gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Nieuwe spelers voor FC Dordrecht

FC Dordrecht heeft weer twee nieuwe spelers in het komende seizoen. Blake Thompson is als verdediger vast gelegd en verdedigend middenvelder Glen Kamara wordt van Arsenal gehuurd. Blake Thomson (23 jaar) heeft een proefperiode bij de club afgesloten en tekent een contract voor een jaar met een optie voor nog een jaar. De Australiër speelde eerder voor Brisbane Roar en Birmingham City. De tweede aanwinst is Glen Kamara, een Fin geboren in Sierra Leone. Hij is 20 jaar en heeft sinds 2012 een contract bij Arsenal. Daar komt hij niet aan spelen toe. Hij werd eerder al aan Southend United verhuurd. Hij speelde tien maal in het Finse elftal onder 19.

Gert van der Steen |  | Aangepast op

Lees ook

branda16.jpg

Vrachtwagen en bestelbus in brand bij tankstation langs A16

Bij een tankstation langs de A16 bij Hendrik-Ido-Ambacht hebben vrijdagochtend een vrachtwagen en bestelbus in brand gestaan. Daarbij kwam veel rook vrij. Hulpdiensten werden iets voor 09.30 uur massaal opgeroepen.

pexels-basmasseus-1117063.jpg

Kinderen online geterroriseerd, meisje verkracht: 9 jaar cel en tbs

Hij perste jarenlang meisjes af, onder wie een 13-jarig meisje uit Alblasserdam, en ook een jongen. Slachtoffers in de leeftijd van 8 tot 17 jaar. Mohamed B. (31) uit Oosterhout dwong ze tot wanhoop. Hij werd gepakt en is donderdag veroordeeld tot negen jaar gevangenisstraf en tbs met dwangverpleging. Hij krijgt zijn vrijheid pas terug als het risico is geweken en dat kan vele jaren duren.

fotovoorcorradoooo.png

Personeel vakantiepark voelt zich onveilig, gemeente wil einde aan illegale bewoning

Personeel van vakantiepark Europarcs De Biesbosch, aan de zuidkant van Dordrecht, voelt zich steeds onveiliger. De medewerkers krijgen volgens de gemeente te maken met agressie door geweerde arbeidsmigranten en vaste bewoners en zien steeds vaker politie op het park.

FOTO WEBSITE_2.png

Papendrechtse coalitie steeds dichterbij: PVV, VVD en OP zijn beoogd gemeentebestuur

Ruim anderhalve maand na de verkiezingen heeft Papendrecht zicht op een coalitie. Informateur Koen Becking heeft zijn advies voor het vormen van het gemeentebestuur gedeeld. Hij ziet een coalitie tussen de PVV, VVD en OP als meest realistische optie.

rijnmondkimholland.jpg

Papendrechter (39) krijgt tbs voor bedreigen porno-actrice en doodsteken hond

Danny de B. uit Papendrecht is veroordeeld tot tbs met voorwaarden en een celstraf van 179 dagen. De rechtbank vindt alle feiten waarvan hij werd verdacht bewezen. De 39-jarige De B. dreigde onder meer om een vrouw af te slachten. Ook mishandelde hij de hond van zijn partner zo heftig dat het dier overleed.

stillkogelgat.png

Kogelgat in raam van appartement

In een raam van een appartement in Sliedrecht is eerder deze week een kogelgat aangetroffen. Het gaat om een woning aan de Geulstraat.