gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

'Tinder voor organisaties en bedrijven' levert recordaantal matches op

b3f264079b0951f63500e88bb8899c8b

De vijfde editie van de Beursvloer Dordrecht heeft maandag een recordaantal 'matches' tussen bedrijven en maatschappelijke organisaties opgeleverd. Doel van het evenement is om elkaar diensten of producten aan te bieden, zonder hiervoor geld te vragen.

Corrado Francke |  | Aangepast op
Zo kreeg de waterscoutinggroep Johan & Cornelis de Witt het voor elkaar om, tijdens gesprekken op de Beursvloer, allerlei materialen in te zamelen. Ook krijgt de stichting t-shirts met bedrukking voor een groepskamp. Steven Somer, oprichter van de stichting Laptop Opvang, hield aan het evenement een extra locatie over waarvandaan hij kan werken.

Wie een match had, kreeg een hartje opgespeld. Aan het einde van de avond stond de teller op 361 matches, die in totaal een waarde van 362.635 euro vertegenwoordigen. "Ik denk dat het vooral laat zien dat er een groeiende mate van betrokkenheid is tussen onze ondernemers en die maatschappelijke organisaties", concludeert wethouder Chris van Benschop.

Ook organisator Mariska Wagner is 'meer dan tevreden' met de uitslag. "Onze wens is dat er maatschappelijk steeds meer in beweging komt en dat we met elkaar goede ideeën voor de stad ontwikkelen."

Lees ook

Schermafbeelding 2026-05-28 135052

Donderdag op TV Dordrecht: 'Er was eens: Een beeld voor de Stadswerven’

'Er was eens, op het Eiland van Dordt…’ is een nieuwe serie van programma’s en documentaires die RTV Dordrecht de afgelopen decennia heeft gemaakt over bijzondere gebeurtenissen in de stad. Ditmaal blikt de omroep terug op de realisatie van het beeld 'Choëphore' met deel 2 van de documentaire 'Een beeld voor de Stadswerven'.

fatbike1

Mannen mishandeld door fatbiker: politie heeft dader op beeld en dreigt met tonen foto

De politie heeft de dader van een mishandeling in Stadspolders in beeld en roept hem op zich te melden. De tiener reed met zijn fatbike een 79-jarige voetganger van de sokken op een in Dordrecht. Daarna deelde hij klappen uit en sloeg ook een 48-jarige omstander die te hulp schoot. Komt de jongeman niet uit eigen beweging naar de politie, dan wordt zijn gezicht herkenbaar gepubliceerd.

Stil film Fuga

Bachfestival op TV Dordrecht: première film 'Fuga'

In opdracht van het festival maakte Sarah Blok een korte speelfilm, geïnspireerd door de structuur van Bach's fuga’s. De film ging gisteren in première tijdens de tiende editie van het Bachfestival in Dordrecht en is deze zondag voor het eerst te zien op TV Dordrecht.

peterdenotter

FC Dordrecht bevestigt: Peter den Otter nieuwe keeperstrainer

Peter den Otter is de nieuwe keeperstrainer van FC Dordrecht. De 55-jarige Dordtenaar komt over van Willem II en tekent een contract voor twee jaar.

IMG_7275 (1)

Let op: dit station staat donderdagavond opnieuw vol met hulpdiensten

Hulpdiensten zijn donderdagavond opnieuw massaal op station Dordrecht te vinden. Niet vanwege een groots incident, maar vanwege een oefening. De Veiligheidsregio Zuid-Holland Zuid wil hiermee de samenwerking tussen de betrokken hulpdiensten verder verbeteren.

cb4042062709d94bfa4d22fd01011c10

Dordt in Stoom trapt af met de vlootschouw, bekijk 'm hier

Dordrecht staat dit weekend volledig in het teken van Dordt in Stoom. De aftrap daarvan is traditiegetrouw de vlootschouw, Rijnmond zendt het evenement in samenwerking met de Streekomroep (RTV Dordrecht) live uit.