gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Noble grijpt naast winst The Voice Senior

757ac296415024a012c3f2d45ff7c276

Het is de 71-jarige Marianne Noble vrijdagavond niet gelukt de finale van The Voice Senior te winnen. Ze wist met de nummers "Mercy" en "I'am Sorry" niet voldoende stemmen te bemachtigen.

Jordy Nijenhuis |  | Aangepast op
Noble koos tijdens de Blind Auditions voor coach Angela Groothuizen. In de achterliggende weken wist ze onder andere Zwijndrechter Lou Prince uit het team te spelen. Elk team mocht met twee talenten door naar de finale.

Tijdens de finale moesten de coaches één van de twee finalisten uit het team naar huis sturen. Angela Groothuizen vond het lastig een keus te maken.

"We zijn heel hecht geworden. Ik ben ontzettend trots. Het snijdt door mijn hart maar ik moet een keuze maken voor iemand waar de hele wereld naar zou kijken."

Noble mocht blijven, maar legde het uiteindelijk af tegen de 69-jarige Jimi. In het programma RTL Late Night werd bekend dat hij zich de winnaar van The Voice Senior mag noemen.

Lees ook

protest chemours

Actievoerders klimmen op dak van Chemours

Drie actievoerders van Greenpeace hebben vrijdagochtend kort gedemonstreerd aan de Baanhoekweg in Dordrecht. Ze stonden op het dak van chemiebedrijf Chemours met een vlag in hun handen met daarop de tekst ‘Stop het gif van Chemours’.

nk2026082193A03708

FC Dordrecht speelt frustrerende wedstrijd tegen Roda JC en gaat ten onder

FC Dordrecht heeft de tweede thuiswedstrijd van het seizoen niet in winst weten om te zetten. Het verloor van met 0-1 van Roda JC Kerkrade. De Schapekoppen kregen pas in de tweede helft echt vat op de tegenstander, die in de eerste helft op voorsprong kwam. De tweede helft blafte Dordt hier en daar wel, maar echt bijten deed het niet.

STARDO

Al 45 jaar aangepast roeien in de streek: 'Meer mensen moeten hiervan weten'

STARDO, de Stichting Aangepast Roeien Dordrecht en Omstreken, viert zondag 16 augustus het 45-jarig jubileum. Bij deze viering komen roeiers, vrijwilligers en betrokken organisaties samen voor een gezamenlijke roeitocht over het Wantij.

Schermafdruk op 2026-08-13 12-21-57

Sluis twee dagen dicht vanwege droogte

Door de toenemende droogte is Schutsluis Kolffgemaal in Hardinxveld-Giessendam twee dagen gestremd. Waterschap Rivierenland sluit de sluis deze donderdag en vrijdag om water te besparen.

nk20260905NKS02061

Twaalf tegengoals in twee duels: FC Dordrecht verliest ook van Jong AZ

FC Dordrecht heeft zich zaterdag niet kunnen revancheren voor de 6-1 dreun bij FC Volendam vorige week. Thuis tegen Jong AZ trok de ploeg in een doelpuntenfestival aan het kortste eind: 3-6.

businkbrandgrevelingenweg

Brand bij afvalverwerker in Dordrecht, gebouw ontruimd

Bij een afvalverwerkingsbedrijf aan de Grevelingenweg in Dordrecht heeft maandagavond brand gewoed. Het vuur ontstond in een versnipperaar.