gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Noble grijpt naast winst The Voice Senior

757ac296415024a012c3f2d45ff7c276

Het is de 71-jarige Marianne Noble vrijdagavond niet gelukt de finale van The Voice Senior te winnen. Ze wist met de nummers "Mercy" en "I'am Sorry" niet voldoende stemmen te bemachtigen.

Jordy Nijenhuis |  | Aangepast op
Noble koos tijdens de Blind Auditions voor coach Angela Groothuizen. In de achterliggende weken wist ze onder andere Zwijndrechter Lou Prince uit het team te spelen. Elk team mocht met twee talenten door naar de finale.

Tijdens de finale moesten de coaches één van de twee finalisten uit het team naar huis sturen. Angela Groothuizen vond het lastig een keus te maken.

"We zijn heel hecht geworden. Ik ben ontzettend trots. Het snijdt door mijn hart maar ik moet een keuze maken voor iemand waar de hele wereld naar zou kijken."

Noble mocht blijven, maar legde het uiteindelijk af tegen de 69-jarige Jimi. In het programma RTL Late Night werd bekend dat hij zich de winnaar van The Voice Senior mag noemen.

Lees ook

orpheusensemble

Zondag op TV Dordrecht: Najaarsconcert Orpheus Ensemble

De Wilhelminakerk in Dordrecht zat op 4 oktober nagenoeg vol voor het najaarsconcert ‘Gloria Vivaldi’ van het Dordtse Orpheus Ensemble. Een registratie van dit concert is deze zondag te zien op TV Dordrecht.

bus streekbus Qbuzz

Let op: woensdag rijden de meeste bussen in onze streek niet

Mensen die normaal gesproken met de bus van Qbuzz van A naar B reizen, hebben woensdag een kleine kans dat de bus ook rijdt. Vakbonden CNV en FNV organiseren een landelijke ov-staking in het streekvervoer en buschauffeurs bepalen zelf in hoeverre ze hier aan meedoen.

militairen

Militaire avondoefening: ‘Bij schoten, geen zorgen!’

Verschillende onderdelen van defensie oefenen dinsdagavond in Dordrecht. Dat doen ze op het terrein van het Spinel Veiligheidscentrum, waar normaal hulpdiensten brandoefeningen houden.

cobra6politie

Tassen vol illegaal vuurwerk op slaapkamer en in garagebox: jongen (16) en vrouw (25) opgepakt

Op meerdere plekken in de regio is vorige week illegaal vuurwerk in beslag genomen. Het gaat onder meer om honderden cobra's, verschillende soorten shells en nitraten. Een 16-jarige jongen uit Dordrecht en een 25-jarige vrouw uit Arkel zijn aangehouden.

ouwejonges

'Ouwe Jonges' zijn weer terug

Aan de stamtafel van RTV Dordrecht wordt zondagmiddag in sneltreinvaart het nieuws van de afgelopen zomer besproken. Ron van de Rhee, Ad van den Herik en Thijs Blom waren er een paar maandjes tussenuit, maar pakken hun maandelijkse terugblik weer op met serieuze beschouwingen en een knipoog.

OPMA Kees Thies

Columnist Kees Thies heeft geen spijt van besluit om te stoppen: ‘Gewicht van mijn schouders’

Kees Thies heeft geen spijt van zijn besluit om te stoppen als columnist, zo vertelt hij aan Ad van den Herik in Op Pad Met Ad. Op 5 december zal de columnist van AD De Dordtenaar voor het laatst zijn journalistieke mening delen via de krant. “Ik stop voordat mensen de kans krijgen om te zeggen dat ik al veel eerder had moeten stoppen.”