Dordrecht, Netherlands

Nieuwe expositie geopend in Duurzaamheidscentrum Weizigt

In Duurzaamheidscentrum Weizigt is een expositie geopend van duurzame kunstwerken. De kunstwerken liggen verspreid over het terrein. 
Kelly de Korte | 22 maart 2018 11:48 | Aangepast op 22 maart 2018 11:48
5 kunstenaars hebben ieder een kunstwerk gemaakt van duurzaam materiaal. Zo is er bijvoorbeeld een kunstwerk van glas gemaakt, waarin drie ijsberen te zien zijn met een kapotte wereldbol erachter. Een andere kunstenaar heeft zich laten inspireren door het aantal lege flessen wat dagelijks wordt weggegooid.

Elk jaar presenteert Duurzaamheidscentrum Weizigt kunst van verschillende kunstenaars. Dit jaar was het thema duurzaamheid.

De expositie is vanaf vandaag te zien en duurt tot 31 oktober.

Meest gelezen

Verkoop clubtopscorer FC Dordrecht levert opnieuw recordbedrag op

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 3 feb 2026 11:30

Lees ook

'Ouwe Jonges' opmerkelijk tam

Wie weer rekent op heftige discussie tot laaiende ruzie in Ouwe Jonges Krentebrood komt dit keer bed...

Oud-burgemeester Sliedrecht te gast in Studio De Witt

Hij was oud-burgemeester van Sliedrecht, de Hoeksche Waard en Midden-Delfland, maar is tegenwoordig ...

Deze decennia oude sporthal krijgt eindelijk broodnodige opknapbeurt

Achterstallig onderhoud, een temperatuur die maar lastig te reguleren valt én ruimtegebrek. Jarenlan...

Lange file op A15 door ongelukken: uur vertraging

Op de A15 zijn vrijdagmiddag twee ongelukken gebeurd. Bij Sliedrecht botsten drie auto’s op elkaar e...

Rem op verwijderen speelplekken: ‘Wachten eerst politieke discussie af’

Er verdwijnen voorlopig geen speelplekken meer in Dordrecht. De gemeente heeft elf minder populaire ...

Hier komen honderden laadpalen, maar vind jij dat een goed idee?

Wat zijn geschikte en gewenste plekken voor nieuwe laadpalen? Die vraag stelt de gemeente Dordrecht ...