Dordrecht, Netherlands

Nieuwe speeltoestellen in De Merwelanden

In De Merwelanden wordt binnen enkele weken een nieuwe kabelbaan en glijbaan geplaatst. De oude speeltoestellen voldeden niet meer en werden onlangs zelfs afgekeurd op veiligheid.
Jordy Nijenhuis | 30 oktober 2018 15:07 | Aangepast op 30 oktober 2018 15:07
De speeltuin wordt hiermee vernieuwd, de huidige speeltoestellen waren vaak kapot. Het herstellen van de hiervan zou net zo duur zijn als het kopen van nieuw materiaal. Daarom is voor dit laatste gekozen.

In eerste instantie was het de bedoeling om de nieuwe speeltoestellen al voor de herfstvakantie te plaatsen. Dat is niet gelukt, maar voor het einde van het jaar moet het zijn afgerond geeft natuur- en recreatiegebied de Hollandse Biesbosch aan.

Meest gelezen

Voormalig ‘Visser’s Poffertjes’ eigenaar Frans overleden

Emmely Kokshoorn | Redactie Streek 56 | 19 feb 2026 17:37

Man gewond na steekincident in restaurant

Rijnmond | 23 feb 2026 08:00

Van glazenwasser tot held: Peter redt gevallen vrouw in woning

Redactie Streek 56 | Monique de Graaf | 19 feb 2026 14:33

Lees ook

Raadsleden over geweldsuitbarsting Bleskensgraaf: ‘We zijn dit niet gewend’

Een anti-azc-protest dat uit de hand loopt en de ME die ingrijpt. Een dag nadat agenten met glas en ...

Straks eerste drive-in stembureau van onze streek: vanuit je auto stemmen

In Ridderkerk kun je de komende gemeenteraadsverkiezingen op een wel heel bijzondere manier stemmen....

Letterlijke én figuurlijke mijlpaal voor IKC Prins Bernhardschool

De leerlingenraad van de IKC Prins Bernhardschool in Dordrecht heeft woensdagochtend samen met wetho...

Protest azc Molenlanden loopt uit de hand, ME bekogeld met glas en stenen

Bij het gemeentehuis in Bleskensgraaf is dinsdagavond een demonstratie tegen de komst van asielzoeke...

Hoe Belgische stenen voor veilige spoorbrug zorgen: 'Enorme kuilen ontstaan'

Je ziet het misschien vanaf de A16 of vanuit de trein: schepen naast de spoorbrug tussen Dordrecht e...

In deze gemeente zijn de meeste bushaltes slecht toegankelijk: ‘Zorgwekkend’

Een groot deel van de bushaltes in onze streek is niet toegankelijk voor mensen met een beperking. D...