Dordrecht, Netherlands

Nieuwe TD FC Dordrecht is oude bekende

Harry van den Ham (65) is de nieuwe Technisch Directeur van FC Dordrecht. Hij tekende vrijdag 1 november een contract tot medio 2021.
Gert van der Steen | 4 november 2019 10:50 | Aangepast op 4 november 2019 10:50
Hij is een oude bekende aan de Krommedijk, want nadat hij in een grijs verleden voor DS’79 speelde, was hij twee keer trainer van FC Dordrecht. In 2014 promoveerde hij met de club zelfs naar de Eredivisie.

Hij volgt Peter Drijver op die in augustus vertrok. Sindsdien fungeerde algemeen directeur Hans de Zeeuw als interim-TD.

Van den Ham begint direct.

Lees ook

Milana en Fabiënne gaan in de vakantie naar de Zomerschool: 'We zijn nu al beste vriendinnen'

De meeste basisschoolleerlingen genieten nog van twee weken zomervakantie, maar op het terrein van b...

Zorg Dubbelmonde sterk verbeterd, nog wel hoge werkdruk en ongeordende dossiers

De zorg bij woonzorgcentrum Dubbelmonde is er sterk op vooruit gegaan, blijkt na onderzoek van de In...

Voorbereidende werkzaamheden renovatie Papendrechtsebrug starten bijna

De grootschalige renovatie van de Papendrechtsebrug begint over elf maanden, maar de voorbereidende ...

Petra's vader kwam om in Nederlands-Indië: 'Hij liet zijn leven voor vrijheid en veiligheid’

Sliedrecht hield dit jaar op 15 augustus voor het eerst een herdenking voor de slachtoffers in voorm...

Let op: N3 ook deze week aantal nachten dicht

Automobilisten die maandag- en dinsdagavond de weg op gaan, moeten rekening houden met een afsluitin...

FC Dordrecht meteen succesvol buitenshuis: ‘We hebben meerdere wapens’

De eerste uitwedstrijd van FC Dordrecht leverde meteen de volle buit op, ten koste van MVV: 0-1. De ...