Dordrecht, Netherlands

Noble grijpt naast winst The Voice Senior

Het is de 71-jarige Marianne Noble vrijdagavond niet gelukt de finale van The Voice Senior te winnen. Ze wist met de nummers "Mercy" en "I'am Sorry" niet voldoende stemmen te bemachtigen.
Jordy Nijenhuis | 14 september 2018 23:17 | Aangepast op 14 september 2018 23:17
Noble koos tijdens de Blind Auditions voor coach Angela Groothuizen. In de achterliggende weken wist ze onder andere Zwijndrechter Lou Prince uit het team te spelen. Elk team mocht met twee talenten door naar de finale.

Tijdens de finale moesten de coaches één van de twee finalisten uit het team naar huis sturen. Angela Groothuizen vond het lastig een keus te maken.

"We zijn heel hecht geworden. Ik ben ontzettend trots. Het snijdt door mijn hart maar ik moet een keuze maken voor iemand waar de hele wereld naar zou kijken."

Noble mocht blijven, maar legde het uiteindelijk af tegen de 69-jarige Jimi. In het programma RTL Late Night werd bekend dat hij zich de winnaar van The Voice Senior mag noemen.

Lees ook

Luke reisde naar Noorwegen voor noorderlicht, maar zag het hier het beste: 'Nog nooit zo gezien'

Een lange reis maken naar het noorden van Noorwegen om het noorderlicht te zien? Maandagavond was da...

Al een half jaar geen les van neergestoken meester: zo gaat het nu met hem

Het gaat ‘beetje bij beetje beter’ met meester Recep, die een halfjaar geleden werd neergestoken tij...

‘Gevaarlijke verkeerssituatie’ bij spoorwegovergang niet aangepast: ‘Geen reden om te veranderen’

Een volgens omwonenden gevaarlijke verkeerssituatie in Hardinxveld-Giessendam wordt niet aangepakt. ...

Opnieuw autobranden in Dordrecht, brandweer twee keer in actie

Wederom is Dordrecht getroffen door verschillende autobranden. Maandagavond rond 21.30 uur is een dr...

Man die schoolmeester neerstak bij eindmusical ‘werd geterroriseerd door een andere vader’

De man die vastzit voor een steekpartij tijdens een schoolmusical in Alblasserdam werd al een jaar g...

Liefhebbers scoren goedkope pareltjes op muziekbeurs: 'Leuk om te snuffelen'

Een ware snoepwinkel voor de liefhebber, zo kan de muziekbeurs van Opnieuw & Co wel genoemd worden. ...