Dordrecht, Netherlands

NLDelta: van de kustlijn tot aan Zaltbommel

Een samenwerkingsovereenkomst voor één groot nationaal park. Marco Stam, wethouder wonen, zette donderdagochtend samen met onder andere het Wereld Natuurfonds, Nationaal park de Biesbosch en betrokken gemeenten een handtekening onder de plannen.
Fokko van der Straaten | 15 maart 2019 08:52 | Aangepast op 15 maart 2019 08:52
De samenwerking is een belangrijk onderdeel van het krijgen van een groot nationaal park, dat loopt van de kustlijn tot aan Zaltbommel. Zonder de overeenkomst kunnen de nu nog gescheiden parken niet samen gaan werken.


De doelen van deze samenwerking richten zich vooral op het verwezenlijken van de ambities van NLDelta en daarmee het maken van een start met regionale, strategische gebiedsontwikkeling en het verkrijgen van de status Nationaal Park 'Nieuwe Stijl' volgens de herziene standaard van het Rijk.

NLDelta is slechts een verzamelnaam van de samenwerkende partijen.  We hoeven dan ook niet bang te zijn dat de naam De Biesbosch verdwijnt.

Lees ook

De Stemming in Molenlanden: ‘Het is mikken op de stoepjes’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Nieuwe kinderopvang opent op plek Happy4Kids

Een nieuwe kinderopvang opent haar deuren op de locatie waar de beruchte kinderopvang Happy4Kids eer...

Azc's Molenlanden hot topic, wat staat er in de verkiezingsprogramma's?

Geen enkele partij in de gemeente Molenlanden was en is tegen de komst van asielzoekerscentra. Wel s...

Van zittend reanimeren tot kleine wondjes: tientallen beeldbelgesprekken voorkomen misverstanden ambulancedienst

De Ambulancedienst Zuid-Holland Zuid heeft al tientallen keren zorg kunnen verlenen via beeldbellen ...

De Stemming in Hendrik-Ido-Ambacht: ‘Ik erger me wel echt aan zwerfafval’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Dordrecht Kiest: Vierde debat donderdag te zien op TV Dordrecht

Het vierde en laatste lijsttrekkersdebat ‘Dordrecht kiest’ is deze donderdag vanaf 18:00 uur te zien...