Dordrecht, Netherlands

Studio De Witt vanaf deze zaterdag een uur eerder

Studio De Witt wordt vanaf 2 maart een ochtendprogramma. Van 9 uur tot 12 uur is het programma gelijktijdig te beluisteren op de zenders van Drechtstad FM en Papendrecht FM.
Redactie RTV Dordrecht | 1 maart 2024 16:00 | Aangepast op 1 maart 2024 15:43
In het actualiteitenuur praat presentator Ben Corino met de Dordtse schrijfster Caty Kroon over haar recent verschenen thriller Operatie Dordtse Kil uit de Rick Benson serie. Studio De Witt was bij de opening van de Gebroeders Van Strij-tentoonstelling in het Dordrechts Museum die in het teken staat van de 250e verjaardag van Teekengenootschap Pictura.

Vrijdagavond reisde FC Dordrecht naar Maastricht voor de wedstrijd tegen MVV in de Keukendivisie-competitie. Een nabeschouwing met clubwatcher Corrado Francke. Esther de Beun is de Dichter van Dienst.

In het uur van de Hoofdgast staat de Internationale Vrouwendag die op 8 maart, wereldwijd aandacht krijgt, centraal. Ook in Dordrecht wordt hierbij stilgestaan.

De Politieke Stamtafel gaat over de Hel en Zuilespolder die deze week in de commissievergadering van de gemeenteraad besproken werd met vertegenwoordigers van Rijkswaterstaat. Voor dit onderwerp schuiven aan tafel raadsleden en wethouder Tanja de Jonge aan. Ook is er een interview met de omgevingsmanager van Rijkswaterstaat te beluisteren.

Discriminatie op basis van huidskleur, het blijft gebeuren, ook in Dordrecht. De uitkomst van een recent gehouden onderzoek bevestigt dit beeld, zeggen Ahmet Polat, voorzitter van het Platform Turkse Dordtenaren en Jacqueline van den Bergh van de FNV. Over de uitkomst van dit onderzoek gaat het gesprek aan de Politieke Stamtafel

Lees meer over:

Drechtstad FM|Studio De Witt|

Lees ook

Zaterdag in Studio De Witt: In gesprek met Simone Beunke

Presentator Ben Corino gaat in het radioprogramma Studio De Witt zaterdag een uur lang in gesprek me...

Zaterdag in Studio De Witt: In gesprek met Kees van der Hel

Sliedrechtenaar Kees van der Hel stond met wijlen Joop Keesmaat aan de basis van de wekelijkse prote...

Zaterdag in Studio De Witt: musici halen herinneringen op aan overleden Leo Schellinger

De bekende Dordtse zanger Leo Schellinger (75) staat zaterdagochtend centraal in de uitzending van S...

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met een Dordtse Berlijner (of Berlijnse Dordtenaar?)

In Studio De Witt gaat presentator Ben Corino zaterdag in gesprek met John Kunkeler. Hij is een gebo...

Zaterdag in Studio de Witt: de toekomst van het Onderwijsmuseum en de Hel- en Zuilespolder

In Studio De Witt gaat presentator Ben Corino zaterdag in gesprek met Han van Gorkom, voormalig dire...

Zaterdag in Studio De Witt: oud-waarnemer Peter van der Velden

Studio De Witt trakteert luisteraars deze zaterdag opnieuw op een scherpzinnige en veelzijdige uitze...