Dordrecht, Netherlands

Nieuwe zoektocht naar vermiste Yoran in Biesbosch levert niets op

De 16-jarige Yoran wordt sinds eind december vermist © Politie
Vrijwilligers hebben dit weekend opnieuw een poging gedaan de 16-jarige Yoran uit Sleeuwijk te vinden. Met honden en drones werd er gezocht in de Biesbosch, maar nog altijd ontbreekt ieder spoor van de jongen.
Marjolein Vos | 19 februari 2024 09:46 | Aangepast op 19 februari 2024 09:46
Yoran verdween in de nacht van 23 op 24 december. Sindsdien zijn er meerdere grote zoekacties geweest. Zijn fiets werd een dag na zijn vermissing teruggevonden op de Merwedebrug bij Gorinchem. Op 13 januari zochten meer dan 2.500 vrijwilligers naar de jongen. Op 14 januari vond de politie zijn jas in de rivier de Merwede bij Papendrecht.

Eind januari besloot de politie de zoektocht naar de jongen stop te zetten. Er zijn geen aanwijzingen dat er sprake is van een misdrijf. Vrijwilligers willen het er niet bij laten zitten en blijven doorzoeken. Dit weekend kamden ze de Biesbosch uit, omdat het lichaam van de jongen daar, vanwege de stroming, mogelijk terecht kan zijn gekomen. Esther van Neerbos van Signi Zoekhonden zegt tegen Hart van Nederland dat ze hoe dan ook door blijven zoeken. "Je wilt de ouders er niet alleen voor laten staan. Het gaat om een 16-jarige jongen."

Lees ook

Kuijt is helder na nederlaag FC Dordrecht: 'Doen onszelf enorm tekort'

FC Dordrecht verprutste zaterdag veel te veel kansen, iets waar opponent Willem II in het slotkwarti...

Gemiste kansen worden FC Dordrecht fataal bij Willem II

FC Dordrecht heeft ook de derde gang naar Tilburg van 2025 niet in een succes om kunnen zetten. De p...

Overvaller vertrekt met lege handen bij slijterij in Dordrecht

Een gemaskerde man die in Dordrecht een slijterij binnenwandelt heeft geen trek in een borrel, maar ...

LUISTER: 'Ik voel me eindelijk een vrouw' Een podcast over vrouwen die niet zonder gratis maandverband kunnen

In Alblasserdam is onlangs één van de vier menstruatie-uitgiftepunten naar een andere locatie verhui...

Ridderkerkse vrouw slachtoffer van nepbankmedewerkers: 24.000 euro weg

Nepbankmedewerkers hebben 24.000 euro afhandig weten te maken van een licht dementerende vrouw in Ri...

Kersttraditie terug in Dordtse binnenstad: ‘Het wordt gezellig druk’

Groot feest voor schaatsliefhebbers onder ons. Donderdagavond is de ijsbaan in de binnenstad van Dor...