gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Hans de Zeeuw: ‘Supertrots om algemeen directeur van FC Dordrecht te zijn’

bef75d49e337028970f9425f93f41d33.jpg

In de eerste aflevering van De Plucheplakkers van het kalenderjaar 2024 ontvangen Arco Bomgaars (AD/De Dordtenaar), Corrado Francke (RTV Dordrecht) en Sjoerd de Vos (Rijnmond) niemand minder dan de algemeen directeur van FC Dordrecht: Hans de Zeeuw. Hij neemt een uur de tijd om allerlei zaken rondom de club te bespreken.

Redactie RTV Dordrecht |  | Aangepast op
Zo wordt de financiële situatie van De Schapenkoppen uitgebreid besproken. De Zeeuw kondigt aan dat FC Dordrecht rode cijfers zal publiceren in het komende jaarverslag, maar hij legt in de podcast uit waarom. Ook gaat hij dieper in op het overnamedossier van de club. De Turkse investeerder Baris Hocagolu krijgt geen meerderheidsaandeel, omdat de KNVB daar een stokje voor steekt. De Zeeuw hoopt binnenkort een oplossing hiervoor te melden. Verder komt het stadiondossier aan bod. De Krommedijk kan al jaren een opknapbeurt gebruiken en daarin wil De Zeeuw slagen maken.

Niet dat De Zeeuw daar diep op wil ingaan, maar hij blikt kort terug op zijn beginperiode als algemeen directeur van FC Dordrecht. De situatie is flink veranderd, zo vertelt hij in De Plucheplakkers. En dat geeft hem een ‘supertrots’ gevoel.

Maar De Plucheplakkers nemen ook het sportieve plaatje door. Met de komst van Dylan Mbayo (KV Kortrijk) en Léo Seydoux (Westerlo) is de selectie van FC Dordrecht rond. Een handvol spelers mag daarom op zoek naar een nieuwe club. Zo is Malhory Noc alweer vertrokken. De Zeeuw kondigt trouwens aan dat FC Dordrecht voor de nacompetitie gaat. Dat belooft wat!

Tot slot wordt ook de actualiteit besproken. Want de podcast begint eigenlijk met het meest smeuïge nieuws van de afgelopen dagen: Leon Vlemmings, innovatiemanager van FC Dordrecht, wimpelde een aanbod van de Turkse topclub Besiktas af. De Zeeuw geeft nader tekst en uitleg over het besluit van Vlemmings. Hij wijdt trouwens ook uit over het trainingskamp in Spanje, waar volgens De Zeeuw vals zou zijn gespeeld bij de quiz. Oh ja, ook het komende thuisduel met Helmond Sport passeert de revue.

Dat en meer hoor je allemaal in een klein uurtje van De Plucheplakkers. Veel luisterplezier!

Lees ook

fotovoorcorradoooo.png

Personeel vakantiepark voelt zich onveilig, gemeente wil einde aan illegale bewoning

Personeel van vakantiepark Europarcs De Biesbosch, aan de zuidkant van Dordrecht, voelt zich steeds onveiliger. De medewerkers krijgen volgens de gemeente te maken met agressie door geweerde arbeidsmigranten en vaste bewoners en zien steeds vaker politie op het park.

FOTO WEBSITE_2.png

Papendrechtse coalitie steeds dichterbij: PVV, VVD en OP zijn beoogd gemeentebestuur

Ruim anderhalve maand na de verkiezingen heeft Papendrecht zicht op een coalitie. Informateur Koen Becking heeft zijn advies voor het vormen van het gemeentebestuur gedeeld. Hij ziet een coalitie tussen de PVV, VVD en OP als meest realistische optie.

rijnmondkimholland.jpg

Papendrechter (39) krijgt tbs voor bedreigen porno-actrice en doodsteken hond

Danny de B. uit Papendrecht is veroordeeld tot tbs met voorwaarden en een celstraf van 179 dagen. De rechtbank vindt alle feiten waarvan hij werd verdacht bewezen. De 39-jarige De B. dreigde onder meer om een vrouw af te slachten. Ook mishandelde hij de hond van zijn partner zo heftig dat het dier overleed.

stillkogelgat.png

Kogelgat in raam van appartement

In een raam van een appartement in Sliedrecht is eerder deze week een kogelgat aangetroffen. Het gaat om een woning aan de Geulstraat.

Glas in Loodramen.png

'Er was eens': Nieuwe Gildenramen voor de Grote Kerk

'Er was eens, op het Eiland van Dordt…’ is een nieuwe serie van programma’s en documentaires die RTV Dordrecht de afgelopen decennia heeft gemaakt over bijzondere gebeurtenissen in de stad. Van de verbouwing van het Nationaal Onderwijsmuseum tot 50 jaar duwvaart. De tweede aflevering is donderdag vanaf 18.00 uur te zien op RTV Dordrecht, ditmaal gaat het over nieuwe Gildenramen die in 2006 in de Grote Kerk werden geplaatst.

albertschweitzerfotolucht.jpg

Nieuwe Dordts ziekenhuis mogelijk op plek waar 720 woningen gepland staan

Het nieuwe ziekenhuis van het Albert Schweitzer in Dordrecht moet pal naast het huidige gebouw komen. Dat concludeert het stadsbestuur na onderzoek. Als er daadwerkelijk een nieuw ziekenhuis komt, gaat er op die plek een streep door de 720 woningen die gepland stonden.