Dordrecht, Netherlands

Nieuwe speeltoestellen in De Merwelanden

In De Merwelanden wordt binnen enkele weken een nieuwe kabelbaan en glijbaan geplaatst. De oude speeltoestellen voldeden niet meer en werden onlangs zelfs afgekeurd op veiligheid.
Jordy Nijenhuis | 30 oktober 2018 15:07 | Aangepast op 30 oktober 2018 15:07
De speeltuin wordt hiermee vernieuwd, de huidige speeltoestellen waren vaak kapot. Het herstellen van de hiervan zou net zo duur zijn als het kopen van nieuw materiaal. Daarom is voor dit laatste gekozen.

In eerste instantie was het de bedoeling om de nieuwe speeltoestellen al voor de herfstvakantie te plaatsen. Dat is niet gelukt, maar voor het einde van het jaar moet het zijn afgerond geeft natuur- en recreatiegebied de Hollandse Biesbosch aan.

Meest gelezen

Nog niet alle kinderen Happy4kids hebben andere plek: ‘We zijn in overleg’

Coen Theuwis | Redactie Streekomroep | 9 jan 2026 17:00

Ski-puristen in hun nopjes op besneeuwde Dordtse heuvels: ‘Dit is uniek hoor’

Redactie Streek 56 | Jasper Kluten | 8 jan 2026 17:05

Lees ook

Dordtse raad blikt terug op gladheidsbestrijding: ‘Veel verbetering mogelijk’

“We gaan de routekaart voor dit weer nogmaals evalueren”, belooft wethouder Marc Merx aan de raad. V...

LUISTER: ‘Ik word door ouderen uitgescholden.’ Een podcast over fatbikejeugd

Ze zouden ouderen omverrijden, spugen, schelden of zelfs een supermarkt binnenrijden. Of je het nu m...

Op de markt van je zooi af: bij deze mobiele milieuwagen kan het

Geen tijd of mogelijkheid om met je chemisch- of elektrisch afval naar een milieustraat te rijden? I...

Jonge dealer op heterdaad betrapt: grote hoeveelheid drugs in auto

De politie van Dordrecht heeft een jonge drugsdealer op heterdaad betrapt. Dat gebeurde al op donder...

Opnieuw peperdure behandeling voor Jetske, maar die wordt niet vergoed: 'Oneerlijk'

Jetske Postma is opzoek naar geld voor een peperdure behandeling in het buitenland. Aankomende donde...

Nieuwe Kinderraad geïnstalleerd: ‘Geen beleid over kinderen, maar mét ze’

“Ik beloof dat...”, spreken 18 nieuwe Kinderraadsleden de burgemeester van Sliedrecht toe. De Kinder...