gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht bewijst tegen Roda JC dat het van iedereen kan winnen

a08266357f811f6e38020f4e6e7e9366

Spelers, trainer en supporters kunnen hun geluk niet op. De Schapenkoppen wisten afgelopen vrijdag als winnaar uit de bus te komen in de wedstrijd tegen Roda JC, de huidige nummer twee in de Keuken Kampioen Divisie. Het scorebord gaf na 90 minuten 2-0 aan.

Marjolein Vos |  | Aangepast op
“We kunnen van iedereen winnen”, zegt René Kriwak glunderend na afloop van de pot. De Oostenrijkse spits wist twee keer het net te vinden. “De competitie is er open, vandaag maar ook komende maandag. Als we ons best blijven doen en gefocust blijven, kunnen we iedere wedstrijd winnen.”

Michele Santoni is trots op zijn team. “Je komt van de verloren wedstrijd van PSV en je wil zo graag bewijzen dat je wel constant kan meedoen met de top. En dan komt de nummer 2 van de ranglijst op het pad en dan wil je heel graag laten zien dat je ook goed genoeg bent om de nummer 2 te verslaan”, zegt de trainer. “En dan verslaan je niet alleen op de stand, maar je speelt gewoon zoals wij willen spelen: een hele goede wedstrijd. Ik denk dat iedereen gezien heeft dat wij verdiend hebben gewonnen.”
794ff50c88774963a028dc19f1e627e4
Het team heeft door de gewonnen wedstrijd ook weer alle vertrouwen in het duel tegen De Graafschap, dat deze maandag op het programma staat. Of Kriwak dan weer weet te scoren en de man van de match wordt, is afwachten. Maar het is duidelijk dat de spits in een betere vorm is dan dat hij in zijn thuisland was. Daar wist hij maar twee keer het net te vinden in een heel seizoen, bij de Schapenkoppen heeft hij nu al acht treffers op zijn naam staan. “We spelen hier meer aanvallend spel en we creëren ook meer kansen”, licht Kriwak toe.

Lees meer over:

Lees ook

fotoa15

Meerdere gewonden nadat man inrijdt op file: taakstraf voor bestuurder werkbus

Een man is woensdag veroordeeld tot een taakstraf en een voorwaardelijke rijontzegging. De 28-jarige M.L. uit Lekkerkerk reed in augustus 2024 in volle vaart in op een file op de A15, waardoor meerdere mensen gewond raakten.

geblokkeerd speeltuintje

Protest tegen verdwijnen speelplekken zwelt aan: 'Geef de kinderen hun stem terug'

Een online petitie en plannen voor een protest bij de eerstkomende raadsvergadering. Inwoners van Alblasserdam roeren zich nadat bekend is geworden dat van twaalf speelplekken de toestellen zullen verdwijnen. “Er is al zo weinig voor de kinderen in het dorp.”

kees thies

Kees Thies stopt als columnist: 'Niet rouwig om'

Kees Thies gaat stoppen als columnist bij AD De Dordtenaar. Dit vertelde hij zaterdag in de uitzending van Studio De Witt op Drechtstad FM. Thies bereikt in december de pensioengerechtigde leeftijd en zal op 5 december zijn laatste column publiceren.

boot corrie (1)

‘De echte hoofdprijs was deze fantastische avond’: Corrie wint derde prijs Gondelvaart

Voor het eerst vaart Corrie van Rijswijk dit jaar alleen mee tijdens de Gondelvaart in Giessen-Oudekerk. Dat haar eerste solo-deelname meteen goed was voor een derde prijs, maakt de prestatie extra bijzonder. “Geweldig, ik kan het niet anders zeggen.”

PSX_20260929_151615 (1)

Steekpartij na verkeersruzie, man en vrouw aangehouden

Bij een verkeersruzie aan de Pieter Zeemanweg in Dordrecht is dinsdagmiddag een man gestoken. Twee verdachten, een man en een vrouw, zijn aangehouden voor betrokkenheid bij het incident.

businkbotsing

Weg bezaaid met glas na botsing, auto's zwaar beschadigd

Twee auto's zijn maandagavond met elkaar in botsing gekomen op de Noordendijk in Dordrecht. Een van de voertuigen werd daarbij in de flank geraakt en is flink beschadigd.