Dordrecht, Netherlands

Nieuwe sprinters in de planning op traject Dordrecht- Den Haag Centraal

Verwarming, airco, nieuwe stoelen, USB-aansluitingen en stopcontacten voor opladers en wifi. Allemaal toepassingen die te vinden zullen zijn in de nieuwe sprinters van de NS, die vanaf februari 2020 zullen gaan rijden op het traject Dordrecht-Den Haag Centraal. Het gaat om sprinters van de nieuwste editie die vergelijkbaar zijn met de treinen die al rijden op het traject Dordrecht-Arnhem Centraal.
Robert van Loon | 8 augustus 2019 10:06 | Aangepast op 8 augustus 2019 10:06
De huidige treinen zijn gebouwd in de periode 1975-1984 en niet voorzien van moderne voorzieningen. Met de hitte van een paar weken geleden kwam de enige verkoeling door het openschuiven van de raampjes.


De komst van de nieuwe treinstellen is wel onder voorbehoud, er kan altijd iets wijzigen in de planning vertelt een woordvoerder van de NS.

Beeld via NS

Meest gelezen

Waterbus Sliedrecht geschrapt: vanaf 6 oktober uit de vaart

Redactie Streek 56 | 24 sep 2025 14:10

Lichaam gevonden in Oude Maas bij Zwijndrecht

RTV Rijnmond | Rijnmond | Redactie Streek 56 | Barbara Visscher | 24 sep 2025 14:57

Overval op shoarmazaak, verdachte (15) in winkel vastgehouden

Rijnmond | Redactie Streek 56 | 25 sep 2025 08:49

Lees ook

Nog meer aanhoudingen voor geweldsincidenten in Zwijndrecht

De vier jongeren die eerder werden aangehouden voor een steekpartij in Zwijndrecht, blijven allemaal...

Is pickleball ‘the next big thing’ voor sporters? Hier denken ze van wel

“De vraag is wat de toekomst gaat worden in sport, wat wordt ‘the next big thing’. Wij denken pickle...

Museumschool moet wijkcentrum worden: 'Met ruimte voor de toekomst en het verhaal van 1940'

De voormalige Museumschool in Ridderkerk moet een nieuwe bestemming krijgen. Het gebouw, waar in mei...

Veertig boetes uitgedeeld tijdens verkeerscontroles in Hardinxveld-Giessendam

Bij een verkeerscontrole in Hardinxveld-Giessendam zijn vorige week tientallen bekeuringen uitgedeel...

Senol is al 40 jaar theatermeester en krijgt onderscheiding: 'Ik moest er een paar dagen van bijkomen'

Theatermeester Senol Ünlütürk uit Papendrecht heeft een onderscheiding ontvangen. Hij zet zich al ve...

Donald Duck gaat op avontuur bij molens in Kinderdijk: 'Nederland is heel stripgeniek'

Donald Duck is in zijn lange loopbaan al op een heleboel plekken geweest, maar deze keer strijkt hij...