Dordrecht, Netherlands

Nobel's Brood organiseert Pinksterontbijt voor de tweede keer

Duizend personen genoten maandag van een ontbijtje bij Nobel’s Brood, voor de tweede keer organiseerden Sander en Willemijn Nobel het ontbijt. “Een klein ontbijtje voor duizend mensen”, vertelt Sander.
Robert van Loon | 11 juni 2019 16:43 | Aangepast op 11 juni 2019 16:43
Het idee voor het evenement kwam vijf jaar geleden na de aankoop van de winkel. “Toen we net de winkel hadden geopend, vijf en een half jaar geleden zeiden we als grapje: 'we zouden wel eens een keer een heel groot ontbijt willen doen'. Omdat we zelf ook veel ontbijtjes al wegbrengen in Dordrecht naar verschillende adressen."

In januari 2018 was het zo ver. Willemijn gaf aan dat ze dat jaar een groot ontbijt wilde organiseren. "Zodoende dat onze droom uit kwam en we hebben het gewoon georganiseerd.”

Met het evenement is geld ingezameld voor nog eens duizend ontbijtjes, die zijn bestemd voor eenzame Dordtenaren. Deze ontbijtjes worden later dit jaar georganiseerd in wijkcentra licht Willemijn toe: “We hebben aangehaakt bij de campagne #jebentnietalleen van de gemeente om eenzaamheid tegen te gaan, dus iedereen die een kaartje heeft gekocht heeft eigenlijk ook een ontbijtje voor iemand anders gedoneerd."

Meest gelezen

Man zoekt Pokémon in park, maar valt in de sloot

Corrado Francke | 12 nov 2025 20:03

Lees ook

Fiona helpt mee in deze supermarkt met vlees inpakken: ‘Niet moeilijk’

De Jumbo Foodmarkt in winkelcentrum Sterrenburg in Dordrecht heeft er in één klap zes nieuwe collega...

Zaterdag in Studio De Witt: In gesprek met fotograaf Louis Meulstee

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met de Dordtse fotograaf Lo...

Hij komt, hij komt: de lieve, goede Sint is er op deze locaties

Sinterklaas en zijn pieten hebben hun reis uit Spanje bijna achter de rug en komen zaterdag aan in d...

Bus strandt in Sliedrecht: ‘Rook, iedereen eruit!’

De passagiers uit bus 388 hadden hun vrijdagochtend vast anders voorgesteld. Uit het niets wordt de ...

Problemen Jeugdwet Papendrecht ontdekt bij nog 14 gezinnen

Ook bij veertien andere gezinnen in Papendrecht is door de gemeente een te lage vergoeding uitgekeer...

CDA doet tóch mee aan verkiezingen Hardinxveld-Giessendam: 'Het kwartje viel precies de goede kant op'

Kiezers in Hardinxveld-Giessendam krijgen toch iets meer keuze dan gedacht: partij CDA staat onverwa...