Dordrecht, Netherlands

Nobel's Brood organiseert Pinksterontbijt voor de tweede keer

Duizend personen genoten maandag van een ontbijtje bij Nobel’s Brood, voor de tweede keer organiseerden Sander en Willemijn Nobel het ontbijt. “Een klein ontbijtje voor duizend mensen”, vertelt Sander.
Robert van Loon | 11 juni 2019 16:43 | Aangepast op 11 juni 2019 16:43
Het idee voor het evenement kwam vijf jaar geleden na de aankoop van de winkel. “Toen we net de winkel hadden geopend, vijf en een half jaar geleden zeiden we als grapje: 'we zouden wel eens een keer een heel groot ontbijt willen doen'. Omdat we zelf ook veel ontbijtjes al wegbrengen in Dordrecht naar verschillende adressen."

In januari 2018 was het zo ver. Willemijn gaf aan dat ze dat jaar een groot ontbijt wilde organiseren. "Zodoende dat onze droom uit kwam en we hebben het gewoon georganiseerd.”

Met het evenement is geld ingezameld voor nog eens duizend ontbijtjes, die zijn bestemd voor eenzame Dordtenaren. Deze ontbijtjes worden later dit jaar georganiseerd in wijkcentra licht Willemijn toe: “We hebben aangehaakt bij de campagne #jebentnietalleen van de gemeente om eenzaamheid tegen te gaan, dus iedereen die een kaartje heeft gekocht heeft eigenlijk ook een ontbijtje voor iemand anders gedoneerd."

Meest gelezen

Nog niet alle kinderen Happy4kids hebben andere plek: ‘We zijn in overleg’

Coen Theuwis | Redactie Streekomroep | 9 jan 2026 17:00

Lees ook

De Italiaanse keuken is nu cultureel erfgoed, Ercole is zo trots als een pauw

De Italiaanse keuken is toegevoegd aan de lijst van immaterieel erfgoed van Unesco. Het gaat in dit ...

Man die onder de jurk van een vrouw filmde, meldt zichzelf bij politie

De man die met zijn telefoon onder een jurk van een vrouw filmde, heeft zichzelf gemeld bij de polit...

PvdA/GroenLinks doet toch mee aan verkiezingen in Hardinxveld-Giessendam

Onverwachts links geluid in Hardinxveld-Giessendam: PvdA en GroenLinks doen in 2026 toch mee aan de ...

Lotte van Drunen krijgt belangrijkste Nederlandse motorsportprijs

Lotte van Drunen is sinds zaterdag de trotse eigenaar van de Hans de Beaufort-beker. Dat is de belan...

Lucinda Brand komt niet verder dan derde plek op NK veldrijden

Een teleurstelling voor Lucinda Brand op het ijskoude NK veldrijden zondag. De Dordtse, vooraf beste...

Nog niet alle kinderen Happy4kids hebben andere plek: ‘We zijn in overleg’

Voor een deel van de tientallen kinderen die na de sluiting van Happy4kids geen alternatief hebben, ...