De top van de bowlingjeugd is op zaterdag 17 januari in de Merwehal voor het Nederlands Kampioenschap All Events.
Rowan Havelaar | Redactie Streekomroep | 20 augustus 2026 17:00
Redactie Streekomroep | 28 augustus 2026 11:09
Redactie Streekomroep | 22 augustus 2026 10:00
Een man uit Groot-Ammers is onlangs veroordeeld tot een maximale taakstraf van 240 uur. De rechtbank houdt hem verantwoordelijk voor een explosie voor de deur van mede-dorpelingen, met als doel hen schrik aan te jagen.
Maarten van der Weijden heeft zijn zwemtocht hervat. Volgens de laatste planning bereikt de voormalig Olympisch kampioen rond 17.15 uur Nieuwpoort in de gemeente Molenlanden. Dat is een uur eerder dan aanvankelijk werd gedacht.
Dordtenaar Binke Struik (24) is met het Delft Solar Team tweede geworden tijdens de American Solar Challenge. Het team bouwde hiervoor een zonneauto, waarmee binnen acht dagen ruim 4000 kilometer moest worden afgelegd.
FC Dordrecht presenteert op de dag van de eerste uitwedstrijd van het seizoen het nieuwe uitshirt. Gehuld in het wit met rode accenten zullen de Schapenkoppen het komend seizoen de wedstrijden buitenshuis gaan spelen. Het shirt is geïnspireerd op de Eerste Vrije Statenvergadering in 1572. Hier speelde Dordrecht een belangrijke rol in het verkrijgen van Nederlandse onafhankelijkheid.
De politie heeft vorige week zondag een automobilist van de A15 bij Hendrik-Ido-Ambacht geplukt, die nog een celstraf van 1116 dagen had open staan. Hij viel op toen hij in een auto rondreed met een kapot achterlicht.
De Keuken Kampioen Divisie is van start en ook bij FC Dordrecht leverde dat een aantrekkelijke seizoensopener op. Mooie aanvallen, flinke ketsers en een Dordtse zege op Jong Ajax: er valt genoeg terug te blikken in de tweede aflevering van De Plucheplakkers.