gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Nieuwkomer Arsenio Valpoort blij met hechte Dordtse gemeenschap

78a32d0a273cf3a978623abd686140e3

Al 129 jaar is FC Dordrecht dé voetbalclub van de Merwedestad. Ook dit seizoen wordt er weer een poging gedaan voor het linker rijtje. Maar wie zijn die jongens eigenlijk? Deze zomer stelt RTV Dordrecht ze aan je voor. Met vandaag: Arsenio Valpoort.

Nynke Cuperus |  | Aangepast op
Al 129 jaar is FC Dordrecht dé voetbalclub van de Merwedestad. Ook dit seizoen wordt er weer een poging gedaan voor het linker rijtje. Maar wie zijn die jongens eigenlijk? Deze zomer stelt RTV Dordrecht ze aan je voor. Met vandaag: Arsenio Valpoort.

De aanvaller is niet onbekend op de Nederlandse voetbalvelden. Zo heeft hij onder andere bij SC Heerenveen, PEC Zwolle en Excelsior gevoetbald. Dus toen zijn naam viel bij de Dordtse voetbalclub, is het balletje snel gaan rollen.

Valpoort komt in een team terecht met veel nieuwe spelers. “Iedereen in het team is gretig, maar ik denk dat er nog een hoop bij moet komen, want we zitten vrij dun in de bezetting”, vertelt de 27-jarige voetballer.

Valpoort vindt het nog moeilijk om zijn verwachtingen uit te spreken voor dit seizoen. “Ik denk dat we ons wel moeten focussen op het linkerrijtje.” Hij hoopt het seizoen door te komen zonder blessures en hoopt daarnaast als team een goed resultaat neer te zetten.

De voetballer is enthousiast om in Dordrecht te gaan spelen. “Je merkt dat Dordrecht een hechte gemeenschap heeft, dat zie je ook tijdens de wedstrijden. Daar kijk ik naar uit.”

Lees ook

parkies

Voorlopig einde aan gratis festival Parkies: 'Dat doet wel zeer'

Het gratis maandagavondfestival Parkies keert deze zomer niet terug in Dordrecht. De organisator bevestigt aan Omroep Brabant dat de financiële risico's van de zomerconcerten in het Wantijpark te groot geworden zijn door fors gestegen kosten en lagere subsidies van gemeenten. Ook de edities in Breda en Bergen op Zoom zijn geschrapt.

Bouwkeet Papendrechtseburg

In dit bouwdorp wordt werk aan Papendrechtsebrug nauwkeurig voorbereid

Waar de officiële renovatie van de Papendrechtsebrug in juli begint, daar zijn de voorbereidingen al in volle gang. In een verrezen bouwdorp rondom de brug wordt al keihard gewerkt aan planning en organisatie en voorbereidende werkzaamheden voor de renovatie. Maar wie werken daar?

Clip0003.MXF.00_04_29_27.Still001

Regenachtige voorspelling laat Wantijpop-organisator koud: 'Het belooft een feestje te worden!'

De laatste voorbereidingen van het jaarlijks terugkerend evenement Wantijlive en Wantijpop zijn, ondanks de grijze lucht, volledig afgerond. Hoewel de regendruppels de crew soms verrassen, is de sfeer goed en wordt er uitgekeken naar de show. "Het gras ligt er verassend goed bij, dus het moet vanavond helemaal goed komen", aldus organisator Magchiel Koekkoek.

vlietskadearkel

Twee beoogde azc-locaties vallen af: natuurgebied zorgt voor te veel stikstof

Er komt geen asielzoekerscentrum (azc) in Arkel. Het gemeentebestuur van Molenlanden had twee locaties in het dorp op het oog, maar die zijn afgevallen omdat het stikstofniveau daar te hoog is. Dit komt omdat het Natura 2000-gebied Lingegebied en Diefdijk Zuid in de buurt ligt.

studiodewitt

Zaterdag in Studio De Witt: Indorock, Dordt in Stoom en formatieprocessen

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt op Drechtstad FM in gesprek met de initiatiefnemers van het vinylproject Indorock. Hij duikt met hen in de rijke muzikale geschiedenis.

politie 02

Onveiligheidsgevoel in meeste gemeenten gegroeid, ook ervaren sommigen meer overlast

Het onveiligheidsgevoel van inwoners is in de meeste gemeenten in onze streek gestegen ten opzichte van 2023. Ook ervaren de inwoners van een aantal gemeenten meer overlast in de buurt. Dat blijkt uit de Veiligheidsmonitor, een tweejaarlijks terugkerend bevolkingsonderzoek.