Bewoners van de Botgensstraat hebben woensdagmiddag eigenhandig een brand geblust. Het vuur was ontstaan in de keuken van een woning in de Dordtse binnenstad.
Corrado Francke | 7 augustus 2026 19:21
Rowan Havelaar | Redactie Streekomroep | 10 augustus 2026 17:00
Redactie Streekomroep | 10 augustus 2026 16:00
Een bittere pil voor FC Dordrecht, dat vrijdagavond met 1-2 leek te gaan zegevieren bij RKC Waalwijk maar in blessuretijd alsnog een tegentreffer slikte. Aflevering 124 van de Plucheplakkers-podcast staat volledig in het teken van het bezoekje Brabant.
De politie is op zoek naar een vermoedelijk minderjarige verdachte die in november vorig jaar een treinconducteur bij station Sliedrecht heeft mishandeld. Beelden van het incident en van de verdachte zijn maandag naar buiten gebracht.
In het gemeentehuis van Papendrecht heeft donderdag korte tijd brand gewoed. Er zou een papiertje in brand hebben gestaan in de bibliotheek die in het zelfde pand gevestigd is, aldus een woordvoerder van de Veiligheidsregio Zuid-Holland Zuid.
In het radioprogramma Studio De Witt op Drechtstad FM gaat presentator Ben Corino zaterdagochtend in gesprek met voormalig gemeenteraadslid Kitty Kruger.
Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt op Drechtstad FM in gesprek met Tinka Rood. Zij is directeur van woningcorporatie Trivire.
Een man uit Groot-Ammers is onlangs veroordeeld tot een maximale taakstraf van 240 uur. De rechtbank houdt hem verantwoordelijk voor een explosie voor de deur van mede-dorpelingen, met als doel hen schrik aan te jagen.