gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

'Tinder voor organisaties en bedrijven' levert recordaantal matches op

b3f264079b0951f63500e88bb8899c8b

De vijfde editie van de Beursvloer Dordrecht heeft maandag een recordaantal 'matches' tussen bedrijven en maatschappelijke organisaties opgeleverd. Doel van het evenement is om elkaar diensten of producten aan te bieden, zonder hiervoor geld te vragen.

Corrado Francke |  | Aangepast op
Zo kreeg de waterscoutinggroep Johan & Cornelis de Witt het voor elkaar om, tijdens gesprekken op de Beursvloer, allerlei materialen in te zamelen. Ook krijgt de stichting t-shirts met bedrukking voor een groepskamp. Steven Somer, oprichter van de stichting Laptop Opvang, hield aan het evenement een extra locatie over waarvandaan hij kan werken.

Wie een match had, kreeg een hartje opgespeld. Aan het einde van de avond stond de teller op 361 matches, die in totaal een waarde van 362.635 euro vertegenwoordigen. "Ik denk dat het vooral laat zien dat er een groeiende mate van betrokkenheid is tussen onze ondernemers en die maatschappelijke organisaties", concludeert wethouder Chris van Benschop.

Ook organisator Mariska Wagner is 'meer dan tevreden' met de uitslag. "Onze wens is dat er maatschappelijk steeds meer in beweging komt en dat we met elkaar goede ideeën voor de stad ontwikkelen."

Lees ook

2606228027

Brandweer terug aan Oranjepark: ‘Combinatie van geschiedenis en vernieuwing’

De Dordtse brandweer is terug aan het Oranjepark, aan de rand van het centrum. Wel met een groot verschil: de oude kazerne is vervangen door een gloednieuwe kazerne, al is de geschiedenis en het ‘nu’ van de post met elkaar verbonden in het nieuwe pand.

nk202663020260630-Dario_Sits-NKS09259

FC Dordrecht versterkt zich met Lets international Šits

Dario Šits is de nieuwe aanwinst van FC Dordrecht. De Schapekoppen huren de 22-jarige spits van het Italiaanse Parma. Eerder kwam Šits al uit voor Helmond Sport. In de overeenkomst is een optie tot koop opgenomen.

boetes voetgangersgebied

Meer dan 250 keer ‘geflitst’: tweewielers op de bon in binnenstad

Tientallen keren per week rijden brom- en snorfietsers op plekken in de Dordtse binnenstad waar dat niet mag. Sinds 1 oktober vorig jaar worden overtreders in het voetgangersgebied door de gemeente geregistreerd door speciale camera’s. In 273 gevallen is de bestuurder sindsdien op de bon geslingerd.

politie 02

Twee jongeren vast voor oplichting oudere vrouw

De politie heeft vorige week twee jongeren uit de streek opgepakt na een melding over oplichting in Geldermalsen. Het gaat om een minderjarige jongen uit Hendrik-Ido-Ambacht en een 19-jarige Papendrechter.

foto artikel havenkerk

Havenkerk wordt gekocht door gemeente Ablasserdam

De gemeente Alblasserdam koopt de Havenkerk in het dorp. In een raadsvoorstel aan de gemeenteraad heeft het gemeentebestuur voorgesteld om daarvoor 2,2 miljoen uit te trekken. De raad is daar dinsdagavond mee akkoord gegaan.

bachdordrecht

Zondag op TV Dordrecht: Bach als het stralend middelpunt van het universum

Deze zondag is op TV Dordrecht de première van een bijzonder concert van het recente Bachfestival. Het gaat om een moderne uitvoering door Hannes Minnaar en Het Nederlands Bach Consort van de beroemde orgelmis van Johann Sebastian Bach.