Dordrecht, Netherlands

16-jarige Dordtenaar opnieuw aangehouden vanwege schietpartij Amsterdam-Zuidoost

In het onderzoek naar het dodelijke schietincident aan de Haardstee in Amsterdam-Zuidoost, dat op 23 december vorig jaar plaatsvond, heeft de recherche maandag een 16-jarige jongen uit Dordrecht aangehouden. Bij de schietpartij kwam de 17-jarige Roffinho om het leven.
Marjolein Vos | 21 maart 2023 10:32 | Aangepast op 21 maart 2023 10:32
Op de bewuste avond kreeg de politie rond 22.30 uur een melding dat er geschoten was aan de Haardstee. De verwondingen van de 17-jarige jongen waren zo ernstig dat hij eraan overleed. Direct werd een utigebreid onderzoek gestart door de recherche. In het kader van dat onderzoek werd de jongen uit Dordrecht in december ook al opgepakt op verdenking van betrokkkenheid bij de schietpartij, maar hij werd kort daarna heengezonden. Hij bleef wel verdachte. Nieuwe informatie heeft opnieuw tot zijn aanhouding geleid.

Het is nog niet duidelijk wat er die avond precies gebeurd is. Verschillende media melden dat Roffinho al langer werd bedreigd. Hij zou zijn betrokken bij een hoog opgelopen conflict in de drillrapscene. Maar of dat te maken heeft met de schietpartij, is niet bevestigd. De recherche is daarom nog steeds op zoek naar informatie en beelmateriaal van de bewuste avond. Die kunnen worden doorgegeven via de website van de politie, maar ook via 0900-8844 of mvia meldmisdaadanoniem.nl (0800-7000).

Lees meer over:

112-nieuws|Schietpartij|

Lees ook

112-nieuws: mishandeling en aanrijding op dezelfde plek in Dordts centrum

Op een zebrapad in het centrum van Dordrecht is op dezelfde dag iemand mishandeld én, enkele uren la...

Proces 'Lucky' voor fatale schietpartij Zwijndrecht pas in mei

De inhoudelijke behandeling van de rechtszaak tegen Minh V, alias ‘Lucky’, staat gepland voor 15 of ...

Vuurwerkresten gevonden na explosie in bunker: ‘Alsof er een vliegtuig neerstortte’

Een explosie in een bunker aan de zuidkant van Dordrecht heeft zondagavond voor een enorme knal gezo...

Dief dumpt bromfiets in sloot Weizigtpark

De politie heeft zaterdagavond een 17-jarige Dordtenaar aangehouden vanwege het stelen van bromfiets...

Steekpartij op Wijnbrug, politie houdt twee verdachten aan

Omstreeks 19:45 uur kreeg de politie op donderdagavond 7 september een melding van een mogelijke ste...

Gewapende overvaller gaat er vandoor met kassageld buurtsuper

Op het moment dat de eigenaar van supermarkt Babylon aan het J.P. Heijeplein in Dordrecht bezig is m...