Dordrecht, Netherlands

Nieuwe locatie in Biesbosch klaar voor Palm Parkies

Het festival Palm Parkies verhuist dit jaar naar een nieuwe locatie: op het grasveld naast de sterrenwacht in de Biesbosch. Ruimte genoeg om het evenement coronaproof te organiseren.
Corrado Francke | 7 september 2020 16:20 | Aangepast op 7 september 2020 16:20
Dit jaar moeten de maximaal 650 bezoekers reserveren voor een plekje op het festivalterrein. “Hieraan hebben wij een consumptiepakket gekoppeld. Bezoekers kunnen we dan oppikken wanneer ze het festivalterrein betreden”, legt organisator Bas Witlox uit.

En ook opvallend is de plek van het podium op het festivalterrein. Maar dat is niet zonder reden gedaan, want alle muzikanten zullen in het midden van het terrein tussen vier speciaal ingerichte zones optreden.

“Iedere zone heeft zijn eigen kleur”, vertelt Witlox. “In het hele reserveringstraject heb je dus een zone gekozen, afhankelijk van de grootte van je groep.” Op het festivalterrein is ruimte voor cirkels van twee, vier en zes personen.

Maandag is het aan de Handsome Poets om het festival af te trappen. Een week later komt Pater Moeskroen optreden en ook de komst van The Fellows is zo goed als geregeld.

Lees ook

Lange file op snelweg door ongeluk met meerdere voertuigen

Op de A16 bij de Drechttunnel in Dordrecht richting Rotterdam is donderdagochtend een ongeluk gebeur...

Zorgen en frustratie over afsluiting N214 tijdens dichte brug: ´erg penibel´

Wie om wil rijden als de A15 vaststaat, komt dit najaar bedrogen uit. In september gaan er in versch...

Groen licht voor renovatie hoofdrioolgemaal Maria Montessorilaan

Het hoofdrioolgemaal aan de Dordtse Maria Montessorilaan wordt grondig gerenoveerd. Woensdag heeft w...

Gemeente Molenlanden heeft creatieve oplossing voor werknemerstekort

De gemeente Molenlanden lost hun personeelstekort op door gepensioneerden weer aan het werk te zette...

Cees (71) waakt aan bed in laatste levensfase: 'Niemand verdient het om alleen te sterven'

Sliedrechter Cees Kros is waakvrijwilliger in het woonzorgcentrum bij hem in de buurt. Hij zit regel...

Dirigent Wilhelminakerk krijgt erespeld tijdens afscheidsconcert: ‘Totaal door verrast’

Als dirigent Ries van der Zouwen (70) afgelopen weekend voor het laatst zijn stokje neerlegt na een ...