Dordrecht, Netherlands

Ambulancepersoneel rijdt zich vast in park en heeft zelf hulp nodig

De brandweer is dinsdag in actie gekomen om een vastgelopen ambulance uit modderig gras te trekken. Die wilde na een melding in een park in Zwijndrecht omkeren op een voetpad, maar dat was geen succesvolle actie.
Corrado Francke | 28 februari 2024 15:30 | Aangepast op 28 februari 2024 15:19
Op een speelveld in Park Molenvliet was ‘s middags een ongeluk gebeurd. Om dichtbij te komen, moest de ambulance over een smal paadje rijden. Dat ging goed, tót er gekeerd moest worden.

De brandweer uit Zwijndrecht moest eraan te pas komen om het voertuig los te trekken. Dat kostte meer tijd dan verwacht en nam volgens onze 112-correspondent enkele uren in beslag. Een andere ambulance nam een gewond persoon mee naar het ziekenhuis.

Lees meer over:

112-nieuws|

Meest gelezen

Vermiste jongeman gevonden in de rivier, hulp kwam te laat

Redactie Streek 56 | 1 jul 2025 11:52

Zo gaan Dordtse basisscholen om met de hittegolf

Jonathan Sekeris | Barbara Visscher | 30 jun 2025 13:40

Lees ook

Nur is alles kwijt na verwoestende brand: 'Ik woonde er net, alles was nieuw'

Buurtbewoners van de woning die afgelopen nacht volledig verwoest werd na de brand en explosie in Pa...

Woning verwoest na brand en explosie: drie woningen onbewoonbaar

Aan de Vincent van Goghlaan in Papendrecht is een woning afgelopen nacht volledig verwoest na een br...

Hitte zorgt voor branden: brandweer twee keer in actie

Onder tropische omstandigheden heeft de brandweer van Ridderkerk dinsdag tweemaal moeten uitrukken v...

Vermiste jongeman gevonden in de rivier, hulp kwam te laat

Het lichaam van de vermiste jongeman is gevonden in de Beneden Merwede bij Hardinxveld-Giessendam. V...

Vierde autobrand binnen twee weken in Alblasserdam

In Alblasserdam is voor de vierde keer in twee weken tijd een auto uitgebrand. In de nacht van maand...

Politie deelt foto van verdachten woningoverval Hardinxveld

Een overval op een woning op klaarlichte dag in Hardinxveld-Giessendam. Twee verdachten zijn, net al...