gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Nieuwe locatie voor coronateststraat

aec6605069b0a9761f7bbb620a5c2705

De teststraat GGD Zuid-Holland Zuid verhuist in de nacht van 10 op 11 december van het Oranjepark naar de Calandstraat 44. De teststraat op het Oranjepark is op donderdag 10 december volgens de normale openingstijden geopend. Op vrijdag 11 december is de teststraat vanaf 9.30 uur op de nieuwe locatie geopend.

Isabel Pijnappels |  | Aangepast op
De teststraat gaat verhuizen omdat er andere plannen zijn voor de huidige locatie op het Oranjepark. Voor de werknemers van de teststraat is het een positieve verandering, op het Oranjepark kan het namelijk best wel koud zijn.

Op de nieuwe locatie zal het iets anders gaan dan voorheen. Voortaan is de test te voet te halen, niet met de auto. Auto’s worden geparkeerd op het terrein. Bezoekers lopen vervolgens naar binnen voor een test. Hiervoor is een route ontworpen waardoor bezoekers -op 1,5 meter afstand van elkaar de test kunnen halen. Bezoekers en medewerkers hebben allebei een andere eenrichtingsroute zodat ze elkaar alleen tijdens de test ontmoeten.

Op de Calandstraat is wel één 'drive through straat' ingericht. Deze wordt gebruikt voor priotesten van zorg- en onderwijspersoneel.

foto: Jordy Nijenhuis

Lees ook

PSX_20260928_074129 (1)

Bestuurder vliegt uit de bocht, bestelbus de sloot in

Een slecht begin van de week voor de bestuurder van een bestelbus. De man miste op de Parallelweg in Papendrecht een flauwe bocht en reed rechtdoor een sloot in.

fotopersburobusinkinvallen

Ook Zwijndrechts pand gesloten na drugsvondst bij inval

De burgemeester van Zwijndrecht heeft het bedrijfspand waar vorige maand een synthetisch drugslab werd gevonden na een inval, gesloten. Eerder besloot de burgemeester van Dordrecht hetzelfde te doen met een pand in zijn gemeente.

foto reisgedrag brug

Brug dicht: duizenden reizigers pakken nu fiets, scooter of trein

Duizenden streekgenoten hebben hun manier van reizen aangepast, nu de Papendrechtsebrug dicht is. Dat blijkt uit cijfers van Rijkswaterstaat en ov-bedrijven. Daardoor blijft het op omrijroutes voorlopig nog te overzien, al kan dat in de wintermaanden veranderen. "Het valt niet tegen."

afbeeldingwinkels

Aanpak winkeldiefstal supermarkten leidt tot 7 winkelverboden en tientallen waarschuwingen

De samenwerking tussen drie Sliedrechtse supermarkten om winkeldiefstal en overlast tegen te gaan, heeft in acht maanden tijd geleid tot zeven collectieve winkelverboden. Dit betekent dat deze mensen een jaar lang niet welkom zijn in de drie aangesloten supermarkten. Ook zijn er 35 waarschuwingen uitgedeeld, blijkt uit een eerste evaluatie.

businkbedrijfspandsmaragd

Veel rookontwikkeling na kortsluiting in bedrijfspand

In een bedrijfspand aan de Smaragd in Dordrecht heeft donderdagochtend brand gewoed. Een koelkast of een wasmachine heeft kortsluiting veroorzaakt waarna er veel rook is vrijgekomen, meldt een woordvoerder van de Veiligheidsregio Zuid-Holland Zuid.

paul nuijten

Excuses na vijfde nederlaag op rij FC Dordrecht, ‘alleen woorden zeggen niets’

Trainer Paul Nuijten zegt sorry tegen de naar Oss meegereisde fans van FC Dordrecht. De Schapekoppen leden in Brabant een pijnlijke 3-0 nederlaag, waardoor de ploeg minstens tot zondag hekkensluiter in de Keuken Kampioen Divisie is.