Dordrecht, Netherlands

Nieuwe vlaggenmast op Grote Kerk

Met een grote kraan wordt er maandagmorgen gewerkt in het topje van de toren van de Grote Kerk. Er wordt een nieuwe vlaggenmast geplaatst. De oude knakte in januari.
Marjolein Vos | 22 maart 2021 10:29 | Aangepast op 22 maart 2021 10:29
De oorzaak was de harde wind die toen over Nederland raasde. Daarnaast was de oude mast, die in 1979 werd geplaatst, ook versleten. "Het gat was te groot en de sok te kort", vertelt een van de werklieden die maandagmorgen de klus klaren.

Naar verwachting kan de Dordtse vlag maandagmiddag weer in top gehesen worden. Dan moeten de werkzaamheden zijn afgerond. 

Meest gelezen

Liveblog winterweer: bussen weer op pad en avondspits op komst

Redactie Streekomroep | 5 jan 2026 16:46

Lees ook

Van sneeuwvrij tot gewoon open: zo gaan scholen om met het winterweer

Besneeuwde wegen en sporen en code oranje maken het scholieren in onze streek allesbehalve makkelijk...

Logistieke problemen in de thuiszorg: ‘Dan maar een dagje in mijn duster’

Thuiszorgmedewerkers glibberen over de weg van cliënt naar cliënt. Normaliter crossen zij op de fiet...

Deze Ridderkerkers werden extra in het zonnetje gezet tijdens de nieuwjaarsbijeenkomst

Jean-Paul Haye en de vrijwilligers van Tentweek Slikkerveer hebben de Vrijwilligersprijzen Ridderker...

Let op: oude kerstboom inleveren verplaatst!

Wie zijn oude kerstboom nog kwijt wil en mee wil doen aan een speciale actie van de gemeente Dordrec...

Teruglezen: veel sneeuwpret én ov-problemen op witte woensdag

Er trok woensdag een flink pak sneeuw over de streek. Het KNMI waarschuwt voor gladheid en Rijkswate...

Drukte in het ziekenhuis door winterweer: ‘Dagelijks twintig à dertig extra breuken’

Flink aanpoten in het Albert Schweitzer ziekenhuis deze week. Door de sneeuw en gladheid gaan flink ...