gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Nieuwe wandel- en fietsroutes

De VVV heeft zeven nieuwe wandel- en fietsroutes uitgebracht. Ze zijn te downloaden voor op de telefoon en te koop als kaart bij Intree.

Peter Tromp |  | Aangepast op
De wandelroutes zijn gebaseerd op het wandelroutenetwerk en de fietsroutes op het fietsroutenetwerk. De routes lopen door verscheidene delen van de Drechtsteden. Voor de digitale kaarten is een speciale app nodig die gratis is te downloaden voor Android, IOS en Windows. Daarmee is behalve een interactieve routebeschrijving ook audio en video beschikbaar. De papieren kaarten kosten één euro per stuk en zijn verkrijgbaar bij de VVV. Ze zijn ook te koop in de webshop.

De routes zijn tot stand gekomen met subsidie die is bedoeld voor behoud van erfgoed. De zogenoemde Erfgoedlijn Waterdriehoek realiseerde eerder al een Waterbusverbinding met Kinderdijk en het wandelknooppuntennetwerk Drechtsteden.

Foto: Piet Hoogendoorn (Waterdriehoek) ontvangt de routes van Erik Zindel (VVV)

Lees ook

demonstratie fokker

Demonstranten blokkeren Fokker-terrein: ‘Wij staan niet toe dat jullie moordwapens produceren'

Tientallen activisten van Fok Fokker en Geef Tegengas hebben donderdag gedemonstreerd voor de poorten van Fokker Aerospace in Papendrecht. Een deel van hen heeft ook het dak van de centrale fabriekshal beklommen. De actievoerders willen dat het bedrijf stopt met de productie van onderdelen van gevechtsvliegtuig F35, die volgens hen wordt gebruikt door Israël tegen de Palestijnse burgerbevolking van Gaza.

20260929153649

Veel vertraging op A16: meerdere ongelukken en te hoog voertuig bij tunnel

Op de A16 richting Rotterdam stonden dinsdagmiddag meerdere files. Dit kwam door ongelukken bij Dordrecht en Ridderkerk. Ook was een tunnelbuis van de Drechttunnel tijdelijk afgesloten door een te hoog voertuig.

PSX_20261024_091726

BMW uitgebrand op parkeerplaats

Een geparkeerde BMW in Hendrik-Ido-Ambacht is in de nacht van vrijdag op zaterdag verwoest door brand.

papendrechtnieuwbouw

36 woningen en horeca: na ruim vijftien jaar wordt er eindelijk gebouwd op dit lege terrein

Al in 2012 gingen de oude panden naast het Papendrechtse gemeentehuis tegen de vlakte. Sinds die tijd deed het terrein vooral dienst als uitbreiding van het marktplein. Toch werd er altijd gesproken over de nieuwe invulling van het gebied en inmiddels is het zover: begin 2027 begint de bouw van een nieuw appartementencomplex.

Schermafdruk op 2026-10-02 11-48-08

Op Pad Met Ad: verschillende meningen over het 'Jetten-kabinet’

In een nieuwe aflevering van 'Op Pad Met Ad' gaat presentator Ad van den Herik de straat op in Dordrecht. Hij vraagt inwoners wat zij vinden van het kabinet-Jetten. De meningen lopen uiteen. Zo noemt een bewoner het kabinet ‘hectisch’ en zou hij het graag anders zien.

weekvandepalliatievezorg

Van bedden opmaken tot diepe gesprekken voeren: André helpt mensen in een hospice

De 63-jarige André Kooiman werkt als vrijwilliger in hospice De Riede in Ridderkerk. Hij zocht er een zinvolle vrijetijdsbesteding. Die vond hij op de plek waar veel mensen hun laatste levensfase doormaken.