gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Nieuwe locatie voor coronateststraat

aec6605069b0a9761f7bbb620a5c2705

De teststraat GGD Zuid-Holland Zuid verhuist in de nacht van 10 op 11 december van het Oranjepark naar de Calandstraat 44. De teststraat op het Oranjepark is op donderdag 10 december volgens de normale openingstijden geopend. Op vrijdag 11 december is de teststraat vanaf 9.30 uur op de nieuwe locatie geopend.

Isabel Pijnappels |  | Aangepast op
De teststraat gaat verhuizen omdat er andere plannen zijn voor de huidige locatie op het Oranjepark. Voor de werknemers van de teststraat is het een positieve verandering, op het Oranjepark kan het namelijk best wel koud zijn.

Op de nieuwe locatie zal het iets anders gaan dan voorheen. Voortaan is de test te voet te halen, niet met de auto. Auto’s worden geparkeerd op het terrein. Bezoekers lopen vervolgens naar binnen voor een test. Hiervoor is een route ontworpen waardoor bezoekers -op 1,5 meter afstand van elkaar de test kunnen halen. Bezoekers en medewerkers hebben allebei een andere eenrichtingsroute zodat ze elkaar alleen tijdens de test ontmoeten.

Op de Calandstraat is wel één 'drive through straat' ingericht. Deze wordt gebruikt voor priotesten van zorg- en onderwijspersoneel.

foto: Jordy Nijenhuis

Lees ook

treindordt

'Zorgwekkende situatie': politie pakt dronken ouders op die met baby in trein zitten

De politie heeft afgelopen weekend twee dronken ouders opgepakt in de trein. Zij hadden hun kindje van nog geen jaar oud bij zich, maar waren niet in staat om voor het kind te zorgen. Agenten spreken over een "zorgwekkende situatie".

kerkwegzwijndrecht

Deze weg is bijna twee maanden dicht

De Kerkweg in Zwijndrecht gaat op de schop. De weg, die de Lindtsedijk verbindt met de Laan van Nederhoven, is sinds deze maandagochtend dicht vanwege herinrichtingswerkzaamheden.

warmtemanifest

Regionale bestuurders willen dat Den Haag knopen doorhakt: 'kansrijke warmteprojecten vallen stil'

Verschillende bestuurders uit onze streek hebben tijdens het Warmtecongres in Eindhoven vorige week een manifest ondertekend. Daarin roepen zij het Rijk op om snel knopen door te hakken, omdat anders projecten voor warmtenetten in de provincie stil komen te liggen.

school zwijndrecht

School stuurt brief naar ouders over mishandelingen: ‘Ga thuis het gesprek aan’

Middelbare school De Sprong in Zwijndrecht heeft in een brief ouders opgeroepen om met hun kinderen te spreken over het geweld en de mishandelingen die daar spelen. “We horen steeds meer dat jongeren worden gefilmd terwijl ze gepest, mishandeld, vernederd en onder druk gezet worden”, schrijft de schoolleiding. De school moet volgens de briefschrijvers een “veilige omgeving” zijn.

kiltunneldicht

Kiltunnel in beide richtingen dicht vanwege veiligheidsoefening

De Kiltunnel tussen Dordrecht en de Hoeksche Waard is maandagavond in beide richtingen dicht. Hulpdiensten voeren van 19.00 uur tot 00.00 uur een grootschalige veiligheidsoefening uit in de tunnel.

OPMA over wereldwinkel

60 jaar Wereldwinkel in Dordrecht: Ad ontdekt de marketing achter het goede doel

Een nieuwe aflevering van Op Pad Met Ad brengt presentator Ad van den Herik bij de Dordtse Wereldwinkel. Al zo'n 60 jaar is er een filiaal van het goede doelen-initiatief gevestigd in de stad.