gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Zaterdag op TV Dordrecht: concert Utrechtse rockband

cbbae13edf239d820729e85343bf20ba

Ook dit weekend is er weer een bijzonder concert te zien op TV Dordrecht, een optreden van de Utrechtse alternatieve rockband Between the Jars op de mainstage van poppodium Bibelot uit 2021.

Redactie RTV Dordrecht |  | Aangepast op
Between the Jars is een vijfkoppige band uit Utrecht met al een aardige staat van dienst. Opgericht en gaan oefenen in een kelder van een drankenhandel, letterlijk tussen de flessen en potten. Vandaar de bandnaam.

Van Amsterdam tot aan India
In het begin van hun carrière mocht Between the Jars al meedoen aan diverse bandwedstrijden en al snel waren er optredens van Paradiso in Amsterdam tot aan India. De alternatieve rockband laat zich inspireren door grote namen van vroeger zoals Pink Floyd, Radiohead en David Bowie.

Het debuutalbum 'Oh… What a Time to Be Alive' (april 2020) werd opgenomen in de Sound Vision Studio met George Konings. Later werd alles zelfs nog geperfectioneerd door Miles Showell in de beroemde Abbey Road Studios in Londen.

Nieuw album op komst
Between the Jars is op dit moment druk bezig met een nieuw album en stond vorige week nog op het podium van Jampop in Everdingen, hun concert in het Energiehuis is van 1 mei 2021.

Poppodium Bibelot startte ruim drie jaar geleden midden in de coronaperiode met een reeks livestreams met lokale en ook landelijk bekende artiesten. Een mooi alternatief toen publiek geen concerten kon bezoeken.

De Bibelot-livestream van Between the Jars wordt deze zaterdag 9 maart vanaf 18.00 uur uitgezonden op TV Dordrecht, direct na het weekoverzicht nieuws.

Lees ook

appelboom 2

Gratis boom of struik: gemeente roept bewoners op om hun tuinen te vergroenen

Inwoners van Hardinxveld-Giessendam kunnen hun tuin vergroenen met een boom, struik of plantenpakket van de gemeente. Dit initiatief komt voort uit het groenbeleidsplan van de gemeente.

PSX_20260929_151615 (1)

Steekpartij na verkeersruzie, man en vrouw aangehouden

Bij een verkeersruzie aan de Pieter Zeemanweg in Dordrecht is dinsdagmiddag een man gestoken. Twee verdachten, een man en een vrouw, zijn aangehouden voor betrokkenheid bij het incident.

pixabayrijnmond

Met 'silent nooddisco' voorbereiden op een overstroming: 'Feestje met een knipoog'

Honderd mensen die met een koptelefoon op door een noodsituatie worden geleid. Het klinkt misschien niet direct als een feestje, maar tijdens Festival Voor de Vloed in Dordrecht gebeurt het echt. De ‘silent nooddisco’ is een van de opvallendste onderdelen van een festival dat Dordtenaren bewust wil maken van iets wat in het dagelijks leven gemakkelijk wordt vergeten: de stad leeft al eeuwen met de dreiging van het water.

yv20261003A1C04009

FC Dordrecht-back baalt van discutabele handsbal: ‘Ik kan ‘m niet afknippen’

Beni Mpanzu baalt als een stekker na het 1-1 gelijkspel van FC Dordrecht in Den Bosch. De back maakte, in de ogen van arbiter Joshua Kuipers, strafbaar hands in het eigen doelgebied waarna de Brabanders vanaf de penaltystip langszij kwamen. Een discutabele beslissing, vindt Mpanzu.

misbruik ter illustratie Pexels

Man moet cel in voor verkrachting van weggelopen meisje (17) uit instelling: ‘Kwalijk dat u zichzelf als slachtoffer ziet’

De rechter in Rotterdam heeft de 40-jarige M.K. veroordeeld voor de verkrachting van een 17-jarig meisje dat was weggelopen uit een gesloten inrichting in Sliedrecht. Hij krijgt een jaar cel, waarvan vier maanden voorwaardelijk.

ijsbaan 9

IJsbaan keert terug naar de Spuiboulevard: 'een verrijking voor onze stad'

Dordrecht krijgt ook deze winter een ijsbaan in de binnenstad. Net als afgelopen jaar komt de ijsbaan aan de Spuiboulevard. Na het succes van afgelopen jaar hebben initiatiefnemers Leo Pap en Maurice Sleicher besloten tot een herhaling van dit evenement.