Door storing bij ons uitzendsysteem is het nieuws van 6 uur korter dan gebruikelijk.
Redactie Streekomroep | Corrado Francke | 23 juli 2026 17:00
Redactie Streekomroep | Rijnmond | 24 juli 2026 10:59
Redactie Streekomroep | 24 juli 2026 15:00
Vanwege de afsluiting van de Papendrechtsebrug mogen land- en bosbouwvoertuigen vanaf 17 juli tijdelijk weer gebruikmaken van de Zwijndrechtsebrug. Deze tijdelijke maatregel geldt naar verwachting tot april 2027, zo heeft Rijkswaterstaat bekendgemaakt.
FC Dordrecht-trainer Paul Nuijten en zijn voorganger Dirk Kuijt zijn allebei voetbaldieren, maar in hun loopbaan zit een wereld van verschil. “Mijn voetbalcarrière is niet noemenswaardig”, lacht de 33-jarige Brabander, die in een persoonlijk gesprek over zijn achtergrond, de reden voor zijn nieuwe avontuur en zijn eerste week vertelt.
FC Dordrecht heeft zaterdag de tweede oefennederlaag op rij geleden. Tegen provinciegenoot Excelsior bleek scoren, net als een week eerder tegen Feyenoord, een te grote opgave: 0-2.
Een man heeft afgelopen weekend brandstof op de grond gespoten en geprobeerd aan te steken bij een tankstation in Dordrecht. Hoewel een tankstationmedewerker de man meerdere keren aansprak dat hij moest stoppen, luisterde hij niet.
Tóch goed nieuws voor het Nationaal Onderwijsmuseum. Het ministerie heeft voor komend jaar bijna zes ton subsidie klaarliggen, nu er gesprekken lopen over de structurele financiering van het museum. “We hoeven onze loyale medewerkers nu geen ontslag aan te zeggen”, reageert een opgeluchte interim-directeur Hans van de Bunte in radioprogramma Studio De Witt.
Netbeheerder Stedin is gestart met de bouw van een nieuw elektriciteitsstation in Alblasserdam op bedrijventerrein Hoogendijk. Hierdoor wordt de netcapaciteit in de omgeving niet alleen verhoogd, maar zelfs verdubbeld. Volgens Margreet de Deugd, wethouder van Energie(transitie), Klimaat en Milieu van de gemeente Alblasserdam, is dat goed nieuws.