Dordrecht, Netherlands

Nieuwe OK’s Zwijndrecht open

De twee nieuwe operatiekamers van het Albert Schweitzerziekenhuis in Zwijndrecht zijn sinds januari in gebruik en functioneren prima.
Gert van der Steen | 26 februari 2015 14:34 | Aangepast op 26 februari 2015 14:34
Ze worden op 6 maart officiëel geopend en nemen de plaats in van de OK’s op de locatie Amstelwijck. Die zijn in december gesloten, omdat deze hele locatie op termijn wordt afgestoten.

De Nieuwe OK’s zijn bedoeld voor dagbehandeling, met name keel-, neus- en oor-operaties voor kinderen en oogchirurgie voor volwassenen. Daarom zijn ze in een apart gebouw gesitueerd, terwijl de grotere operaties met opname in de 4 andere OK’s plaatsvinden.

Meest gelezen

Let op: Papendrechtsebrug één avond en nacht dicht

Redactie Streek 56 | 24 nov 2025 15:00

Lees ook

De Plucheplakkers zien hoe racisme zege van FC Dordrecht overschaduwt

Voetbal kan heel mooi zijn, maar soms is voetbal heel lelijk. Dat blijkt na het uitduel met Roda JC ...

Drechtsteden, Stedin en HVC werken samen aan oplossing overbelast elektriciteitsnet

Netbeheerder Stedin, publiek warmtebedrijf HVC en Smart Delta Drechtsteden gaan meer samenwerken om ...

'Hoe dichter bij Dordt...': wat wordt dé slogan van Dordrecht?

Dordrecht krijgt voor het eerst een stadsmerk. Veel andere steden gingen haar al voor, maar nu vindt...

Jaarlijkse vogeltentoonstelling geannuleerd vanwege vogelgriep: ‘We voelen onmacht’

De jaarlijkse tentoonstelling waarbij vogelliefhebbers uit heel Zuid-Holland samenkomen, gaat niet ...

Onderzoek wijst uit: FC Dordrecht-doelman Biai inderdaad racistisch bejegend, Roda JC komt met excuses

FC Dordrecht-keeper Celton Biai is inderdaad racistisch bejegend na de wedstrijd tegen Roda JC van a...

Weg met het taboe op de driewielfiets: 'Het is heel anders dan ik gewend ben'

Vraag een willekeurig iemand op straat of een driewielfiets iets voor hem is, en het antwoord zal wa...