In Qatar is het een 'totaal gekkenhuis'. "Iedereen vindt het geweldig. Als je eenmaal stilstaat gaan ze niet meer weg." De sfeer in Qatar is goed, zegt Dorian. "Zoals altijd, met al die verschillende landen. Iedereen is zo goed met elkaar. Dat maakt zo'n WK zo magisch. Het is niet te vergelijken met de eredivisie."
Dorian en zijn vrienden gaan steeds meer naar internationale wedstrijden en kunnen met de punten die ze sparen weer makkelijker naar het WK, ze krijgen dan voorrang bij de verkoop van kaartjes. Broer Mervin komt later deze week ook naar Qatar, met twee kleine kinderen, die dit jaar kleine Fred en Wilma Flintstone-pakjes.
In de rij voor een foto
Ze waren in hun outfits op televisie vaak te zien tijdens de wedstrijd en werden plat-geappt door Nederlanders die ze hadden gespot. Ook buiten het stadion vallen ze dus weer op. "Mensen staan in de rij om met ons op de foto te gaan. Op een gegeven moment waren we er ook wel een beetje klaar mee", zegt Ezra. Gaan ze zich voortaan pas in het stadion omkleden? "Nee hoor, zo erg is het ook weer niet", lacht hij. "Iedereen is hartstikke vriendelijk. We hebben een paar keer gevraagd wat zij vinden van WK, de Qatari vinden het hartstikke leuk en hebben er veel zin in."