gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Nieuwe locatie in Biesbosch klaar voor Palm Parkies

b24484d6e41b588a69f3f05e083be9c2

Het festival Palm Parkies verhuist dit jaar naar een nieuwe locatie: op het grasveld naast de sterrenwacht in de Biesbosch. Ruimte genoeg om het evenement coronaproof te organiseren.

Corrado Francke |  | Aangepast op
Dit jaar moeten de maximaal 650 bezoekers reserveren voor een plekje op het festivalterrein. “Hieraan hebben wij een consumptiepakket gekoppeld. Bezoekers kunnen we dan oppikken wanneer ze het festivalterrein betreden”, legt organisator Bas Witlox uit.

En ook opvallend is de plek van het podium op het festivalterrein. Maar dat is niet zonder reden gedaan, want alle muzikanten zullen in het midden van het terrein tussen vier speciaal ingerichte zones optreden.

“Iedere zone heeft zijn eigen kleur”, vertelt Witlox. “In het hele reserveringstraject heb je dus een zone gekozen, afhankelijk van de grootte van je groep.” Op het festivalterrein is ruimte voor cirkels van twee, vier en zes personen.

Maandag is het aan de Handsome Poets om het festival af te trappen. Een week later komt Pater Moeskroen optreden en ook de komst van The Fellows is zo goed als geregeld.

Lees ook

hulpdienstenchemours

Olieachtige stof komt vrij bij onderhoudswerkzaamheden, monteurs nagekeken

Bij onderhoudswerkzaamheden bij kunststofbedrijf Delrin is vrijdagochtend een olieachtige stof vrijgekomen. Daar zijn twee monteurs mee in aanraking gekomen, meldt een woordvoerder van de Veiligheidsregio Zuid-Holland Zuid.

vandrielheijkoop

Door politiek gekrakeel heeft Papendrecht deze zomer even twee burgemeesters

Tijdens de vakantie van de Papendrechtse burgemeester Margreet van Driel neemt bestuurder Jan Heijkoop voor drie weken haar taken over. Een uitzonderlijke situatie, die alles te maken heeft met politiek gekrakeel.

FOTO THUMB POTEN IN DE KLEI - DOMINEE

Idelette heeft na 35 jaar als dominee nog steeds soms het beginnersgevoel

De vader van Idelette Otten was dominee. Ze heeft het echt met de paplepel ingegoten gekregen. Domineeskinderen gaan volgens Idelette vaak het theater in of worden zelf dominee. Zij koos voor het laatste en zit nu al zo’n 35 jaar in het vak. Megan ondervindt wat een dominee eigenlijk doet, buiten de zondag in de kerk.

stadskantoor

Sociale Dienst Drechtsteden verhuist naar tijdelijke plek

De Sociale Dienst Drechtsteden gaat verhuizen. Vanaf 17 augustus zit de sociale dienst tijdelijk in het Dordtse Stadskantoor aan de Spuiboulevard 300. Het SamenWerkplein verhuist mee.

fotorollebollen

Gratis skaten in het park tijdens dit evenement: 'Het asfalt hier is super'

Of je nou je eigen skates meeneemt of een paar rolschaatsen gratis huurt: tijdens de bloedhete eerste avond van Rollebollen in het Dordtse Weizigtpark liep alles op rolletjes. Het skate-evenement wordt dit jaar voor de tweede keer georganiseerd en geeft iedereen de kans om gratis te skaten.

pexelsoogbier

Door het pak slaag van Roy (23) ziet horecamedewerker Teun nog steeds dubbel

Met een flinke slok op beukt Roy uit Ridderkerk in een restaurant een man in elkaar. Drie jaar na dato ziet het slachtoffer nog altijd dubbel.