gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Zaterdag op TV Dordrecht: concert Utrechtse rockband

cbbae13edf239d820729e85343bf20ba

Ook dit weekend is er weer een bijzonder concert te zien op TV Dordrecht, een optreden van de Utrechtse alternatieve rockband Between the Jars op de mainstage van poppodium Bibelot uit 2021.

Redactie RTV Dordrecht |  | Aangepast op
Between the Jars is een vijfkoppige band uit Utrecht met al een aardige staat van dienst. Opgericht en gaan oefenen in een kelder van een drankenhandel, letterlijk tussen de flessen en potten. Vandaar de bandnaam.

Van Amsterdam tot aan India
In het begin van hun carrière mocht Between the Jars al meedoen aan diverse bandwedstrijden en al snel waren er optredens van Paradiso in Amsterdam tot aan India. De alternatieve rockband laat zich inspireren door grote namen van vroeger zoals Pink Floyd, Radiohead en David Bowie.

Het debuutalbum 'Oh… What a Time to Be Alive' (april 2020) werd opgenomen in de Sound Vision Studio met George Konings. Later werd alles zelfs nog geperfectioneerd door Miles Showell in de beroemde Abbey Road Studios in Londen.

Nieuw album op komst
Between the Jars is op dit moment druk bezig met een nieuw album en stond vorige week nog op het podium van Jampop in Everdingen, hun concert in het Energiehuis is van 1 mei 2021.

Poppodium Bibelot startte ruim drie jaar geleden midden in de coronaperiode met een reeks livestreams met lokale en ook landelijk bekende artiesten. Een mooi alternatief toen publiek geen concerten kon bezoeken.

De Bibelot-livestream van Between the Jars wordt deze zaterdag 9 maart vanaf 18.00 uur uitgezonden op TV Dordrecht, direct na het weekoverzicht nieuws.

Lees ook

Nieuw project (1)

Steekpartij op straat, man zwaargewond

Een 32-jarige man uit Rotterdam is zondagavond op straat neergestoken in Dordrecht. Hij is zwaargewond naar het ziekenhuis gebracht. De politie heeft een 26-jarige verdachte aangehouden en doet onderzoek.

ouwejonges

'Ouwe Jonges' zijn weer terug

Aan de stamtafel van RTV Dordrecht wordt zondagmiddag in sneltreinvaart het nieuws van de afgelopen zomer besproken. Ron van de Rhee, Ad van den Herik en Thijs Blom waren er een paar maandjes tussenuit, maar pakken hun maandelijkse terugblik weer op met serieuze beschouwingen en een knipoog.

foto website_2

Dat is schrikken, Noek (12) bouwt met broer spookhuis in tuin: ‘Mensen worden bang'

Een spookhuis in je achtertuin, dat heeft de twaalfjarige Noek uit Dordrecht samen met zijn broer Sam (15) gemaakt. Zo groot als deze is er maar één van in de wijk en iedereen is op 31 oktober welkom om het te aanschouwen. "Anderen doen ook aan Halloween, maar niet zo groot”, vertelt een trotse Noek.

gemeenteridderkerkhardrijders

Zo neemt deze gemeente maatregelen tegen hardrijders

De gemeente Ridderkerk gaat op verschillende plekken maatregelen nemen om ervoor te zorgen dat verkeer minder hard rijdt. De werkzaamheden vinden binnen nu en het einde van het jaar plaats.

fotovandriel

Man (56) aangehouden voor online bedreigen burgemeester

Er is opnieuw een man aangehouden voor het online bedreigen van de Papendrechtse burgemeester Margreet van Driel. Hij moet een boete van 1300 euro betalen.

Politiebusje-768x507

42 boetes en drie aanhoudingen bij verkeerscontrole

Bij een verkeerscontrole in Ridderkerk zijn vorige week 45 bekeuringen uitgedeeld en heeft de Belastingdienst ruim 66.000 euro geïnd. Drie bestuurders werden aangehouden voor rijden onder invloed, meldt de gemeente.