gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Brandstichter in beeld: Bureau Brabant toont beelden autobrand Papendrecht

f707e7bc63b68aa7485629f11240c3ab

In Bureau Brabant, de lokale variant van Opsporing Verzocht, werd deze week aandacht besteed aan een zaak in Papendrecht. Daar ging in augustus een auto aan de Stellingmolen in vlammen op. Die bleek een paar dagen eerder te zijn gestolen in Breda.

Marjolein Vos |  | Aangepast op
De eigenaar van de auto merkt op 12 augustus op dat zijn wagen niet meer staat op de plek waar hij hem geparkeerd heeft en maakt melding van diefstal. Een dag later is op camerabeelden is te zien hoe een man de auto in Papendrecht op een parkeerplaats parkeert. Daarna overgiet hij het voertuig met een brandbare stof en brengt ‘m op afstand tot ontploffing.
De brandweer weet de brand snel te blussen, maar de rook zorgt wel voor behoorlijke schade, laat de politie weten in Bureau Brabant. Het is niet bekend of de man die de brand sticht ook de auto gestolen heeft. De dader is nu nog onherkenbaar in beeld gebracht. Hij krijgt van de politie twee weken de tijd zich te melden, daarna zal hij herkenbaar getoond worden. Wie weet om wie het gaat, kan contact opnemen met de politie.

Lees meer over:

|

Lees ook

kelvinring44

Op deze plek gaat Alblasserdam Oekraïners opvangen

De gemeente Alblasserdam gaat 105 vluchtelingen uit Oekraïne opvangen in een pand aan de Kelvinring. De locatie dient ter vervanging van de opvanglocatie in de Jozuakerk, waar sinds mei 2022 enkele jaren mensen werden opgevangen.

priveviarijnmond

Voorzitter stichting steekt tienduizenden euro’s in eigen zak: boeren en dove mensen de dupe

De oud-voorzitter van de stichting Stedenband Dordrecht-Bamenda heeft meer dan 40.000 euro van de bankrekening gebruikt voor zichzelf en haar familie. Zij moet van de rechter het geld terugbetalen. De stichting is ernstig gedupeerd. Projecten om boeren en dove mensen te helpen liggen al geruime tijd stil.

foetusveldje

Een klein graf met een grote betekenis: Molenlanden wil foetusvelden

De gemeente Molenlanden wil zogeheten foetusvelden aanleggen voor ouders die hun kindje zijn verloren tijdens, of kort na de zwangerschap. Dit alternatief voor de kindergraven willen ze op drie begraafplaatsen realiseren.

lachgaspoleenheidrdam

Vondst van bijna 5000 lachgasflessen: Ridderkerker en Zwijndrechtenaar vast

De politie heeft vorige week een 20-jarige Ridderkerker en een 46-jarige vrouw uit Zwijndrecht aangehouden na een drugsdeal. Het gaat om de vermoedelijke koper en verkoper van lachgas.

zonnepanelen op dak Pexels

Een op de drie woningen heeft zonnepanelen, deze gemeente bungelt onderaan

Van alle woningen in onze streek heeft gemiddeld een op de drie huizen zonnepanelen op het dak. Dat blijkt uit een inventarisatie door vergelijkingsplatform Slimster. In Hardinxveld-Giessendam zijn de meeste huizen te vinden met panelen op het dak, maar er is één gemeente die daarbij ver achterblijft.

foto westwerkt 2

Minister opent Dordt West Werkt in Wielwijk: 'Belangrijke eerste stap'

In Wielwijk is het initiatief Dordt West Werkt van start gegaan. In aanwezigheid van minister Thierry Aartsen (VVD) van Werk en Participatie werd een lint doorgeknipt. Dordt West Werkt ondersteunt bewoners in hun ontwikkeling naar werk en meedoen in de samenleving.