gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Noble grijpt naast winst The Voice Senior

757ac296415024a012c3f2d45ff7c276

Het is de 71-jarige Marianne Noble vrijdagavond niet gelukt de finale van The Voice Senior te winnen. Ze wist met de nummers "Mercy" en "I'am Sorry" niet voldoende stemmen te bemachtigen.

Jordy Nijenhuis |  | Aangepast op
Noble koos tijdens de Blind Auditions voor coach Angela Groothuizen. In de achterliggende weken wist ze onder andere Zwijndrechter Lou Prince uit het team te spelen. Elk team mocht met twee talenten door naar de finale.

Tijdens de finale moesten de coaches één van de twee finalisten uit het team naar huis sturen. Angela Groothuizen vond het lastig een keus te maken.

"We zijn heel hecht geworden. Ik ben ontzettend trots. Het snijdt door mijn hart maar ik moet een keuze maken voor iemand waar de hele wereld naar zou kijken."

Noble mocht blijven, maar legde het uiteindelijk af tegen de 69-jarige Jimi. In het programma RTL Late Night werd bekend dat hij zich de winnaar van The Voice Senior mag noemen.

Lees ook

Henderikx foto goed

FC Dordrecht huurt verdediger Henderikx van Excelsior

FC Dordrecht heeft op de slotdag van de transfermarkt met Stan Henderikx een nieuwe centrale verdediger weten te strikken. De 23-jarige centrumverdediger wordt voor één seizoen gehuurd van Excelsior.

FOTO WEBSITE2

Wout en Harry wonen bij de brug en genieten van de bedrijvigheid: ‘Reuring in de tent’

Stil op de weg, maar druk daar omheen. Papendrechters die vlakbij de Papendrechtsebrug wonen hebben sinds de afsluiting van de brug met veel veranderingen te maken gekregen. Tot echte overlast leidt dat niet, ondanks dat er veel gebeurt.

dji_fly_20240115_134026_347_1705322498595_photo_optimized

Zwijndrechtsebrug komende nacht tóch bereikbaar: 'Werkzaamheden voorspoedig verlopen'

Goed nieuws voor automobilisten, fietsers en voetgangers die normaal gesproken gebruikmaken van de Zwijndrechtsebrug. De werkzaamheden aan de brug zijn zo voorspoedig verlopen, dat de afsluiting van komende nacht niet meer nodig is.

ijsbaan 9

IJsbaan keert terug naar de Spuiboulevard: 'een verrijking voor onze stad'

Dordrecht krijgt ook deze winter een ijsbaan in de binnenstad. Net als afgelopen jaar komt de ijsbaan aan de Spuiboulevard. Na het succes van afgelopen jaar hebben initiatiefnemers Leo Pap en Maurice Sleicher besloten tot een herhaling van dit evenement.

nk2026092593A06821

FC Dordrecht stunt tegen Almere City en is zegeloze reeks kwijt

Zes duels op rij had FC Dordrecht niet gewonnen, maar daar kwam vrijdagavond onverwacht verandering in. Aan de Krommedijk trakteerde de ploeg promotiekandidaat Almere City op een nederlaag: 3-2.

Nieuw project (1)

Burgemeester geschokt door ernstige verkrachtingszaak: ‘Zeer heftige, traumatische ervaring’

De ernstige zedenzaak in Sliedrecht die eerder deze week aan het licht kwam, maakt volgens burgemeester Jan de Vries veel los in het dorp. “De berichtgeving heeft mij geschokt”, zegt hij in een reactie.