Dordrecht, Netherlands

Team Stoer doet mee aan de landelijke Roparun: "Elke euro is stoer"

Onder leiding van Jan Stuurman probeert Team Stoer zoveel mogelijk geld op te halen voor de Roparun. Een estafetteloop voor goede doelen omtrent de ziekte kanker. Op dit moment staat de teller bij Team Stoer op bijna 3500 euro. "Maar dat is natuurlijk nog veel te weinig!"
Alexander Eleveld | 10 mei 2022 14:30 | Aangepast op 10 mei 2022 13:46
"We zijn eigenlijk een bij elkaar geraapt groepje. Begonnen als grapje", vertelt Stuurman. "Ondertussen is het team wel veranderd, maar we hebben geen grote sponsor." Dus moet het team zelf op zoek naar zoveel mogelijk donaties: "Onder andere door acties te organiseren. Op dit moment hebben we nog een shirt van FC Dordrecht in de veiling staan." Daarnaast is er op 2 juni nog een schaaktoernooi waar mensen bij kunnen zijn.
Route volledig in Nederland
De route is dit jaar nog volledig in Nederland. Door de coronamaatregelen durfde de organisatie het nog niet aan om de estafetteloop vanuit de oorspronkelijke steden Parijs en Bremen te laten beginnen.

Team Stoer is niet het enige Dordtse team wat meedoet. Ook vier andere teams, waaronder het Albert Schweitzer ziekenhuis doet mee. De Roparun begint op 4 juni.

Lees meer over:

Team Stoer|Roparun|

Meest gelezen

'Schokkend, onverwacht en teleurstellend', onbegrip over bezuinigingsvoorstel

Redactie Streek 56 | Tristan Kans | Roxane Kroon | 7 feb 2025 17:06

Snackbar Verhage Dordrecht wint prijs voor beste frikandel van Nederland

Redactie Streek 56 | Jasmijn Thomassen | 5 feb 2025 17:14

Lees ook

Ritjes in flitsende bolides leveren ruim tienduizend euro op voor Roparun

Autoliefhebbers, carspotters en een lange rij om een ritje in een bolide te maken. Dat gebeurde afge...

Teams uit de streek laten zien wat ze waard zijn in Roparun

De 33e editie van de Roparun, het jaarlijkse estafetteloopevenement, zit er weer op. Meer dan 200 te...

RoPaRunteam Albert Schweitzer haalt recordbedrag op voor goede doel

Tijdens de open dag van de RoPaRun werden op zaterdag 28 oktober de drie teams met de hoogste opbren...

Deze week in Eilandleven: a tribute to Bowie en Roparun 2023

Deze zomer kun je in het programma Eilandleven iedere donderdag genieten van extra opnames die wij g...

Bijna vier miljoen euro opgehaald tijdens Roparun 2023

De duizenden deelnemers die tijdens Pinksteren deelnamen aan de jaarlijkse Roparun hebben bijna vier...

Dankbaarheid en trots: Roparunners halen ruim drie miljoen euro op tijdens speciale Nederlandse editie

3.402.466 euro. Dat bedrag hebben de Roparunners dit jaar bij elkaar gelopen en gefietst. Tweehonder...