Dordrecht, Netherlands

Politie vindt twee hennepkwekerijen op één dag in Sterrenburg

De politie heeft donderdag op één dag twee hennepkwekerijen opgerold in Sterrenburg. Zowel in de Sandenburg als de Zuilenburg zijn hennepplanten gevonden.
Alexander Eleveld | 11 februari 2022 11:12 | Aangepast op 11 februari 2022 11:12
Aan de Sandenburg ging het om 36 planten en vier lampen. Het is nog niet bekend hoeveel hennepplanten aan de Zuilenburg zijn gevonden.

(Nog) geen aanhoudingen
In beide huizen zijn geen personen aangetroffen. Er is nog niemand aangehouden, maar volgens de politie wordt er nog onderzoek naar de hennepkwekerijen gedaan.

De kwekerijen zijn opgeruimd en vernietigd.

Lees meer over:

Politie|Kwekerijen|Hennepplanten|

Meest gelezen

Meisje gewond na aanrijding lijnbus

Redactie Streek 56 | 11 jul 2025 09:01

Big Rivers van start: zo zag de drukke eerste festivalavond eruit

Corrado Francke | Stijn van der Poel | 12 jul 2025 08:00

Lees ook

Buurt direct in actie bij heftige explosie in Papendrecht

Na de heftige explosie en brand aan de Vincent van Goghlaan in Papendrecht, is de buurt gelijk in ac...

Drie autobranden binnen vijf dagen in dezelfde straat

De brandweer is in de afgelopen nachten in totaal drie keer uitgerukt naar de Alblasserdamse Zeevaar...

Zware mishandeling Statenplein leidt tot hersenschudding en gebroken neus

Op het Statenplein in Dordrecht is in de nacht van 13 op 14 juni een 29-jarige Dordtenaar mishandeld...

‘Drugsafval’ en lokbus honderden keren gemeld: ‘Twee geslaagde acties’

Het geloosde ‘drugsafval’ in Hendrik-Ido-Ambacht is niet onopgemerkt gebleven. Dat blijkt uit cijfer...

Hennepplantage gevonden in bedrijfspand tijdens controle

Bij een controle van panden op bedrijventerrein Oosteind in Papendrecht is een illegale hennepplanta...

Agent Guido spijkert mensen bij over cybergevaar: 'Niet alleen senioren vallen ervoor'

Met zijn politiebus is agent Guido in verschillende Dordtse wijken te vinden om op straat jongeren a...