gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Nieuwe locatie voor coronateststraat

aec6605069b0a9761f7bbb620a5c2705

De teststraat GGD Zuid-Holland Zuid verhuist in de nacht van 10 op 11 december van het Oranjepark naar de Calandstraat 44. De teststraat op het Oranjepark is op donderdag 10 december volgens de normale openingstijden geopend. Op vrijdag 11 december is de teststraat vanaf 9.30 uur op de nieuwe locatie geopend.

Isabel Pijnappels |  | Aangepast op
De teststraat gaat verhuizen omdat er andere plannen zijn voor de huidige locatie op het Oranjepark. Voor de werknemers van de teststraat is het een positieve verandering, op het Oranjepark kan het namelijk best wel koud zijn.

Op de nieuwe locatie zal het iets anders gaan dan voorheen. Voortaan is de test te voet te halen, niet met de auto. Auto’s worden geparkeerd op het terrein. Bezoekers lopen vervolgens naar binnen voor een test. Hiervoor is een route ontworpen waardoor bezoekers -op 1,5 meter afstand van elkaar de test kunnen halen. Bezoekers en medewerkers hebben allebei een andere eenrichtingsroute zodat ze elkaar alleen tijdens de test ontmoeten.

Op de Calandstraat is wel één 'drive through straat' ingericht. Deze wordt gebruikt voor priotesten van zorg- en onderwijspersoneel.

foto: Jordy Nijenhuis

Lees ook

fotoa15

Meerdere gewonden nadat man inrijdt op file: taakstraf voor bestuurder werkbus

Een man is woensdag veroordeeld tot een taakstraf en een voorwaardelijke rijontzegging. De 28-jarige M.L. uit Lekkerkerk reed in augustus 2024 in volle vaart in op een file op de A15, waardoor meerdere mensen gewond raakten.

Artikel webfoto

Onbegrip en woede in dit dorp: twaalf speelplekken moeten weg

Twaalf speelplekken verdwijnen in Alblasserdam, omdat deze niet voldoen aan de veiligheidseisen. Het leidt tot onbegrip in het dorp, want waarom is er niet overlegd? En wat gaat er nu gebeuren? "Ze hadden het al jaren geleden moeten opknappen."

aangifte mishandeling politie

jongerengeweld

Toch aangiftes mishandelingen scholieren: ‘Waarom doet politie hier niets mee?’

Scholieren in Zwijndrecht die elkaar mishandelen, vechten voor geld en filmpjes online verspreiden. Ouders van slachtoffers doen er aangifte van, maar voelen zich in de steek gelaten door politie en scholen. “Je zit twee uur bij de politie en de dader loopt vrij rond”, aldus één van de betrokkenen. En de slachtoffers? Die zitten veelal weken thuis.

SWO.Telefooncirkel (5)

Paulien Moen (76) zet zich al vijftien jaar in voor telefooncirkel: ‘Fijn om mensen te kunnen helpen’

Geen telefoonboom, maar een telefooncirkel. Daar zet Paulien Moen (76) zich al vijftien jaar als vrijwilliger voor in. Iedere vrijdagochtend belt zij de eerste deelnemer van haar cirkel. Het doel: “Mensen die zich alleen voelen in contact brengen met elkaar.”

a16 ongleuk 16 sept 26

Inboedel caravan op A16: lange tijd drie rijstroken dicht en flinke vertraging

Een ongeval met een vrachtwagen en een caravan zorgde woensdagmiddag voor flinke verkeersproblemen op de A16 bij Hendrik-Ido-Ambacht. Rond 15:10 uur werd de weg weer vrijgegeven.

stadsbus

Gratis ov vanaf 1 oktober: honderden inwoners komen in aanmerking

Wie met het ov-reist als inwoner van Dordrecht met een Dordtpas, hoeft daar vanaf 1 oktober niet meer voor te betalen. De gemeente maakt gebruik van een provinciale regeling, waarbij inwoners met een laag inkomen van 18 jaar en ouder gratis met de bus, trein of waterbus kunnen reizen.