Dordrecht, Netherlands

Overval mislukt door vluchtende caissière

Bij de Albert Heijn in winkelcentrum Bieshof heeft afgelopen maandagavond een overval plaatsgevonden. Hierbij werd een 17-jarige caissière bedreigd door een man.
Alexander Eleveld | 22 februari 2022 13:25 | Aangepast op 22 februari 2022 13:25
Het meisje moest de kassa leegmaken, maar vluchtte weg. Hierdoor werd de man alleen achtergelaten en vertrok met lege handen.

Onderzoek
Volgens de politie is er een onderzoek gaande naar de man. Het zou moeten gaan om een ongeveer 30-jarige man met een lange zwarte jas. Onder de jas droeg hij een grijze trui met capuchon, een blauwe spijkerbroek en zwarte schoenen met witte zolen.

De politie vraagt contact op te nemen als je iets gezien hebt, dat kan via het nummer 0900-8844 of anoniem via 0800-7000.

Lees ook

Gorcumer (15) en Zwijndrechtenaar (20) aangehouden na overval op Dordtse supermarkt

De politie heeft woensdagavond een 15-jarige jongen uit Gorinchem en een 20-jarige jongen uit Zwijnd...

Elektrische step maakt opmars in Dordrecht

In Dordrecht zie je ze steeds vaker: de elektrische steps. Een groot deel van deze elektrische voert...

Agenten aangevallen op Vogelplein

Drie politieagenten zijn zaterdagnacht belaagd door vijf mannen. Een van de agenten brak daarbij een...

Straatrace met motoren op Van Leeuwenhoekweg

De politie is zaterdagavond in actie gekomen vanwege overlast door motoren. Omwonenden hadden lasten...

Politie deelt 57 bekeuringen uit tijdens verkeerscontrole

Te hard rijden, achter het stuur met de mobiele telefoon of geen verlichting. De politie heeft hier ...

Dordtse vrouw (26) neergestoken in Rotterdams hotel

Een 26-jarige vrouw uit Dordrecht heeft in de nacht van zaterdag op zondag meerdere steekwonden en m...