gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Nobel's Brood organiseert Pinksterontbijt voor de tweede keer

4fff6166605ec38167342431af158a21.jpg

Duizend personen genoten maandag van een ontbijtje bij Nobel’s Brood, voor de tweede keer organiseerden Sander en Willemijn Nobel het ontbijt. “Een klein ontbijtje voor duizend mensen”, vertelt Sander.

Robert van Loon |  | Aangepast op
Het idee voor het evenement kwam vijf jaar geleden na de aankoop van de winkel. “Toen we net de winkel hadden geopend, vijf en een half jaar geleden zeiden we als grapje: 'we zouden wel eens een keer een heel groot ontbijt willen doen'. Omdat we zelf ook veel ontbijtjes al wegbrengen in Dordrecht naar verschillende adressen."

In januari 2018 was het zo ver. Willemijn gaf aan dat ze dat jaar een groot ontbijt wilde organiseren. "Zodoende dat onze droom uit kwam en we hebben het gewoon georganiseerd.”

Met het evenement is geld ingezameld voor nog eens duizend ontbijtjes, die zijn bestemd voor eenzame Dordtenaren. Deze ontbijtjes worden later dit jaar georganiseerd in wijkcentra licht Willemijn toe: “We hebben aangehaakt bij de campagne #jebentnietalleen van de gemeente om eenzaamheid tegen te gaan, dus iedereen die een kaartje heeft gekocht heeft eigenlijk ook een ontbijtje voor iemand anders gedoneerd."

Lees ook

brand theethuin.png

Beloning voor gouden tip na verwoestende brand partycentrum

De verwoestende brand in partycentrum De Theetuin in Ridderkerk roept nog altijd vragen op. Om antwoorden te krijgen, looft de verzekeraar nu een beloning uit voor de gouden tip. De zaak zit al wekenlang op slot.

bachfestival concert 2024.png

Pinksterprogrammering op TV Dordrecht in teken van Bachfestival

Om al een beetje in de sfeer te komen van het aanstaande Bachfestival, over exact een maand op verschillende locaties in Dordrecht, zenden we dit pinksterweekend het openings- en het slotconcert van de editie van twee jaar geleden nog een keer uit op TV Dordrecht.

Website.png

Iconisch brugwachtershuisje Papendrechtsebrug verdwijnt: ‘Met de tijd meegaan’

Het brugwachtershuisje van de Papendrechtsebrug verdwijnt na de werkzaamheden van negen maanden definitief. Het huisje is niet meer nodig, omdat de bediening van de brug al jarenlang via de verkeerscentrale in Rhoon. Daarmee verdwijnt een beeldbepalend deel van de brug uit 1967.

FOTO WEBSITE.png

John kan eindelijk in loterijwoning: 'Het is een lucky shot.'

Feest in de Pieter de Hooghstraat in Hardinxveld-Giessendam. Geen straatprijs, maar wel veertien bijzondere starterswoningen die zijn opgeleverd. Vorig jaar meldden bijna tweehonderd woningzoekenden zich aan voor het project KoopStart, uiteindelijk werden slechts veertien starters ingeloot. Eén van hen is de 28-jarige John de Jong, die inmiddels volop aan het klussen is in zijn nieuwe huis.

OPMA

Op Pad Met Ad: Dordt in Stoom wil nieuwe koers varen: ‘Jongeren meer trekken’

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad staat Dordt in Stoom centraal. Het tweejaarlijks evenement keert terug in de Dordtse binnenstad. Voormalig raadslid en wethouder Marco Stam is vrijwilliger bij de organisatie en vertelt hoe er nu al naar de toekomst van het evenement wordt gekeken. “We willen vanuit de traditie naar meer moderne techniek, zodat je meer jongeren en bedrijven kan betrekken.”

politie PI gevangenis.png

Pakketjes over muur Dordtse gevangenis gegooid

Twee pakketjes zijn zondag over de muren van de PI Dordrecht gegooid. Na een melding hierover hebben de medewerkers direct onderzoek gedaan.