Dordrecht, Netherlands

Nieuwe expositie geopend in Duurzaamheidscentrum Weizigt

In Duurzaamheidscentrum Weizigt is een expositie geopend van duurzame kunstwerken. De kunstwerken liggen verspreid over het terrein. 
Kelly de Korte | 22 maart 2018 11:48 | Aangepast op 22 maart 2018 11:48
5 kunstenaars hebben ieder een kunstwerk gemaakt van duurzaam materiaal. Zo is er bijvoorbeeld een kunstwerk van glas gemaakt, waarin drie ijsberen te zien zijn met een kapotte wereldbol erachter. Een andere kunstenaar heeft zich laten inspireren door het aantal lege flessen wat dagelijks wordt weggegooid.

Elk jaar presenteert Duurzaamheidscentrum Weizigt kunst van verschillende kunstenaars. Dit jaar was het thema duurzaamheid.

De expositie is vanaf vandaag te zien en duurt tot 31 oktober.

Lees ook

Bestuurder bekneld na aanrijding, snelweg tot na avondspits dicht

Op de A15 bij Gorinchem is donderdagmiddag een ongeluk gebeurd met een vrachtwagen en een bakwagen. ...

Motorrijder rijdt door na scheppen fietser

Een motorrijder is donderdagmiddag doorgereden na een fietser te hebben geschept in Zwijndrecht. De ...

Goed nieuws voor je energierekening! De winter komt er nog niet aan

Schaatsen op de sloot in het dorp of een sneeuwpop maken in de achtertuin. Vergeet het voorlopig maa...

Streekgenoten meldden verdachte situaties: harddrugs en hennep gevonden

Inwoners van onze streek hebben in een jaar tijd honderden keren verdachte situaties rond drugs bij ...

Meester Maurien speelt Backstreet Boys op basisschool en dat levert hem honderdduizenden kijkers op

Hij had nooit gedacht dat hij zoveel kijkers zou trekken, toen meester Maurien begon met het plaatse...

Petitie voor behoud cultuurcentrum DOOR bijna 1000 keer ondertekend

Een petitie om cultuurcentrum DOOR in Dordrecht te behouden, is tot donderdagochtend meer dan duizen...