Dordrecht, Netherlands

Nieuwe vlaggenmast op Grote Kerk

Met een grote kraan wordt er maandagmorgen gewerkt in het topje van de toren van de Grote Kerk. Er wordt een nieuwe vlaggenmast geplaatst. De oude knakte in januari.
Marjolein Vos | 22 maart 2021 10:29 | Aangepast op 22 maart 2021 10:29
De oorzaak was de harde wind die toen over Nederland raasde. Daarnaast was de oude mast, die in 1979 werd geplaatst, ook versleten. "Het gat was te groot en de sok te kort", vertelt een van de werklieden die maandagmorgen de klus klaren.

Naar verwachting kan de Dordtse vlag maandagmiddag weer in top gehesen worden. Dan moeten de werkzaamheden zijn afgerond. 

Lees ook

Dordtse schaatsbaan wordt afgebroken, maar 'absoluut voor herhaling vatbaar'

Het Dordtse schaatsseizoen is ten einde. Donderdagmiddag werd de Dordtse ijsbaan op de Spuiboulevard...

Op Pad Met Ad op TV Dordrecht: terugkerende pareltjes van vorig jaar

In januari worden op TV Dordrecht zeven van de leukste en interessantste afleveringen uit het najaar...

Ski-puristen in hun nopjes op besneeuwde Dordtse heuvels: ‘Dit is uniek hoor’

Het is deze week, nog meer dan anders, een komen en gaan van fanatieke skiërs en snowboarders bij sk...

Brug over de Noord (N915) blijft dit weekend toch open

De Brug over de Noord (N915) tussen Alblasserdam en Hendrik-Ido-Ambacht blijft tussen 9 en 12 januar...

Vrijspraak voor rellende mannen tijdens jaarwisseling: onvoldoende bewijs

De rechtbank heeft woensdag zeven verdachten van rellen met oud en nieuw in 's-Gravendeel vrijgespro...

Lees terug: meer dan 700 kerstbomen ingeleverd en ook vrijdag winterdienstregeling NS

Heb je vrijdag de trein nodig? Die van de NS rijden dan wederom een winterdienstregeling. En in Slie...