Dordrecht, Netherlands

Nieuwe wandel- en fietsroutes

De VVV heeft zeven nieuwe wandel- en fietsroutes uitgebracht. Ze zijn te downloaden voor op de telefoon en te koop als kaart bij Intree.
Peter Tromp | 19 oktober 2016 15:10 | Aangepast op 19 oktober 2016 15:10
De wandelroutes zijn gebaseerd op het wandelroutenetwerk en de fietsroutes op het fietsroutenetwerk. De routes lopen door verscheidene delen van de Drechtsteden. Voor de digitale kaarten is een speciale app nodig die gratis is te downloaden voor Android, IOS en Windows. Daarmee is behalve een interactieve routebeschrijving ook audio en video beschikbaar. De papieren kaarten kosten één euro per stuk en zijn verkrijgbaar bij de VVV. Ze zijn ook te koop in de webshop.

De routes zijn tot stand gekomen met subsidie die is bedoeld voor behoud van erfgoed. De zogenoemde Erfgoedlijn Waterdriehoek realiseerde eerder al een Waterbusverbinding met Kinderdijk en het wandelknooppuntennetwerk Drechtsteden.

Foto: Piet Hoogendoorn (Waterdriehoek) ontvangt de routes van Erik Zindel (VVV)

Meest gelezen

Voormalig ‘Visser’s Poffertjes’ eigenaar Frans overleden

Emmely Kokshoorn | Redactie Streek 56 | 19 feb 2026 17:37

Dordts carnaval groot succes, volgend jaar feest op het Statenplein?

Corrado Francke | Redactie Streek 56 | 17 feb 2026 15:00

Lees ook

LUISTER: Geen huis te krijgen, dus woon je bij je schoonouders

Noodgedwongen wonen bij je schoonouders, omdat de straat geen optie is. Het is de realiteit voor het...

FC Dordrecht morst punten tegen Jong Ajax: 'We hebben vandaag zelf de wedstrijd verloren'

In de laatste thuiswedstrijd van de periode heeft FC Dordrecht een gevoelige tik gekregen. De ploeg ...

FC Dordrecht komt niet dichterbij periodetitel door thuisnederlaag tegen Jong Ajax

Wat een volgende stap in de richting van de periodetitel moest worden voor FC Dordrecht, is vrijdaga...

Herdenking Dordtse schrijver onderwerp van gesprek in Studio De Witt

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Hendrik Jan Groeneweg. ...

16 miljoen naar bereikbaarheid: fietsen en OV moet aantrekkelijker worden

De provincie heeft samen met de landelijke overheid besloten om 16 miljoen euro te investeren in de ...

Twee vrouwen aangerand in Dordrecht, politie zoekt dader

Tijdens het hardlopen zijn donderdagmiddag twee vrouwen in Dordrecht op hun billen geslagen. De inci...