Dordrecht, Netherlands

Nieuwe gymzalen in Kolfstraat

In de Kolfstraat komen twee nieuwe gymzalen. Ze worden gebouwd op de plek van de huidige gymvoorziening. De nieuwe zalen zijn pas over twee jaar klaar.
Peter Tromp | 1 juni 2017 16:17 | Aangepast op 1 juni 2017 16:17
De huidige gymzalen zijn sterk verouderd en voldoen niet meer aan de moderne eisen. Renovatie zou een lastige en dure klus worden. Er ontbreekt een lift voor mensen die niet of moeilijk kunnen lopen, er is geen tweede vluchtweg en de entree is ‘s avonds erg donker.

Gebouw krijgt een verdieping

De nieuwe gymvoorziening bestaat uit twee gymzalen bovenop elkaar. Daarvoor wordt het huidige gebouw tot de grond toe afgebroken. Het nieuwe wordt gebouwd op de bestaande fundering. De ingang ligt staraks aan de straat. Op het dak komen zonnepanelen.

Financiering is al rond

De gemeenteraad heeft eerder al geld beschikbaar gesteld voor de nieuwbouw. Omwonenden zijn over de plannen op de hoogte gebracht op een informatie-avond.

Lees ook

Nieuwe kinderopvang opent op plek Happy4Kids

Een nieuwe kinderopvang opent haar deuren op de locatie waar de beruchte kinderopvang Happy4Kids eer...

Azc's Molenlanden hot topic, wat staat er in de verkiezingsprogramma's?

Geen enkele partij in de gemeente Molenlanden was en is tegen de komst van asielzoekerscentra. Wel s...

Van zittend reanimeren tot kleine wondjes: tientallen beeldbelgesprekken voorkomen misverstanden ambulancedienst

De Ambulancedienst Zuid-Holland Zuid heeft al tientallen keren zorg kunnen verlenen via beeldbellen ...

De Stemming in Hendrik-Ido-Ambacht: ‘Ik erger me wel echt aan zwerfafval’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Dordrecht Kiest: Vierde debat donderdag te zien op TV Dordrecht

Het vierde en laatste lijsttrekkersdebat ‘Dordrecht kiest’ is deze donderdag vanaf 18:00 uur te zien...

Minder toeristenverkeer door komst transferium: 'Inwoner mag blij zijn'

Bezoekers van het Werelderfgoed Kinderdijk kunnen vanaf nu hun auto kwijt op het nieuwe transferium....