gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

'Tinder voor organisaties en bedrijven' levert recordaantal matches op

b3f264079b0951f63500e88bb8899c8b

De vijfde editie van de Beursvloer Dordrecht heeft maandag een recordaantal 'matches' tussen bedrijven en maatschappelijke organisaties opgeleverd. Doel van het evenement is om elkaar diensten of producten aan te bieden, zonder hiervoor geld te vragen.

Corrado Francke |  | Aangepast op
Zo kreeg de waterscoutinggroep Johan & Cornelis de Witt het voor elkaar om, tijdens gesprekken op de Beursvloer, allerlei materialen in te zamelen. Ook krijgt de stichting t-shirts met bedrukking voor een groepskamp. Steven Somer, oprichter van de stichting Laptop Opvang, hield aan het evenement een extra locatie over waarvandaan hij kan werken.

Wie een match had, kreeg een hartje opgespeld. Aan het einde van de avond stond de teller op 361 matches, die in totaal een waarde van 362.635 euro vertegenwoordigen. "Ik denk dat het vooral laat zien dat er een groeiende mate van betrokkenheid is tussen onze ondernemers en die maatschappelijke organisaties", concludeert wethouder Chris van Benschop.

Ook organisator Mariska Wagner is 'meer dan tevreden' met de uitslag. "Onze wens is dat er maatschappelijk steeds meer in beweging komt en dat we met elkaar goede ideeën voor de stad ontwikkelen."

Lees ook

oudekademuur

Vondst oude kademuur legt wegwerkzaamheden stil

Bij de herinrichting van de Spuiboulevard Oost in Dordrecht is onverwacht een oude kademuur aangetroffen. De werkzaamheden zijn daarom stilgelegd.

SWO.Telefooncirkel (5)

Paulien Moen (76) zet zich al vijftien jaar in voor telefooncirkel: ‘Fijn om mensen te kunnen helpen’

Geen telefoonboom, maar een telefooncirkel. Daar zet Paulien Moen (76) zich al vijftien jaar als vrijwilliger voor in. Iedere vrijdagochtend belt zij de eerste deelnemer van haar cirkel. Het doel: “Mensen die zich alleen voelen in contact brengen met elkaar.”

plucheplakkers

Eerste periode zit erop: De Plucheplakkers kritisch op zwak FC Dordrecht

In aflevering 131 maken de Plucheplakkers Wouter Bos (GPR Sportradio), Corrado Francke (RTV Dordrecht) en Arco Bomgaars (AD De Dordtenaar) de balans op aan het einde van de eerste periode voor FC Dordrecht dit seizoen. Heel vrolijk is die balans niet, want de Krommedijkclub staat voorlaatste.

distelapparath-drive-in-theater-5164481

Drive-in bioscoop door weersvoorspellingen verplaatst: ‘Veiligheid voorop’

De drive-in bioscoop waar komend weekend aan de Laan van Europa elf films vertoond zouden worden, gaat niet door. Dat heeft de organisatie besloten vanwege de verwachte stormachtige weersomstandigheden. De unieke manier om films te bekijken wordt nu verplaatst naar begin volgend jaar.

foto blaauwweg

Zonnescherm hangt los en bungelt aan balkon van achtste verdieping

Op de achtste verdieping van een flatgebouw aan de Blaauwweg in Dordrecht hing maandagmiddag een zonnescherm los. Brandweer en politie kwamen ter plekke, maar konden weinig betekenen.

presentatie-gouden-boekje-2

Wie wordt de volgende kinderburgemeester? Gemeente doet oproep

Wie neemt straks het stokje over van kinderburgemeester Sara Neuteboom? De gemeente Molenlanden is op zoek naar een enthousiaste opvolger.