gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

'Tinder voor organisaties en bedrijven' levert recordaantal matches op

b3f264079b0951f63500e88bb8899c8b

De vijfde editie van de Beursvloer Dordrecht heeft maandag een recordaantal 'matches' tussen bedrijven en maatschappelijke organisaties opgeleverd. Doel van het evenement is om elkaar diensten of producten aan te bieden, zonder hiervoor geld te vragen.

Corrado Francke |  | Aangepast op
Zo kreeg de waterscoutinggroep Johan & Cornelis de Witt het voor elkaar om, tijdens gesprekken op de Beursvloer, allerlei materialen in te zamelen. Ook krijgt de stichting t-shirts met bedrukking voor een groepskamp. Steven Somer, oprichter van de stichting Laptop Opvang, hield aan het evenement een extra locatie over waarvandaan hij kan werken.

Wie een match had, kreeg een hartje opgespeld. Aan het einde van de avond stond de teller op 361 matches, die in totaal een waarde van 362.635 euro vertegenwoordigen. "Ik denk dat het vooral laat zien dat er een groeiende mate van betrokkenheid is tussen onze ondernemers en die maatschappelijke organisaties", concludeert wethouder Chris van Benschop.

Ook organisator Mariska Wagner is 'meer dan tevreden' met de uitslag. "Onze wens is dat er maatschappelijk steeds meer in beweging komt en dat we met elkaar goede ideeën voor de stad ontwikkelen."

Lees ook

burgemeester Zwijndrecht vechtvideos

Geweld onder jongeren speelt bij alle scholen, zegt burgemeester

Vechtende scholieren en filmpjes daarvan die circuleren op internet. Het speelt rond alle middelbare scholen in Zwijndrecht en verdient alle aandacht, zegt burgemeester Leon Anink. Tegelijkertijd worstelen gemeente en politie. “We krijgen het nog onvoldoende voor elkaar dat ouders over de angstdrempel heen durven stappen om aangifte te doen.”

archieffotopolitie

Twee aanhoudingen na ontvoering vrouw (20) en gewelddadige woningoverval

De politie heeft twee verdachten opgepakt voor een ontvoering en een woningoverval van twee maanden geleden. Een 20-jarige vrouw werd in Papendrecht ontvoerd, waarna haar woning in Rotterdam werd overvallen. Daarbij werden de overige bewoners bedreigd en vastgebonden.

Albert Schweitzer Ziekenhuis duurzaamheid

Kunstwerk en museum voor zinloos afval: ziekenhuis wil afvalberg verminderen

Hoe kom je als ziekenhuis af van een jaarlijkse berg restafval van meer dan 650.000 kilo? Voor die uitdaging staat het Albert Schweitzer ziekenhuis in Dordrecht. Hoewel de afvalstroom naar nul brengen een utopie is, wil het ziekenhuis wel grote stappen zetten. Om dat doel kracht bij te zetten, is ziekenhuisafval zichtbaar gemaakt in de centrale hal met een kunstwerk en een tijdelijk ‘museum voor zinloos afval’.

a16archief

Lange file op A16, verkeer stond vast vanaf Breda

Een lange file dinsdagochtend op de A16 van Breda naar Rotterdam. Het stond vast over zo'n 24 kilometer. Het verkeer moest rond 08.30 uur rekening houden met zo'n anderhalf uur vertraging.

supermartk dicht

Explosie in supermarkt, vrouw en honden gered bij brand

Op de Ringdijk in Ridderkerk is in de nacht van woensdag op donderdag brand geweest in een supermarkt. De brand veroorzaakte veel rook en daardoor ontstond er een explosie. De woning naast de supermarkt is hierdoor zwaar beschadigd. De supermarkt is donderdag gesloten.

vakantiepark de biesbosch

wonen

Gemeente negeert oproep minister om bewoning op vakantieparken toe te staan

Een oproep van het kabinet aan gemeenten om permanente bewoners van vakantieparken met rust te laten, heeft niet tot meer zekerheid geleid voor deze groep. In Dordrecht is juist de controle op het enige vakantiepark van de stad verhoogd, zo blijkt uit onderzoek van de regionale omroepen in samenwerking met de NOS.