gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Zaterdag op TV Dordrecht: concert Utrechtse rockband

cbbae13edf239d820729e85343bf20ba

Ook dit weekend is er weer een bijzonder concert te zien op TV Dordrecht, een optreden van de Utrechtse alternatieve rockband Between the Jars op de mainstage van poppodium Bibelot uit 2021.

Redactie RTV Dordrecht |  | Aangepast op
Between the Jars is een vijfkoppige band uit Utrecht met al een aardige staat van dienst. Opgericht en gaan oefenen in een kelder van een drankenhandel, letterlijk tussen de flessen en potten. Vandaar de bandnaam.

Van Amsterdam tot aan India
In het begin van hun carrière mocht Between the Jars al meedoen aan diverse bandwedstrijden en al snel waren er optredens van Paradiso in Amsterdam tot aan India. De alternatieve rockband laat zich inspireren door grote namen van vroeger zoals Pink Floyd, Radiohead en David Bowie.

Het debuutalbum 'Oh… What a Time to Be Alive' (april 2020) werd opgenomen in de Sound Vision Studio met George Konings. Later werd alles zelfs nog geperfectioneerd door Miles Showell in de beroemde Abbey Road Studios in Londen.

Nieuw album op komst
Between the Jars is op dit moment druk bezig met een nieuw album en stond vorige week nog op het podium van Jampop in Everdingen, hun concert in het Energiehuis is van 1 mei 2021.

Poppodium Bibelot startte ruim drie jaar geleden midden in de coronaperiode met een reeks livestreams met lokale en ook landelijk bekende artiesten. Een mooi alternatief toen publiek geen concerten kon bezoeken.

De Bibelot-livestream van Between the Jars wordt deze zaterdag 9 maart vanaf 18.00 uur uitgezonden op TV Dordrecht, direct na het weekoverzicht nieuws.

Lees ook

IMG_7814 (1)

Terugblik Dordt in Stoom zondag op TV Dordrecht

Met een bijna een uur durende aflevering blikt deze streekomroep terug op Dordt in Stoom van vorig weekend. Daarin neemt presentator Ad van den Herik de kijker mee langs de stoomboten, stroomtrein en historische machines in Dordrecht.

techniekfestival2

Techniekfestival lijkt vruchten af te werpen: meer jongeren kiezen voor opleiding in techniek

Terwijl het totale aantal leerlingen in Nederland afneemt, groeit de belangstelling voor technische opleidingen. Volgens de organisatie van het techniekfestival op het leerpark in Dordrecht laat dat zien dat het loont om kinderen al op jonge leeftijd kennis te laten maken met techniek.

parkies

Voorlopig einde aan gratis festival Parkies: 'Dat doet wel zeer'

Het gratis maandagavondfestival Parkies keert deze zomer niet terug in Dordrecht. De organisator bevestigt aan Omroep Brabant dat de financiële risico's van de zomerconcerten in het Wantijpark te groot geworden zijn door fors gestegen kosten en lagere subsidies van gemeenten. Ook de edities in Breda en Bergen op Zoom zijn geschrapt.

Bouwkeet Papendrechtseburg

In dit bouwdorp wordt werk aan Papendrechtsebrug nauwkeurig voorbereid

Waar de officiële renovatie van de Papendrechtsebrug in juli begint, daar zijn de voorbereidingen al in volle gang. In een verrezen bouwdorp rondom de brug wordt al keihard gewerkt aan planning en organisatie en voorbereidende werkzaamheden voor de renovatie. Maar wie werken daar?

Clip0003.MXF.00_04_29_27.Still001

Regenachtige voorspelling laat Wantijpop-organisator koud: 'Het belooft een feestje te worden!'

De laatste voorbereidingen van het jaarlijks terugkerend evenement Wantijlive en Wantijpop zijn, ondanks de grijze lucht, volledig afgerond. Hoewel de regendruppels de crew soms verrassen, is de sfeer goed en wordt er uitgekeken naar de show. "Het gras ligt er verassend goed bij, dus het moet vanavond helemaal goed komen", aldus organisator Magchiel Koekkoek.

vlietskadearkel

Twee beoogde azc-locaties vallen af: natuurgebied zorgt voor te veel stikstof

Er komt geen asielzoekerscentrum (azc) in Arkel. Het gemeentebestuur van Molenlanden had twee locaties in het dorp op het oog, maar die zijn afgevallen omdat het stikstofniveau daar te hoog is. Dit komt omdat het Natura 2000-gebied Lingegebied en Diefdijk Zuid in de buurt ligt.