gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Noble grijpt naast winst The Voice Senior

757ac296415024a012c3f2d45ff7c276

Het is de 71-jarige Marianne Noble vrijdagavond niet gelukt de finale van The Voice Senior te winnen. Ze wist met de nummers "Mercy" en "I'am Sorry" niet voldoende stemmen te bemachtigen.

Jordy Nijenhuis |  | Aangepast op
Noble koos tijdens de Blind Auditions voor coach Angela Groothuizen. In de achterliggende weken wist ze onder andere Zwijndrechter Lou Prince uit het team te spelen. Elk team mocht met twee talenten door naar de finale.

Tijdens de finale moesten de coaches één van de twee finalisten uit het team naar huis sturen. Angela Groothuizen vond het lastig een keus te maken.

"We zijn heel hecht geworden. Ik ben ontzettend trots. Het snijdt door mijn hart maar ik moet een keuze maken voor iemand waar de hele wereld naar zou kijken."

Noble mocht blijven, maar legde het uiteindelijk af tegen de 69-jarige Jimi. In het programma RTL Late Night werd bekend dat hij zich de winnaar van The Voice Senior mag noemen.

Lees ook

Wantij

Boetes en tientallen waarschuwingen voor te hard varen op het Wantij

Handhavers van de gemeente Dordrecht hebben afgelopen weekend op het Wantij tien mensen op de bon geslingerd en nog eens veertig waarschuwingen uitgedeeld. Het gaat voornamelijk om snelheidsovertredingen op het water.

sterrenwachterikblokland

'Spectaculaire' zonsverduistering én meteorenzwerm: Dordtse sterrenwacht verwacht topdrukte

Het is volgens Sterrenwacht Mercurius in Dordrecht een van de meest spectaculaire zonsverduisteringen van de komende jaren. Over minder dan twee weken schuift de maan voor bijna 90 procent voor de zon. "Het wordt een groot event. We pakken het groots aan."

fotorb

Nieuwjaar begint voor Brandon met harddrugs en dollemansrit: ‘Zorgelijk patroon’

Waar de meeste mensen met oliebollen en champagne aan 2026 begonnen, stapt Brandon K. (31) onder invloed van harddrugs achter het stuur. Wat volgt is een achtervolging, een aanhouding met verzet en maandenlang cel. “Een pro-criminele houding”, constateert reclassering.

WhatsApp Image 2026-08-06 at 21.32.10

Veel rook door schrootbrand bij recyclingbedrijf

Bij een recyclingbedrijf in het havengebied in Dordrecht heeft donderdagavond een grote brand gewoed in een hoop schroot. De brandweer rukte massaal uit om het vuur te bestrijden.

spuiboulevard

Snoeiwerk leidt tot tijdelijke omleiding

De gemeente Dordrecht snoeit komende week de wilgen langs het water aan de Spuiboulevard. Daarom wordt de weg van maandag 27 tot en met vrijdag 31 juli in één rijrichting tijdelijk afgesloten.

mobiele camera crabbehof

Winkeliers Crabbehof willen structureel beter toezicht na reeks incidenten

Op de parkeerplaats van het Van Oldebarneveltplein bij winkelcentrum Crabbehof in Dordrecht staat sinds kort een mobiele camera. De camera is een tijdelijke maatregel naar aanleiding van een reeks incidenten in de afgelopen periode, waaronder de overval op juwelierszaak Retel op 18 juli. Als het aan de winkeliersvereniging ligt, is de camera het begin van een verbetering van het toezicht in het winkelcentrum.