Dordrecht, Netherlands

Nieuwe TD FC Dordrecht is oude bekende

Harry van den Ham (65) is de nieuwe Technisch Directeur van FC Dordrecht. Hij tekende vrijdag 1 november een contract tot medio 2021.
Gert van der Steen | 4 november 2019 10:50 | Aangepast op 4 november 2019 10:50
Hij is een oude bekende aan de Krommedijk, want nadat hij in een grijs verleden voor DS’79 speelde, was hij twee keer trainer van FC Dordrecht. In 2014 promoveerde hij met de club zelfs naar de Eredivisie.

Hij volgt Peter Drijver op die in augustus vertrok. Sindsdien fungeerde algemeen directeur Hans de Zeeuw als interim-TD.

Van den Ham begint direct.

Lees ook

Michel uit Zwijndrecht uitgeroepen tot Sociaal Werker 2025: ‘Mooi dat mijn werk gezien wordt'

Zwijndrechtenaar Michel Weening is verkozen tot Sociaal Werker 2025. Hij is financieel jongerenwerke...

Op Pad Met Ad: Riet Duykers stopt na 14 jaar bij de Buitenwacht, ‘maar ik blijf me inzetten’

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad gaat presentator Ad van den Herik langs bij de Buitenwac...

Grote Kerk schittert op nieuwe Dordtse puzzel: opbrengst naar Voor Sara

Sara Verbrugge (10) overhandigde woensdagavond de eerste Dordtse puzzel ‘Mooi Dordrecht’ aan de burg...

Scooterrijder (17) zwaargewond na botsing, automobilist rijdt door

Een 17-jarige scooterrijder is donderdagavond zwaargewond geraakt bij een ongeluk in Sliedrecht. Een...

Let op: plaatselijk dichte mist

Het KNMI waarschuwt vrijdagochtend voor dichte mist in het westen van het land. Verkeer kan hier hin...

Gemeente Dordrecht wil verhuurvergunning verplichten om leegstand aan te pakken

De gemeente wil particuliere verhuurders aanpakken die zich niet aan de regels houden. Een verplicht...