt, waarin drie ijsberen te zien zijn met een kapotte wereldbol erachter. Een andere kunstenaar heeft zich laten inspireren door het aantal lege flessen wat dagelijks wordt weggegooid.

Elk jaar presenteert Duurzaamheidscentrum Weizigt kunst van verschillende kunstenaars. Dit jaar was het thema duurzaamheid.

De expositie is vanaf vandaag te zien en duurt tot 31 oktober.

Lees ook

Vertrouwen ver weg bij FC Dordrecht: ook geen zege bij Jong Ajax

FC Dordrecht is nog niet uitgeworsteld in de Keuken Kampioen Divisie. Op het stuiterveld van Jong Aj...

Tweemalig wereldkampioen Lotte van Drunen in het zonnetje gezet

In het Australische Darwin wist Lotte van Drunen in september opnieuw wereldkampioen motorcross voor...

Nieuw lijflied voor baggerdorp? Deze Klokhuis-boyband maakt slib sexy

Baggermuziek heeft er sinds deze week een nieuwe betekenis bij. De creatieve geesten van NPO 3-progr...

Zaterdag in Studio De Witt: In gesprek met Wilma Verhoeven

Kinderboekwinkel De Giraf is niet meer weg te denken uit Dordrecht. Presentator Ben Corino spreekt z...

Winnares Groot Dordts Dictee maakte maar één spelfout: ‘Spelling is niet mijn favoriete onderdeel'

Wie kan het beste spellen? De gemeente Dordrecht en Scholengroep Driestar-Wartburg organiseerde dond...

'Zorgwekkende' toename van wapens: Preventief fouilleren gaat door in deze zes wijken

De politie gaat door met het preventief fouilleren van mensen in zes Dordtse wijken. “De toename van...