gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht bewijst tegen Roda JC dat het van iedereen kan winnen

a08266357f811f6e38020f4e6e7e9366

Spelers, trainer en supporters kunnen hun geluk niet op. De Schapenkoppen wisten afgelopen vrijdag als winnaar uit de bus te komen in de wedstrijd tegen Roda JC, de huidige nummer twee in de Keuken Kampioen Divisie. Het scorebord gaf na 90 minuten 2-0 aan.

Marjolein Vos |  | Aangepast op
“We kunnen van iedereen winnen”, zegt René Kriwak glunderend na afloop van de pot. De Oostenrijkse spits wist twee keer het net te vinden. “De competitie is er open, vandaag maar ook komende maandag. Als we ons best blijven doen en gefocust blijven, kunnen we iedere wedstrijd winnen.”

Michele Santoni is trots op zijn team. “Je komt van de verloren wedstrijd van PSV en je wil zo graag bewijzen dat je wel constant kan meedoen met de top. En dan komt de nummer 2 van de ranglijst op het pad en dan wil je heel graag laten zien dat je ook goed genoeg bent om de nummer 2 te verslaan”, zegt de trainer. “En dan verslaan je niet alleen op de stand, maar je speelt gewoon zoals wij willen spelen: een hele goede wedstrijd. Ik denk dat iedereen gezien heeft dat wij verdiend hebben gewonnen.”
794ff50c88774963a028dc19f1e627e4
Het team heeft door de gewonnen wedstrijd ook weer alle vertrouwen in het duel tegen De Graafschap, dat deze maandag op het programma staat. Of Kriwak dan weer weet te scoren en de man van de match wordt, is afwachten. Maar het is duidelijk dat de spits in een betere vorm is dan dat hij in zijn thuisland was. Daar wist hij maar twee keer het net te vinden in een heel seizoen, bij de Schapenkoppen heeft hij nu al acht treffers op zijn naam staan. “We spelen hier meer aanvallend spel en we creëren ook meer kansen”, licht Kriwak toe.

Lees meer over:

Lees ook

businknoordtunnel

Noordtunnel (A15) na urenlange afsluiting weer open

De Noordtunnel (A15) bij Hendrik-Ido-Ambacht is maandag lange tijd in beide richtingen dicht geweest. Volgens een woordvoerder van Rijkswaterstaat is de verbinding met de verkeerscentrale in Rhoon uitgevallen.

De Plucheplakkers

De Plucheplakkers zien FC Dordrecht in blessuretijd gelijkspelen

Een bittere pil voor FC Dordrecht, dat vrijdagavond met 1-2 leek te gaan zegevieren bij RKC Waalwijk maar in blessuretijd alsnog een tegentreffer slikte. Aflevering 124 van de Plucheplakkers-podcast staat volledig in het teken van het bezoekje Brabant.

steigervaltom

Steiger valt om en komt terecht tegen pand aan de overkant

Een steiger is zondagmiddag omgevallen aan de Wijnstraat in Dordrecht. De stellage kwam daarbij tegen het raamwerk van het pand aan de overkant van de straat terecht, waar een ruit sneuvelde.

actie vrijeval1

Bungee en vrije val: Spannende nieuwe route in Dordts klimbos

Het klimbos in Dordrecht heeft een nieuwe route toegevoegd aan het park. De grijze route is het spannendste parkoers tot nu toe, met als hoogtepunten een stuiterende bungee en een vrije val naar beneden.

archieffotopolitie

Vrouw (20) ontvoerd in Papendrecht en opgesloten in auto

Een 20-jarige vrouw is donderdagavond ontvoerd bij een carpoolplaats in Papendrecht. Het slachtoffer is later op de avond door haar ontvoerders achtergelaten in een auto bij Oud-Alblas, meldt de politie.

rwsdrechttunnel

Vrachtwagens in botsing in Drechttunnel, snelweg inmiddels weer vrij

In de Drechttunnel (A16) richting Breda zijn vrijdagochtend meerdere vrachtwagens tegen elkaar gebotst. De rechtertunnelbuis was tot 14.00 uur dicht, daarna was alles opgeruimd en de weg weer vrijgegeven.