gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Zaterdag op TV Dordrecht: concert Utrechtse rockband

cbbae13edf239d820729e85343bf20ba

Ook dit weekend is er weer een bijzonder concert te zien op TV Dordrecht, een optreden van de Utrechtse alternatieve rockband Between the Jars op de mainstage van poppodium Bibelot uit 2021.

Redactie RTV Dordrecht |  | Aangepast op
Between the Jars is een vijfkoppige band uit Utrecht met al een aardige staat van dienst. Opgericht en gaan oefenen in een kelder van een drankenhandel, letterlijk tussen de flessen en potten. Vandaar de bandnaam.

Van Amsterdam tot aan India
In het begin van hun carrière mocht Between the Jars al meedoen aan diverse bandwedstrijden en al snel waren er optredens van Paradiso in Amsterdam tot aan India. De alternatieve rockband laat zich inspireren door grote namen van vroeger zoals Pink Floyd, Radiohead en David Bowie.

Het debuutalbum 'Oh… What a Time to Be Alive' (april 2020) werd opgenomen in de Sound Vision Studio met George Konings. Later werd alles zelfs nog geperfectioneerd door Miles Showell in de beroemde Abbey Road Studios in Londen.

Nieuw album op komst
Between the Jars is op dit moment druk bezig met een nieuw album en stond vorige week nog op het podium van Jampop in Everdingen, hun concert in het Energiehuis is van 1 mei 2021.

Poppodium Bibelot startte ruim drie jaar geleden midden in de coronaperiode met een reeks livestreams met lokale en ook landelijk bekende artiesten. Een mooi alternatief toen publiek geen concerten kon bezoeken.

De Bibelot-livestream van Between the Jars wordt deze zaterdag 9 maart vanaf 18.00 uur uitgezonden op TV Dordrecht, direct na het weekoverzicht nieuws.

Lees ook

Ben Corino Studio De Witt

Zaterdag in studio De Witt: 25-jarige jubileum stedenband tussen Dordrecht en Varna

In een nieuwe aflevering van Studio De Witt gaat presentator Ben Corino in gesprek met Arthur den Hartog over het 25-jarige jubileum van de stedenband tussen Dordrecht en Varna. Door deze stedenband zijn door de jaren heen verschillende uitwisselingen tot stand gekomen, waaronder op het gebied van kunst en muziek.

Driehoeksveer-1

Gemeenten willen Driehoeksveer in de vaart houden, maar toekomst is nog onzeker

De gemeenten Ridderkerk, Molenlanden en Krimpenerwaard kijken naar de mogelijkheid om het zogenaamde Driehoeksveer voort te laten bestaan. Het contract met de huidige exploitant van deze openbaarvervoerverbinding loopt op 1 januari 2027 af.

hoogtemeldingdrechttunnel

Aantal te hoge vrachtwagens bij Drechttunnel stijgt met 60 procent: ergernis bij automobilisten groeit

Het aantal hoogtemeldingen van vrachtwagens bij tunnels in de regio Rijnmond blijft toenemen. Vorige maand ging de Drechttunnel 204 keer dicht, blijkt uit cijfers van Rijkswaterstaat die Rijnmond heeft opgevraagd. Dat is bijna zeven keer per dag en zestig procent vaker dan september vorig jaar.

Schermafdruk op 2026-10-02 11-48-08

Op Pad Met Ad: verschillende meningen over het 'Jetten-kabinet’

In een nieuwe aflevering van 'Op Pad Met Ad' gaat presentator Ad van den Herik de straat op in Dordrecht. Hij vraagt inwoners wat zij vinden van het kabinet-Jetten. De meningen lopen uiteen. Zo noemt een bewoner het kabinet ‘hectisch’ en zou hij het graag anders zien.

verwarming blije man

Deze flatbewoners hebben weer verwarming: ‘We zitten er nu warmpjes bij!’

De blokverwarming van de flat aan het Rivierenplein in Dordrecht is hersteld. De radiatoren gaven sinds februari geen warmte meer af vanwege een lekkage, waardoor bewoners tijdens koude dagen zich geen raad wisten. “Dat het zolang heeft moeten duren is ongelofelijk.”

papendrechtnieuwbouw

36 woningen en horeca: na ruim vijftien jaar wordt er eindelijk gebouwd op dit lege terrein

Al in 2012 gingen de oude panden naast het Papendrechtse gemeentehuis tegen de vlakte. Sinds die tijd deed het terrein vooral dienst als uitbreiding van het marktplein. Toch werd er altijd gesproken over de nieuwe invulling van het gebied en inmiddels is het zover: begin 2027 begint de bouw van een nieuw appartementencomplex.