gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Crowdfunding gestart voor nabestaanden van Leo (57) die zaterdag omkwam bij scooterongeluk in Hardinxveld-Giessendam

88ab85c6cd2a594183f1334fcaa898f7

De scooterrijder die zaterdagmiddag omkwam bij het scooterongeluk aan de Rivierdijk in Hardinxveld-Giessendam is de 57-jarige Leo. Hij laat zijn vrouw, de 54-jarige Yvonne, en een dochter achter. Vrienden van het echtpaar zijn een crowdfunding gestart voor hen.

Marjolein Vos |  | Aangepast op
"Slechts 57 jaar, net getrouwd en nog vol in het leven laat hij zijn vrouw Yvonne en dochter achter", is te lezen op de Gofundme pagina.

Het geld is bedoeld om de vrouw van Leo en zijn dochter een financiële buffer te geven, "zodat ze alles kan betalen en zij en haar dochter zich even geen zorgen hoeven te maken over geldzaken." De teller stond maandagochtend op 1000 euro. Het streefbedrag is 50.000 euro.

Leo en zijn vrouw kwamen zaterdagmiddag rond 15:00 uur op de scooter in botsing met twee wielrenners toen ze op de Rivierdijk reden. Ze wilden elkaar passeren. Vermoedelijk hebben hun sturen of armen elkaar geraakt.

De traumahelikopter was ter plaatse om Leo te helpen. Maar dat heeft niet meer mogen baten. In het ziekenhuis overleed hij zaterdagavond aan zijn verwondingen. Zijn vrouw raakte licht gewond.

Dit artikel is ook verschenen op de website van mediapartner Rijnmond.
d55ef1f769d1228468d284d1d297b123

Lees ook

foto pandsluiting daf vrachtwagendealer

Vrachtwagendealer per direct dicht vanwege ‘acuut veiligheidsbelang’

Een vrachtwagendealer op een Dordts industrieterrein is op advies van de politie met spoed gesloten. Volgens de gemeente is “een acuut veiligheidsbelang” daar de reden van.

kiltunneldicht

Kiltunnel in beide richtingen dicht vanwege veiligheidsoefening

De Kiltunnel tussen Dordrecht en de Hoeksche Waard is maandagavond in beide richtingen dicht. Hulpdiensten voeren van 19.00 uur tot 00.00 uur een grootschalige veiligheidsoefening uit in de tunnel.

verdachtebureaurijnmondAH

Nepagent maakt slachtoffers in Sliedrecht en Gorinchem, politie zoekt dezelfde verdachte

Twee ouderen in Sliedrecht en Gorinchem zijn afgelopen zomer slachtoffer geworden van een nepagent. Volgens de politie gaat het om dezelfde verdachte. Beelden van hem zijn donderdagavond getoond in het tv-programma Bureau Rijnmond op TV Rijnmond.

politie

Acht aanhoudingen na inval in bedrijfspand en huis

Een 35-jarige Dordtenaar is maandag opgepakt bij een inval in een bedrijfspand en huis in Barendrecht. De politie ontdekte daar 100 kilo cocaïne. In totaal zijn acht aanhoudingen verricht.

touwtrekvereniging

Gerben (34) is wereldkampioen touwtrekken: 'Veel trainen en afvallen'

Gerben den Butter keerde vorige week terug uit Zuid-Afrika als wereldkampioen. De 34-jarige timmerman uit Streefkerk trok met zijn teamgenoten meerdere keren aan het langste eind en won in totaal vijf medailles op het wereldkampioenschap touwtrekken.

misbruik ter illustratie Pexels

Man moet cel in voor verkrachting van weggelopen meisje (17) uit instelling: ‘Kwalijk dat u zichzelf als slachtoffer ziet’

De rechter in Rotterdam heeft de 40-jarige M.K. veroordeeld voor de verkrachting van een 17-jarig meisje dat was weggelopen uit een gesloten inrichting in Sliedrecht. Hij krijgt een jaar cel, waarvan vier maanden voorwaardelijk.