gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Nieuwe voorzitter ASz

Peter van der Meer is vanaf 1 oktober de nieuwe voorzitter van de Raad van Bestuur vanhet Albert Schweitzer ziekenhuis.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Hij volgt daarmee Pier Eringa op, die sinds 1 april president-directeur is van ProRail.

Van der Meer heeft een studie accountancy achter de rug en behaalde een doctoraal informatie-management aan Nyenrode. Bedrijfsvoering en financiën zijn daarmee zijn speciale deskundigheid. Hij werkt sinds 1991 in de zorg, achtereenvolgens bij twee Haagse ziekenhuizen en nu bij het Onze Lieve Vrouwe Gasthuis in Amsterdam.

John Taks, die nu nog in z’n eentje het fort bewaakt, is blij met de keuze voor Van der Meer. Met name door het vooruitzicht van de fusie met het Beatrix ziekenhuis in Gorinchem zal zijn expertise op dit gebied erg welkom zijn. Hij zou ook bestuursvoorzitter van de fusie-organisatie moeten worden.

Lees ook

PSX_20260610_141907

Balen voor liefhebber: ruim vijftig jaar oude oldtimer zwaar beschadigd

Vlakbij Station Dordrecht is woensdagmiddag een oldtimer in botsing gekomen met een andere auto. De Alfa Romeo, volgens de bestuurder een exemplaar uit 1972, is zwaar beschadigd.

PSX_20260604_044825

Twee auto's gaan in vlammen op bij woning

Twee auto's aan de Zilverreiger in Hendrik-Ido-Ambacht zijn donderdagochtend vroeg uitgebrand. Beide voertuigen stonden op een oprit. Ook de woning is beschadigd. Er raakte niemand gewond.

archieffotopolitie

Vechtpartijen in Brabant na bekerfinale met Zwijndrechtse club

Een bekerfinale tussen voetbalclubs ZVV Pelikaan uit Zwijndrecht en Kozakken Boys uit Werkendam heeft afgelopen weekend voor vechtpartijen in Brabant gezorgd. Eerst ging het mis na de finale in Wijk en Aalburg, later raakte iemand gewond bij een restaurant in Werkendam.

brandweer talmastraat ha-gi

Gasleiding geraakt tijdens werkzaamheden in Hardinxveld-Giessendam

Een gasleiding is geraakt tijdens werkzaamheden aan de Talmastraat in Hardinxveld-Giessendam. Hierdoor ontstond buiten een woning een gaslekkage.

blij gezichten

Avondvierdaagse dag na afgelasting wel van start, dat levert vrolijke gezichten op

De Dordtse avondvierdaagse is een dag later dan gepland van start gegaan. Vanwege opgegeven noodweer moest het festijn dinsdag nog worden afgeblazen, maar met een heerlijk zonnetje, dansende kinderen en gezellige muziek is de aftrap op woensdag een groot feest.

thumb website

School heeft zo snel mogelijk extra lesruimte nodig: ‘Anders leerlingen ‘nee’ verkopen’

Praktijkschool De Sprong in Sliedrecht heeft zo snel mogelijk extra lesruimte nodig. Het leerlingenaantal groeit en daardoor wordt het huidige gebouw te klein. Met zo’n 150 leerlingen is het nu al improviseren, maar dat probleem wordt na de zomervakantie nog groter. “We moeten gaan improviseren.”