Dordrecht, Netherlands

'Tinder voor organisaties en bedrijven' levert recordaantal matches op

De vijfde editie van de Beursvloer Dordrecht heeft maandag een recordaantal 'matches' tussen bedrijven en maatschappelijke organisaties opgeleverd. Doel van het evenement is om elkaar diensten of producten aan te bieden, zonder hiervoor geld te vragen.
Corrado Francke | 21 november 2023 11:54 | Aangepast op 21 november 2023 11:54
Zo kreeg de waterscoutinggroep Johan & Cornelis de Witt het voor elkaar om, tijdens gesprekken op de Beursvloer, allerlei materialen in te zamelen. Ook krijgt de stichting t-shirts met bedrukking voor een groepskamp. Steven Somer, oprichter van de stichting Laptop Opvang, hield aan het evenement een extra locatie over waarvandaan hij kan werken.

Wie een match had, kreeg een hartje opgespeld. Aan het einde van de avond stond de teller op 361 matches, die in totaal een waarde van 362.635 euro vertegenwoordigen. "Ik denk dat het vooral laat zien dat er een groeiende mate van betrokkenheid is tussen onze ondernemers en die maatschappelijke organisaties", concludeert wethouder Chris van Benschop.

Ook organisator Mariska Wagner is 'meer dan tevreden' met de uitslag. "Onze wens is dat er maatschappelijk steeds meer in beweging komt en dat we met elkaar goede ideeën voor de stad ontwikkelen."

Meest gelezen

Baanhoekbrug per direct dicht voor auto’s vanwege zwakke plek

Redactie Streekomroep | 6 mrt 2026 08:36

Dordtse jongen (14) vast voor meerdere aanrandingen

Redactie Streekomroep | 5 mrt 2026 11:22

Goederentrein botst tegen bestelbus, geen treinverkeer

Redactie Streekomroep | 3 mrt 2026 14:25

Lees ook

Weer levenslang geëist tegen ‘Lucky’, die afwezig was bij hoger beroep na inslikken scheermes

Het Openbaar Ministerie ziet het als typerend gedrag voor moordverdachte ‘Lucky’: hij wordt boos als...

Moordverdachte ‘Lucky’ slikt scheermes in vlak voor hoger beroep

Moordverdachte Minh V., alias ‘Lucky’, is maandagochtend niet verschenen bij zijn hoger beroep, na h...

Dubbel pech op deze snelweg: in beide richtingen ongeluk gebeurd

Het was op de A15 tussen Hardinxveld-Giessendam en knooppunt Gorinchem maandagochtend al vroeg erg d...

Dit terrein lag jaren braak, nu komen er tientallen huizen te staan

De woningbouw langs het spoor in Zwijndrecht komt eindelijk op gang. Het terrein aan de Koninginnewe...

Schoen met voet van vermiste Yoran (16) gevonden bij Beneden-Merwede

Een schoen met voet die maandag werd gevonden in een aftakking van de Beneden-Merwede is van de al b...

Plug en Kuijt balen van deling FC Dordrecht: te slordig én stuiterballenveld

Niet alleen bij Jong PSV, maar ook thuis tegen MVV vrijdag kwam FC Dordrecht niet verder dan een 1-1...