Dordrecht, Netherlands

Nieuwe speeltoestellen in De Merwelanden

In De Merwelanden wordt binnen enkele weken een nieuwe kabelbaan en glijbaan geplaatst. De oude speeltoestellen voldeden niet meer en werden onlangs zelfs afgekeurd op veiligheid.
Jordy Nijenhuis | 30 oktober 2018 15:07 | Aangepast op 30 oktober 2018 15:07
De speeltuin wordt hiermee vernieuwd, de huidige speeltoestellen waren vaak kapot. Het herstellen van de hiervan zou net zo duur zijn als het kopen van nieuw materiaal. Daarom is voor dit laatste gekozen.

In eerste instantie was het de bedoeling om de nieuwe speeltoestellen al voor de herfstvakantie te plaatsen. Dat is niet gelukt, maar voor het einde van het jaar moet het zijn afgerond geeft natuur- en recreatiegebied de Hollandse Biesbosch aan.

Lees ook

Jubilerend Louterbloemen publiekswinnaar van Dordtse Vrijwilligersprijzen

Dierenzorgcentrum Louterbloemen uit Dordrecht is uitgeroepen tot winnaar van de publieksprijs van de...

FC Dordrecht halverwege het seizoen, De Plucheplakkers maken de balans op

De Plucheplakkers zijn er weer na de 2-0 uitnederlaag van FC Dordrecht bij Willem II. De Schapenkopp...

Drie tips over explosie Papendrecht na uitzending Opsporing Verzocht

De politie heeft drie tips ontvangen over een explosie bij een huis in Papendrecht begin juli, nadat...

Schoonzoon van scheepsbouwer Kommer Damen gearresteerd

Een van de personen die vorige week werd opgepakt in het strafrechtelijk onderzoek naar scheepsbouwe...

Ridderkerker (16) vast na beroving met vuurwapen

Een 16-jarige jongen uit Ridderkerk is woensdagavond aangehouden na een beroving met een vuurwapen. ...

650 kerstpakketten voor minima: 'Ze staan er niet alleen voor'

Honderden Dordtse minima ontvangen deze donderdag een kerstpakket. De afgelopen drie dagen stond wij...