gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Zaterdag op TV Dordrecht: concert Utrechtse rockband

cbbae13edf239d820729e85343bf20ba

Ook dit weekend is er weer een bijzonder concert te zien op TV Dordrecht, een optreden van de Utrechtse alternatieve rockband Between the Jars op de mainstage van poppodium Bibelot uit 2021.

Redactie RTV Dordrecht |  | Aangepast op
Between the Jars is een vijfkoppige band uit Utrecht met al een aardige staat van dienst. Opgericht en gaan oefenen in een kelder van een drankenhandel, letterlijk tussen de flessen en potten. Vandaar de bandnaam.

Van Amsterdam tot aan India
In het begin van hun carrière mocht Between the Jars al meedoen aan diverse bandwedstrijden en al snel waren er optredens van Paradiso in Amsterdam tot aan India. De alternatieve rockband laat zich inspireren door grote namen van vroeger zoals Pink Floyd, Radiohead en David Bowie.

Het debuutalbum 'Oh… What a Time to Be Alive' (april 2020) werd opgenomen in de Sound Vision Studio met George Konings. Later werd alles zelfs nog geperfectioneerd door Miles Showell in de beroemde Abbey Road Studios in Londen.

Nieuw album op komst
Between the Jars is op dit moment druk bezig met een nieuw album en stond vorige week nog op het podium van Jampop in Everdingen, hun concert in het Energiehuis is van 1 mei 2021.

Poppodium Bibelot startte ruim drie jaar geleden midden in de coronaperiode met een reeks livestreams met lokale en ook landelijk bekende artiesten. Een mooi alternatief toen publiek geen concerten kon bezoeken.

De Bibelot-livestream van Between the Jars wordt deze zaterdag 9 maart vanaf 18.00 uur uitgezonden op TV Dordrecht, direct na het weekoverzicht nieuws.

Lees ook

sophiapolder

Waterschappen scherp op droogte en roepen op: wees zuinig met water

De aanhoudende droogte zorgt ervoor dat de afvoer van de Rijn verder daalt. De komende weken blijft het naar verwachting warm en droog. Volgens Rijkswaterstaat komt de afvoer van de Rijn mogelijk in de buurt van het laagste julirecord ooit gemeten in 1976. De verwachting is dat de afvoer verder kan dalen richting de 700 kubieke meter per seconde.

oudebakkerij

Oude bakkerij in het centrum van Dordrecht transformeert naar vijf woningen: ‘Middenstand sterft langzaam uit’

Drie jaar nadat een projectontwikkelaar uit Gorinchem de voormalige bakkerij Dokman in het centrum van Dordrecht kocht, start eindelijk de transformatie naar vijf appartementen. Makelaar René van de Giessen noemt het logisch dat winkelpanden steeds vaker worden omgebouwd. “Lokale bakkers zijn niet meer van deze tijd”, zegt hij tegen Rijnmond.

n3

N3 dicht vanwege asfalteringswerkzaamheden

De Papendrechtsebrug in de N3 is al een week dicht, maar komende dagen zijn er meer afsluitingen op deze weg. Vanaf vrijdagavond tot en met maandagochtend voert Rijkswaterstaat onderhoud uit aan de N3 tussen de aansluiting met de A15 en Papendrecht.

merwedebrugrws2

Camera's handhaving vrachtwagenverbod Merwedebrug dit weekend geplaatst

Rijkswaterstaat plaatst dit weekend camera's voor de handhaving van het vrachtwagenverbod op de Merwedebrug (A27). Eerst zou dit pas over twee weken gebeuren. De camera's worden pas na het weekend in gebruik genomen. Vanaf dan kunnen vrachtwagenchauffeurs die toch over de brug rijden, een boete verwachten.

fotobusinkrijksstraagautoopzijnkant

Auto belandt op kant na botsing tegen boom

Een auto is in de nacht van donderdag op vrijdag op zijn kant terechtgekomen op de Rijksstraatweg in Dordrecht. Dat gebeurde nadat de wagen tegen een boom is gebotst.

Ben Corino Studio De Witt

Zaterdag in Studio De Witt: In gesprek met kunstverzamelaar Jan-Bart Evenboer

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Jan-Bart Evenboer. Hij is kunstverzamelaar en schonk onlangs nog twee 17e-eeuwse werken aan het Dordrechts Museum.